Na co má nárok opuštěná matka s malým dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 13:51
Na co má nárok opuštěná matka s malým dítětem?

Ahoj holky, nejedná se přímo o mě, tak se chci zeptat. Kamarádka se dostala do situace kdy její partner si našel jinou ženskou, a mají spolu 8.mesicni dítě a hypotéku na byt. Nicméně je to takový haj.zl že ji nedává už teď ani na jídlo, ale když ji přijdou peníze tak ona mu peníze na benzín, cigára a kraviny dá.. Jo je pitomá a mladá. No a on teď přišel s tím že ji nemusí platit nic víc než na dítě, když odejde. Já nevím jak to tedka je ale myslela sem ze je výživné jak na matku, tak na dítě ale nevím jak je to s bydlením? Přece jen z rodičovského příspěvků + nějaký brigády si stejně nemůže dovolit pronájem, kamarádka to pořád řešit nechce, myslí si že se vzpamatuje ale on čím dál vic od ní odchází, večer se nevrací a nedává ji nic, ani jeho dítě ho nezajímá a přesto ji vyhrožuje že si ho vezme do péče, v mojí přítomnosti se taky nikdy nestaral.. Naopak nejednou na prcka zařval ať už drží hubu (což já už nejsem schopna s ním komunikovat když se takto chová k dítěti) jako fyzicky jim neublizuje ale psychicky už mi přijde že ji týrá, jeden den přijde jak ji miluje a že s nima zůstane a druhý den, že se stěhuje a že ji nenávidí, byl i u psychologa a ten prý řekl že vše je vina kamarádky.. Takže si myslím že u psychologa nebyl, no je to hroznej, sebestrednej parchant a myslí si že ji nechá s dítětem na holičkách, tak by mě fakt zajímalo na co má ona nárok od něj, koukala sem ze má nárok od socialky na příspěvek na bydlení ale nic moc z toho nevyctu a obehavat to já nebudu to už musí ona sama. Díky všem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13700 příspěvků 05.03.19 13:53

Soudně stanovit alimenty na dítě a výživné na ní.

Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 05.03.19 13:56

Alimenty určené soudem. Jinak chápu, že chceš pomoct, ale kamarádka si takového muže zvolila sama. Pokud rozchod myslí vážně, na internetu všechny potřebné informace najde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 13:57

A na bydlení nic? Ona právě nemá kam jít, byt je psaný na něj

Sany80s
Kelišová 7241 příspěvků 05.03.19 14:04

A hypotéka?

iiiv
Extra třída :D 11359 příspěvků 05.03.19 14:05

ať si nechá svěřit dítě do péče a požaduje alimenty na sebe a na dítě. čím dřív tím lépe, už včera bylo pozdě.

Uživatel je onlineLuboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 05.03.19 14:08
@Sany80s píše:
A hypotéka?

Víte co je to hypotéka?

iiiv
Extra třída :D 11359 příspěvků 05.03.19 14:14
@Luboš P píše:
Víte co je to hypotéka?

asi chtěla vědět, na koho je psaná ;)

Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 05.03.19 14:15
@Anonymní píše:
A na bydlení nic? Ona právě nemá kam jít, byt je psaný na něj

Ať zavolá do azylového domu, můžou jí poradit.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17671 příspěvků 05.03.19 14:15
@Anonymní píše:

Nemusí jí platit vůbec nic, když nebude chtít. Ať jde zpátky k rodině a nebo do azylového domu. A hlavně ho přestane podporovat a začne spořit. Každá tisícovka se jí bude hodit. A hlavně ať si nepořizuje hned dalšího mimíska.

Sany80s
Kelišová 7241 příspěvků 05.03.19 14:16
@iiiv píše:
Že by, to by asi nikoho nenapadlo. ;)
Uživatel je onlineLuboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 05.03.19 14:20
@iiiv píše:

A jaká hypotéka?

bartsch
Závislačka 4775 příspěvků 05.03.19 14:22
@Luboš P píše:
A jaká hypotéka?

Druhý řádek - mají spolu dítě a hypotéku.

Uživatel je onlineKeyllah
Extra třída :D 11421 příspěvků 05.03.19 14:22
@Luboš P píše:
A jaká hypotéka?

ta o které se zakladatelka zmiňuje hned ve druhé větě? :think:

Uživatel je onlineKeyllah
Extra třída :D 11421 příspěvků 05.03.19 14:23
@Anonymní píše:

byt je jeho, ale hypo obou? teda, celkem si zavařila :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek