Na co je přesně detralex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajena16
Stálice 61 příspěvků 15.08.19 11:43
Na co je přesně detralex?

Dobrý den maminky
Chtěla bych se zeptat zda některá užíváte Detralex?
Dnes mi do doktor předepsal, protože od porodu drpim silnými bolestmi před MS a v době ovulace. Opravdu velmi silná bolest jako kdyby mě někdo bodal nožem. Ale po vyšetření je vše v pořádku.
Ale teď když tak koukám na internet všude píši, ze je to na žily a hemeroidy?! A dost mě to zarazilo. Používala jste to také některá při silné bolestivé MS?
A pomohlo to? Děkuji ????

Reakce:
Bledulicka
Kecalka 412 příspěvků 15.08.19 11:47

Ahoj detralex je na zpevneni zil, prutoku krve, redeni. je to prevetivni lecba, melo by se ty ulevit od bolesty.nech si udelat kravni obraz. nic vic ty neporadim

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 15.08.19 11:51

Ano, používá se i na toto, protože silné krvácení při ms souvisí i se stavem cév apod. Ovšem mne na takové stavy po porodu nepomohlo nic kromě nasazení ha. Mám po porodech velké zjizveni a srusty a během přirozeného cyklu to neskutečně bolelo, o sile a délce krvácení ani nemluvě

Ajena16
Stálice 61 příspěvků 15.08.19 11:56

@Tichošlápek
Takže HA zabrala?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 15.08.19 11:57

@Ajena16 ano. A je to neskutečná úleva.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 15.08.19 17:48

Detralex je na nic. Ale urcen na zilni stenu.

KamiNemecek
Povídálka 31 příspěvků 18.08.19 17:20

Ahojky :mavam: Mám Detralex na křečáky. Kámoška ho dostala v těhu na křeče a hemeroidy. Ale obecně asi platí, že je na posílení žilní stěny. :pankac:

Váš příspěvek
Reklama