Na co jste využili příspěvek v těhotenství od VZP?

22.10.20 12:56

Na co jste využili příspěvek v těhotenství od VZP?

Ahoj holky, dneska mi konečně po měsíci přišly peníze za screening, už jsem ani nedoufala. :D Přemýšlím na co dalšího peníze použiju, pročítala jsem to na co přispívají a vidim to asi na pomůcky ke kojení. :nevim: Protože vše ostatní už asi máme. Jinak by to asi padlo na monitor dechu. :) Na co peníze použijete vy? :)
Jen by mě zajímalo, musí být paragon přímo z lékárny, nebo stačí z e-shopu kdybych chtěla odstavacku na to využít? Psát e-mail jim nechci, jelikož minule trvala odpověď asi týden. :D Tak jen zda mate zkušenosti co a jak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
220
22.10.20 13:07

Konkrétně kartáčky nebo balíčky dent. hygieny lze jen z lékarny nebo od dentální hygienistky. Pak jsem třeba využila na vložky do podrpsenky, tam to šlo i z drogerky. Pokud jsi u vzp, bylo možné uplatnit jen do konce listopadu nebo v dalším roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
22.10.20 13:32

Ze screeningu jsi tam jen zanesla potvrzení o zaplacení? Nebo jak to, prosím, funguje? Jdu na screen v pondělí, tak ať vím ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3497
22.10.20 13:59

1. Screening a dentální hygiena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 14:33

@BeNiPe já jsem posílala poštou, nechtělo se mi k nám na pobočku. :D Chtěli originální stvrzenku plus kopiii těhotenské průkazky. :)
Tak já raději napíšu, ať vím přesně a nekoupim něco špatně a budu koukat. :D Do 30.11 mám ještě čas, tak to stihnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
22.10.20 14:47

Využila jsem celý příspěvek na monitor dechu. Za mého těhotenství se druhý screening neplatil a první dělali na pojišťovnu u Apolináře. Poslala jsem fakturu od monitoru + žádost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 14:52

Monitor dechu mám od švagrové půjčený, jinak bych to využila taky na něj. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
22.10.20 15:39

Já teda pokryla oba screeningy a vyšlo mi to akorát na těch 3000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 16:08

Já jsem čerstvé těhotná a na první screening půjdu až v prosinci. Nevíte, jestli je nějaký takový příspěvek každý rok? Také mám VZP.

• Citovat
  • Nahlásit
282
22.10.20 18:06
@Anonymní píše:
Já jsem čerstvé těhotná a na první screening půjdu až v prosinci. Nevíte, jestli je nějaký takový příspěvek každý rok? Také mám VZP.

Příspěvek trvá jakoby celé těhotenství + do nějakého měsíce dítěte, takže myslím, že i další rok to bude stejné, ale je třeba si pročítat aktuality na stránkách VZP tam to všechno je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 11:50

@Daisy86 Můžu se zeptat na tu lékárnu a dentální hygienu. Stačila účtenka z lékárny? Jsem v podmínkách četla o tom, že z dokladu musí být jasné, že jde o mě - jméno, příjmení atd. ale nějak mi to jen k účtence nesedí, abych pak nekoukala, že mi to neproplatí. :D A jestli jste brala kartáčky, pasty atd.? :) dekuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama