Na co se můžu těšit? 5. měsíční mimčo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnnieLennox
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 19:56
Na co se můžu těšit? 5 měsíční mimčo

Ahoj, chtěla bych vědět od těch, co už mají starší děti, co pěkného mě čeká v dalších měsících až třeba do těch tří let? :) Mám 5měsíční holčičku. Co pěkného, pozitivního jste prožívaly postupem času, jak mimčo rostlo? Myslím jako v jeho pokrocích, co bylo srandovní, co vás nejvíce těšilo, jaké období a proč bylo nejlepší? Člověk má pořád jakési obavy a strachy. Okolí taky povídá většinou, co bylo špatně a tak. Chtěla bych vědět, na co se těšit s mojí holčičkou. Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 45375 příspěvků 28.03.18 20:04

Já už se skoro 5 let každý den těším na večer :mrgreen:

fotze
Kecalka 237 příspěvků 28.03.18 20:05

Za me je nejlepsi az to obdobi od tech 3 let, s ditetem uz si popovidam, je s nim legrace, jsme uz takovy partaci. Kdyz byl mimino nebo takovy to vsudelezouci vzdorovity vztejajici se stvoreni, tak to me moc nebavilo. Ted jsou synovi 4 roky a je to porad lepsi a lepsi

Ivčis
Závislačka 3151 příspěvků 28.03.18 20:06
@Tunrida píše:

Tak to je bomba :mrgreen:. Mám to naprosto stejně, ráno vstavam s tím že brzy bude večer :mrgreen:. Už je to skoro pět let a dva cervy :jazyk:

Šarlota4
Echt Kelišová 9119 příspěvků 28.03.18 20:21

Me hodne bavi od 2,5 kdy uz hlaskuje :mrgreen: pak kdyz ti rekne maminko ja tebe i tatu miluju :srdce: Nebo kdyz se konecne umi predstavit, kdyz na otazku kde bydlis? Odpovi “ v domecku az nahore” :lol:. Kdyz jasa pod stromem, ze tu byl Jezisek. Pak prekvapi, kdyz zacne umet co jsem ji neucila. Celkove ta bezprostrednost je uzasna.

Káťa19
Kelišová 5428 příspěvků 41 inzerátů 28.03.18 20:24

Miminko je nadhera, je to proste neuveritelne maly uzlicek, pak prijde den, kdy se postavi a zacne radit - tancovani s oporou, celkove batoleci vek je podle me nejhezci. Dcerka zacina mluvit a reagovat od cca roku a pul a je s ni ted hrozna sranda, dela ksichtiky, smeje se takovym tim uprimnym nezastavitelnym smichem, napodobuje slova…
Tancuje, odpovida, vsechno opakuje… Kazdy vek ma svoje a to je kouzelny :srdce:
U kazdeho ditka to prijde v jiny cas, ale je krasny pozorovat ty pokroky ;)
A to prevazi obdobi vzdoru a jine…

Káťa19
Kelišová 5428 příspěvků 41 inzerátů 28.03.18 20:25

Kdyby tak slo, dat sem video, tak verim, ze by ses nasmala :mrgreen: :D

Patie
Ukecaná baba ;) 2181 příspěvků 2 inzeráty 28.03.18 20:26

Dceři je půl roku a nemůžu říct, že bych si to bůhvíjak užívala :) Spánek bída, přes den s ní musím jezdit jak blbec pořád s kočárem, když je vzhůru, musí být pořád na rukou, nemám čas si v klidu něco udělat, natož odpočívat…Nedokážu jí nechat plakat, protože pořád přemýšlím, co když přeci jenom jí něco je :) Už se těším na období, kdy bude větší a trochu si pokecáme :lol:

axlpol
Závislačka 2634 příspěvků 123 inzerátů 28.03.18 20:29
@Tunrida píše:

Pod to se podepíšu, trefa do černého :potlesk: :lol:
Ano, taky to tak mám. Díkybohu u nás je večer od 18hod.Od narození jsou vedeni, že oni mají svůj pokoj, my máme svůj pokoj. Takže v 18hod. zalezou do postýlek, ted(od2let)koukají na telku a sami usnou. Dříve si spolu mumlali a blbli.No a já jsem ráda, že mám den za sebou, že jsou živí a zdraví a vymýšlím program na druhý den.Jsou i sladké momenty, ale většinu dne jsem jako dozorce, jen vysvětlování, pevný režim, dodržování časů na jídlo, procházky ve stejný čas…a tak den po dni.

• 8m začli natahovat ručky, že chtějí držet, obejmout
  • 24m začli sami na nočník a úspěšně
  • od 26m začli poctivě po sobě uklízet, pomáhají a dělají to rádi. Někdy jsou až moc pečliví a pořádní

Jinak mi nic neutkvělo :lol:,jen křik, řev, vztek, šarvátky, utíkání, neposlouchání.

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 28.03.18 20:40

Já se těším na to, až dám OBĚ děti najednou k někomu na noc, nejlépe na víkend, to pro mne bude nej období života dětí :mrgreen:

Káťa19
Kelišová 5428 příspěvků 41 inzerátů 28.03.18 20:46

Holky, tady s melo vypichnout to hezke a pozitivni ;)
O separacni uzkosti a obdobi vzoru, nevyspani je tu diskuzi bambilion :mrgreen:

Hobitka
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 28.03.18 20:49
@Tunrida píše:

Tos me rozsekala, mam to podobne. Tri deti behem 5 let, takze se tesim na to ticho, ze jsem sama na WC :mrgreen:.

Jinak nevim, me tesi porad neco, mam sikovne inteligentni neotrele uzasne deti (treba 3.5letej me valcuje v pexesu).

Hobitka
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 28.03.18 20:52

Pokud chces nejake pozitivni prozitky - samozrejme ma jeden radost, kdyz slysi „mama“, ale urcite to nepotesilo tolik, jako prvni noc bez kojeni a tak :mrgreen:. A tak jako jeden je dojatej, kdyz ho chtej vlastni deti bez ohledu na pohlavi za manzelku :mrgreen:.

Berousik
Nadpozemská drbna 26306 příspěvků 28.03.18 21:14
@Tunrida píše:
:mrgreen: :mrgreen: :palec:
Já se těším, až malá doroste a pojede se svou starší sestrou k babičce minimáně na víkend :mrgreen:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 28.03.18 21:14

Já bych vypíchla ty nej momenty. První usměv, první kroky, interakce, neverbalni komunikace, prvni slova, prvni “mami mám tě rád(a)” a pak situace, u kterých se přehnaně dojímám a dmu pýchou :D První básnička, obrázek, výtvor, vystoupení ve školce, prostě drobné úspěchy svých dětí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama