Reklama

Mzda ze zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 16:11
mzda z zahraničí

Přeji hezkou adventní neděli. Ráda bych v budoucnosti pracovala v Rakousku. Dívala jsem se na profesi pokojské či pomocné práce v gastronomii. Plat tak 1200 eu. Což pro mě není zajímavé. Mám představu tak 2000 až 2500 eu. Když člověk opustí rodinu a danou práci at to trochu stojí za to. Ptám se Vás je možné někde tolik vydělat. Písněte kde a v jaké profesi. Našla jsem práci pečovatelky přes agenturu výdělek 700 eu. Týden doma a týden v Rakousku. l Zdá se mě to docela málo.

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4754 příspěvků 18.12.16 16:31

A vzdelani mas jake? Ty profese a platy, co tu uvadis jsou bezne, ja na tom nic divneho nevidim.

jkra
Generální žvanilka 24129 příspěvků 18.12.16 16:39
@Anonymní píše:
Přeji hezkou adventní neděli. Ráda bych v budoucnosti pracovala v Rakousku. Dívala jsem se na profesi pokojské či pomocné práce v gastronomii. Plat tak 1200 eu. Což pro mě není zajímavé. Mám představu tak 2000 až 2500 eu. Když člověk opustí rodinu a danou práci at to trochu stojí za to. Ptám se Vás je možné někde tolik vydělat. Písněte kde a v jaké profesi. Našla jsem práci pečovatelky přes agenturu výdělek 700 eu. Týden doma a týden v Rakousku. l Zdá se mě to docela málo.

Vic dostanes u kvalifikovane prace…

ČekánínaGodota
Stálice 80 příspěvků 18.12.16 17:06

Souhlas s @Jana525 a @jkra, záleží na vzdělání a znalosti jazyka. Pomocné práce v gastronomii a pokojské jsou nekvalifikované pozice, tam je těch 1200 euro standard. Ono teda taky záleží o jakou spolkovou zemi se jedná, jiné platy jsou v Dolním Rakousku a jiné v Tyrolsku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 17:36

@ČekánínaGodota a kde jsou vyšší

ČekánínaGodota
Stálice 80 příspěvků 18.12.16 17:51
@Anonymní píše:
@ČekánínaGodota a kde jsou vyšší

V Tyrolsku, ale teď mluvím z pozice pokojské, v ostatních oborech se neorientuju. Ono je taky nutné zvážit životní náklady, Rakousko není zrovna nejlevější země…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama