Na bobovou dráhu těhotná?

Anonymní
31.12.19 08:38

Na bobovou dráhu těhotná?

Ahoj, dostala jsem od Ježíška poukazy na x jízd na bobové dráze, bobovka otevírá na jaře a to budu zrovna v osmém měsíci těhotenství.. To asi rovnou můžu jízdy někomu předat, že? Ze začátku těhotenství bych jela, ale tohle se mi zdá už celkem risk. Nebo máte někdo jinou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4005
31.12.19 08:40

Nemám zkusenost, ale v takhle pokrocilym tehotenstvi bych nejela. A nemuzes jet az po porodu? Jestli je ten poukaz casove omezeny, tak bych si tam zavolala, vysvetlila, ze jet nemuzes, ze jsi tehotna a oni ti ho prodlouzi (snad) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7524
31.12.19 08:49

Já sem jela v nějakým 6 mesici pomalu s dítětem a pak i sama rychleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14679
31.12.19 09:05

Do šestého měsíce bych to ještě dala, v osmém už ne. A nemůžeš to využít po porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98194
31.12.19 09:11

Ne, nejela bych, je to risk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3565
31.12.19 09:12

No to opravdu ani omylem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6663
31.12.19 09:23

Nejela bych, u nás v okolí mají dva druhy dráhy v tom prvním je potřeba se dost předklonit aby se dala povolit brzda, tam měl s břichem problém i můj táta :mrgreen:, druhý typ dráhy je že člověk sice sedí vzpřímeně a je připoutaný bezpečnostním pásem (tříbodový jako v autě) ale ta má zase dost ostrou brzdu takže dojezd je tvrdý a člověk skončí zavěšený v pásu je to dojezd odhadem z 15km/h na 0 za minimální čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
31.12.19 09:47

Podobně jsem obdržela poukaz na lítání ve vzduchu (takový ten obří větrák, nad kterým člověk levituje) a poslala jsem dál… V 8. měsíci bych do toho fakt nešla :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3870
31.12.19 11:13

Co jsem byla na většině bobových drah, měly těhotné vyloženě zákaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31296
31.12.19 11:17
@Anonymní píše:
Ahoj, dostala jsem od Ježíška poukazy na x jízd na bobové dráze, bobovka otevírá na jaře a to budu zrovna v osmém měsíci těhotenství.. To asi rovnou můžu jízdy někomu předat, že? Ze začátku těhotenství bych jela, ale tohle se mi zdá už celkem risk. Nebo máte někdo jinou zkušenost?

V 8 měsíci těhotenství je super se projet na bobové dráze, vždyt těhotenství přece není nemoc, doporučuje to 9 těhotných maminek z 10… 8)

Ještě lepší je v 9 měsíci si skočit padákem, prý to dost pomůže do budoucna na pevné pouto matka - dítě… 8)

Nebála bych se toho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8911
31.12.19 15:54
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu