Na co jste leve? Co vam nejde, na co jste nesikovne..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6907
21.6.22 16:33

Na co jste leve? Co vam nejde, na co jste nesikovne..

Ahoj eminacky, inspirovala me k tomu diskuze o baleni kufru. Konstatuji, ze neumim zabalit efektivne zavazadlo, mam to bez ladu a skladu, bez systemu. Takze se to macka. Nemam ridicak, sileny nulovy orientacmi smysl. Ztratim se i ve svem rodisti v lese..fakt. Nepremyslim pri rovnani nakupu, takze casto neco propichnu..slehacka. Neumim vykostovat, kuchat. Neumim zasivat, mam to nepravidelne. Pect sladke, zdrcne se to :nevim: A bonus..nevim na obloze jak se pohybuje slunce, kdy kde bude stin. Nevim kde jsou svetove strany nebavi me nad tim premyslet :nevim: Proste mimon..Jsem tu jedina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4490
21.6.22 16:42

Hlásím se do klubu. Neumím vařit, jakože fakt ne. Neumím kreslit, vůbec. Orientační mám spíš nesmysl, ztratím se i za rohem od baráku. Řidičák sice mám, ale jen zabírá místo v peněžence, neridim, nejde mi to, nikam netrefim a nikam se nevejdu. Mám absolutní absenci prostorové představivosti. Neodhadnu pár cm, nepoznám, jak daleko něco je, běžně vrazim do věcí, protože nějak myslím, že jsou jinde. To mi z těch všech mých nedostatku nejvíc zneprijemnuje život. Ale občas je to i sranda, vznikla z toho nejedná humorná historka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20996
21.6.22 16:52

Neumím kreslit ani zpívat - né že by mi to bránilo v tom to dělat :lol:

Orientace dobrá, světový strany jsem k tomu nikdy nepotřebovala. Plete se mi západ a východ.

Nejsem perfekcionista.

Rychle se pro něco nadchnu a stejně rychle to nadšení přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57169
21.6.22 16:54

Hm, nikdy jsem se pořádně nenaučila francouzsky, i když jsem to opakovaně mnoho let zkoušela. Řidič taky nejsem nijak špičkovej. Na Slunce na obloze nemám takovej ten instinkt, musím se nad tím zamyslet a pak to dám. To muž mrkne jedním okem a vidí a řídit by dokázal snad i poslepu. Zas je o dost víc marnej v kuchyni jak já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27437
21.6.22 16:54

Jsem naprosto, ale úplně blbá na elektroniku. Nezapojím a nenaladím televizi, dvd apod. A nejezdím MHD. Představa, že mám sednout do tramvaje a někam dojet, ve mě vyvolává záchvaty paniky. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24718
21.6.22 16:56

Ta orientace a odhad vzdáleností… to je špatné. Řidičák teda mám. Ale nepoznám vpravo/vlevo - jako když mi někdo řekne „dívej vpravo“, tak honem nevím, která je to strana…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
21.6.22 16:57

:think:. Umím sestavit všechno do prvního prvního šroubku. Uznejte samy, kam se s tím dá dostát :mrgreen:.
Neumím rychle počítat. Občas dost potřebná činnost.
Neumím odpalované těsto, knedlíky taky nic moc spíš nic
Občas mám problém poznat vlastní auto. Jdu tam, kde to zabliká :mrgreen:.
Co jde úplně mimo mě je: všechno co má co dočiněni s technikou, politikou a ekonomikou. To jsem úplně v… 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1588
21.6.22 17:01

Já se omlouvám, ale asi jsem dokonalá :lol: Tohle opravdu neznám, není nějak nic co by mi extra nešlo.

Jako děcko jsem ale měla velký problém, čemu se mám věnovat, vše mi šlo vždy víceméně dobře, ale v ničem jsem nějak úplně šíleně neexcelovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 17:02

Nevyznám se v politice, nemám vůbec přehled co se tam děje a ani se mi nějak nechce to sledovat. Jsem levá na elektroniku a nejsem perfekcionista, uklízím, ale netrápí mě nějaký trochu nepořádek :D Neumím pořádně hospodařit, třeba vymýšlet co koupit abych z toho něco mohla uvařit, vždycky něco zapomenu v obchodě ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
6907
21.6.22 17:04
@Atisia píše: :think:. Umím sestavit všechno do prvního prvního šroubku. Uznejte samy, kam se s tím dá dostát :mrgreen:.
Neumím rychle počítat. Občas dost potřebná činnost.
Neumím odpalované těsto, knedlíky taky nic moc spíš nic
Občas mám problém poznat vlastní auto. Jdu tam, kde to zabliká :mrgreen:.
Co jde úplně mimo mě je: všechno co má co dočiněni s technikou, politikou a ekonomikou. To jsem úplně v… 8o 8o 8o

Jo s tim autem..jednou jsem vlezla do uplne jineho auta, nez na me cekal kolega, blbe vidim, nemela jsem bryle a auto bylo podobne, pan byl nastesti v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
21.6.22 17:04
@Anonymní píše:
Nevyznám se v politice, nemám vůbec přehled co se tam děje a ani se mi nějak nechce to sledovat. Jsem levá na elektroniku a nejsem perfekcionista, uklízím, ale netrápí mě nějaký trochu nepořádek :D Neumím pořádně hospodařit, třeba vymýšlet co koupit abych z toho něco mohla uvařit, vždycky něco zapomenu v obchodě ☺️
:palec: ani nevím, že jsem to psala :mrgreen: :think: :think:  :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
21.6.22 17:07
@lilith1 píše:
Jo s tim autem..jednou jsem vlezla do uplne jineho auta, nez na me cekal kolega, blbe vidim, nemela jsem bryle a auto bylo podobne, pan byl nastesti v pohode.

Znám. Kdysi mi tata pořídil auto. Je jsem tenkrát jezdila jen s někým. Vyrazili jsme mým autem do města, zaparkovali a odešli. Asi po hodině jsme se vrátili a a… Vedle sebe stali dvě naprosto stejný auta a auto neumělo blikat, papiry v kasliju :zed: Modlili jsem se abychom vlezli do naseho :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18290
21.6.22 17:08

Uplne blba na jakekoliv moderni technologie. Fakt me to desne nebavi. Nemam ani chytry telefon, nechci s tim mit nic spolecneho :oops:. Vzdycky se vsemu branim do posledni chvile a kdyz neni zbyti, pouzivam s velkym odporem.

Pak jsem dost blba na jazyky. Udrzim v hlave jen jeden cizi jazyk soucasne. Kdyz nerozumim jednomu slovu ve vete, nedokazu si domyslet vyznam vety.

A pak jsem cely zivot uplne blba na poznavani lidi, nepoznala bych souseda jinde nez v jeho vlastnich dverich, ale nastesti jsem zjistila, ze to ma i jmeno Prosopagnosie :mrgreen: :mrgreen:. Takze nejsem blba, jen nemocna :mrgreen:.

Pak jsem taky trochu priblbla na spolecenske normy. Napriklad ted ve 40 jsem se na emimi dozvedelo, ze na cizi svatby by se nemelo chodit v bilych satech. No, pozde :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1588
21.6.22 17:09
@Atisia píše:
Znám. Kdysi mi tata pořídil auto. Je jsem tenkrát jezdila jen s někým. Vyrazili jsme mým autem do města, zaparkovali a odešli. Asi po hodině jsme se vrátili a a… Vedle sebe stali dvě naprosto stejný auta a auto neumělo blikat, papiry v kasliju :zed: Modlili jsem se abychom vlezli do naseho :mrgreen: :mrgreen:

Uaaa lidi to si nepamatujete značku? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
21.6.22 17:11
@TO_IT píše:
Uaaa lidi to si nepamatujete značku? :mrgreen: :mrgreen:

No, stalo se :mrgreen: já si pamatuju jenom jednu a není moje :think: přitom si pamatuju kdo má kdy svátek a narozeniny na to jsem jak kalendář ( teda u znamich a ne u všech. Pak už odvozují)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat