Má partner nárok na OČR, aby o mě mohl pečovat? - rizikové těhu

Anonymní
3.3.21 15:53

Na co máme nárok prosím o radu akutní

Dobrý den maminky. Potřebovala bych poradit ohledně ve složité situaci. Byla jsem 4 dny v nemocnici skrze krvácení ve 12 týdnu těhotenství z důvodu nízko položené placenty.
Přítel si byl vyřídit očr ale je to pouze na 9 dnů a sestra mu řekla že další dny by to už bylo zadarmo. Mám mít ale klidový režim a nezvládnu celodenní starost o domácnost. Prosím poradí mi tu někdo jak vyřídit to abych mohl být semnou partner doma a starat se o mě? Děkuji mockrát.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
148
3.3.21 15:56

Ty možná na neschopenku a on má právo chodit do práce. Nepředpokládám, že by po tobě během dne doma skákalo další dítě a oběd a uklidit zvládne partner udělat po práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
3.3.21 15:57

8o A on pracuje 24 hodin? A ty vyžaduješ neustálou péči? Ty, domácnost se nepočítá. Tak lež, nic nedělej a až příjde přítel z práce tak udělá co je třeba. Tak to normálně funguje. Není možné čerpat dlouhodobé OČR z důvodu péče o domácnost :mrgreen: I těch 9 dní je až dost na zotavení 8o

Prosím, řekni mi že je tohle troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2930
3.3.21 15:59

Ty jsi na tom tak špatně, že nezvládneš být sama doma a postarat se o sebe? Myslím, že tak vážné to zas nebude a ten základ zvládneš.
O úklid a péči o domácnost se postará partner v době svého volna, na to opravdu nepotřebuje ošetřování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5887
3.3.21 15:59
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky. Potřebovala bych poradit ohledně ve složité situaci. Byla jsem 4 dny v nemocnici skrze krvácení ve 12 týdnu těhotenství z důvodu nízko položené placenty.
Přítel si byl vyřídit očr ale je to pouze na 9 dnů a sestra mu řekla že další dny by to už bylo zadarmo. Mám mít ale klidový režim a nezvládnu celodenní starost o domácnost. Prosím poradí mi tu někdo jak vyřídit to abych mohl být semnou partner doma a starat se o mě? Děkuji mockrát.

jako ze by se o tebe staral az do porodu? a co je pro tebe celodenni starost o domacnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 16:02

A máš doma dítě nebo děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
3.3.21 16:03

Tak když jsem měla nařízený klidový režim, nebylo to myšleno ležet 24 hod. v posteli, běžné domácí práce a vaření v pohodě, prostě se „šetřit“, tobě řekli, že musíš jenom ležet? Nárok má opravdu na těch 9 dní placených, pak bez peněz no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
3.3.21 16:04

To je vtip? Jakou celodenní starost o domácnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
3.3.21 16:04

Si delas prxdel? 8o 8o 8o OCR je na peci o nemocneho, ne na peci o domacnost 8o 8o 8o

V posledni dobe jsou ty dotazy jak na Chocholouska :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
3.3.21 16:05

Proboha, kam ten svět spěje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
3.3.21 16:05
@Anonymní píše:

A ty jsi nemohoucí? Též jsem proležela skoro celé těhotenství a manžel chodil do práce…O domácnost at se postará přítel, prostě se bude dělat jen to, co je nutné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33343
3.3.21 16:21

Na slovo nárok jsem už alergická. Každý nadává na stát a přitom ho chce ojebat, jak se dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
3.3.21 16:25

Lidí, kteří si myslí, že mají na všechno nárok je bohužel čím dál tím víc. Zvláště samoživitelky. Konečně by se měl někdo kompetentní zamyslet kolik lidí je na dávkách a kolik lidí pracuje a platí daně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1421
3.3.21 16:27

Co je to celodenni pece o domacnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6371
3.3.21 16:28

Celodenní starost o domácnost? To je vtip, že? Ale blbý. Holt se přítel o domácnost postará, až přijde z práce. O tebe se snad nemusí nikdo starat 24/7, ne? Jinak ať si tě doma opečovává od rána do rána, ale zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat