Na co mám nárok s malým

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klari94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 10:20
Na co mám nárok s malým

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, můj přítel se se mnou rozešel… A já dostávám mateřskou 3800 a přídavky na dítě což je 500 kč.. Mám nárok i na jiné dávky? Nevím jak jinak bych to utáhla… Jsem sama s dítětem a nevím co dál… Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 26.10.14 10:23

A otec dítěte je přítel? Alimenty?

Quintine
Kecalka 267 příspěvků 26.10.14 10:26

Prispevek na bydleni…?

Markéta80
Hvězda diskuse 42479 příspěvků 26.10.14 10:26

@Klari94 budeš bydlet sama? Tak jako první musíš nechat stanovit alimenty to je asi základ, pak příspěvek na bydlení ale tam musíš mít trvalý pobyt a nájemní smlouvu myslim :think:. záleží kolik budou alimenty jestli dosáhneš i na hmotku?

Klari94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 10:40

Přítel není otec dítěte… (biol. otec dítěte.. ma stanovene alimenty ale stejně neplati…) tk nevím co mam ted dělat

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 26.10.14 10:40

@Klari94 stejně neplatí… A děláš s tím něco? :nevim:

kessi22
Závislačka 3982 příspěvků 26.10.14 10:42

No hlavně, že si tu nedávno psala, kdy otěhotníš po vysazení antiky :think:

soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 26.10.14 10:42

Napada mne - Alimenty od otce ditete pro Tebe a pro maleho… rodicak a prispevek na dite… dle techto moznosti prizpusobit bydleni a vydaje… pozadat o pomoc rodinu a pratele, zkusit sehnat brigadu…
drzim palce :)

Quintine
Kecalka 267 příspěvků 26.10.14 10:44

@Klari94 Zajit si za nejakou socialni pracovnici a zeptat se, na magistrate nebo tak, na socialni odbor. Nebo najit nejake obcanske sdruzeni co pomaha lidem ve tvem pripade. A hlavne neco udelat s tim, ze biol. otec alimenty neplati!!!

Quintine
Kecalka 267 příspěvků 26.10.14 10:46

@kessi22 To jo no 8o

Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 26.10.14 10:59
@Klari94 píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, můj přítel se se mnou rozešel… A já dostávám mateřskou 3800 a přídavky na dítě což je 500 kč.. Mám nárok i na jiné dávky? Nevím jak jinak bych to utáhla… Jsem sama s dítětem a nevím co dál… Děkuji za odpovědi

Opustil te pritel se kterym jsi pred 14dny planovala otehotnet? :nevim: Co cekas? Ze te bude zivit stat. Mit dite v mladem veku bez zajisteni a planu, jak ho uzivis bylo tvoje rozhodnuti. Mas narok jit pracovat!

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30182 příspěvků 26.10.14 11:13
@Claire00 píše:
Opustil te pritel se kterym jsi pred 14dny planovala otehotnet? :nevim: Co cekas? Ze te bude zivit stat. Mit dite v mladem veku bez zajisteni a planu, jak ho uzivis bylo tvoje rozhodnuti. Mas narok jit pracovat!

Pracovat a nespoléhat na stát. Alimenty vymáhat soudně.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34165 příspěvků 1 inzerát 26.10.14 11:18
@Burj Chalifa píše:
Pracovat a nespoléhat na stát. Alimenty vymáhat soudně.
:palec: ano, přesně tak.
Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 11:35

Na jednu stranu chceš otce zbavit soudně rodičovské odpovědnosti, což bys pak neměla nárok ani na alimenta a na straně druhé je po něm vymahaš soudně a exekučně - uvědom si co chceš
Jinak nevím kolik je malému, ale když opomenu ty alimenta, které na jednu stranu chceš a na druhé straně ne tak se nejlepé jít poradit na socialku než tady

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 26.10.14 11:51

A ta „94“ v nicku bude beztak rok narození :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >