Mzdová účetní - platím zlatem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
725
14.6.22 00:36

Mzdová účetní - platím zlatem

Ahoj všem, jelikož jsem d***l (a neee, už mam děti větší, takže mlíko na mozku taky nemám) tak mi dneska došlo, že musím do 15teho udělat zamestnankyni mzdu a NEUMIM TO! Prosím, je tu někdo kdo by mi pomoh? Zaplatím zlatem 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
118
14.6.22 01:07

Ahoj syn zítra nastupuje do nemocnice tak na to nemám čas ale příští měsíc se klidně ozvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
14.6.22 05:24

Proč děláš něco co neumíš? Mzdovou účetní najdeš na netu jsou jich mraky, zrovna tak účetní umí udělat mzdy. Ty zlato

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
14.6.22 05:28
@Al35 píše:
Ahoj syn zítra nastupuje do nemocnice tak na to nemám čas ale příští měsíc se klidně ozvi

To je taky super odpověď🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7304
14.6.22 06:02

@Anne20 a to jako fakt? To je tvoje zaměstnankyně? Kdy nastoupila? Nejde jen o to, udělat mzdu za květen, ale jsou s tím spojeny další povinnosti. Klidně poradím, ale být tebou najdu si urychleně nějakou účetní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1712
14.6.22 06:11

Manželovi toto dělá jeho normální účetní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
14.6.22 07:36

Všem děkuju a vím že je s tím spojeno víc věcí..proto se tu ptám, že mi hoří koudel u p*****… Byl by někdo ochotný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9236
14.6.22 08:21

@Anne20 pokud nenajdeš někoho tady, zkus tyhle dvě skupiny na FB, tam se určitě někdo najde:

https://m.facebook.com/…18228979521/

https://m.facebook.com/…52497413244/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7304
14.6.22 08:30

@Anne20 psala jsem, že poradím, ale ono to není jen tak. Musíš poslat kromě podkladů za květen i prohlášení k dani (má vše doložené?), pokud byla nějaká nemoc nebo dovo tak průměr pro náhrady, pokud jsou nějaké exekuce, pak i podklady pro toto. Vyplácíš čistě mzdu nebo i stravenky? Nebo platíš jí penzijní? Co přehledy socka a zdravka? Ty už si pošleš? Možná by bylo jednodušší najít někoho v okolí, vzít veškeré podklady a zajít za ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
14.6.22 09:07
@Anne20 píše:
Všem děkuju a vím že je s tím spojeno víc věcí..proto se tu ptám, že mi hoří koudel u p*****… Byl by někdo ochotný?

Kde tě vyorali? Ty budeš zaměstnavatel roku, fakt!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9236
14.6.22 10:27
@Hanula1212 píše:
@Anne20 psala jsem, že poradím, ale ono to není jen tak. Musíš poslat kromě podkladů za květen i prohlášení k dani (má vše doložené?), pokud byla nějaká nemoc nebo dovo tak průměr pro náhrady, pokud jsou nějaké exekuce, pak i podklady pro toto. Vyplácíš čistě mzdu nebo i stravenky? Nebo platíš jí penzijní? Co přehledy socka a zdravka? Ty už si pošleš? Možná by bylo jednodušší najít někoho v okolí, vzít veškeré podklady a zajít za ním.

Přesně to si myslím, že bude nejlepší najít si na to účetní, ještě se to stíhá. Přehled na sociální a zdravotní stačí poslat do 20. června, ten den musí být na účtu ČSSZ a ZP odvody. Mzdu jako takovou zaplatit nejpozději 30. června.

@Anne20 už jsi registrovaná jako zaměstnavatel u ČSSZ a zdravotní pojišťovny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
14.6.22 10:32
@Anne20 píše:

A kdo vám to dělal doposud? Máte už normálně zaměstnankyni nahlášenou na pojišťovnách? Nebo to bude včetně přihlášek? Co používáte za účetní program?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7304
14.6.22 10:38

@Titty @Prostě Vodnář no právě. Čistou mzdu z hrubé spočítá i kalkulačka na netu, al e ono to není jen tak, je spousta věcí okolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
14.6.22 12:58

Všem děkuju a vím že je s tím spojeno víc věcí..proto se tu ptám, že mi hoří koudel u p*****… Byl by někdo ochotný? @Ahep děláš si p***??? To se tady budeme jako urážet?! Víš kulový proč co a jak…takže prosím k věci, díky :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7304
14.6.22 13:09

@Anne20 nezlob se na mě, ale my se tě tady ptali na spoustu věcí, na kterých záleží při zpracování mzdy. Neodpověděla jsi ani na jednu. Pokud máš vše hotové a podklady připravené, nemám problém ti se zpracováním mzdy pomoc. Pokud ale nemáš nic a je potřeba zpětně udělat ty kroky, které jsme tady popsaly, tak do toho nejdu, protože to zabere spoustu času. Příklad: pokud ses doposud nezaregistrovala jako zaměstnavatel u OSSZ, pak je potřeba toto udělat a počkat na přidělení VS, abys vůbec mohla zaměstnance přihlásit a zaplatit odvody a podat přehled o pojistném. A toto je minimálně na týden, než VS socka přidělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat