Na co se těšíte po porodu, kromě prcouška :-)

216
22.3.17 04:10

Na co se těšíte po porodu, kromě prcouška :-)

Ahoj holky,

tak já už stříhám metr do porodu a vážně se těším, až bude malá vedle mě v postýlce a až konečně uvidím jak vypadá. Je to moje první těhotenství a je to opravdu jak se říká „jiný stav“. Už se těším na spoustu věcí. V první řadě až splasknu, mám strašně oteklé nohy, ruce, obličej…Kotníky jsem neviděla 14 dní :D :D a proto si pak koupím nějaké pěkné botičky, teď chodím v teniskách říkám jim šmajdy-rajdy vypadají strašně, ale nic jiného neobuju :D Dále se těším na „spánek“ (možná se nevyspím už vůbec) ale jde mi spíš o ty polohy, protože převalovat se z boku na bok je nuda, už chci spát na zádech a hlavně na břiše 8). A na co se těším nejvíc je pěkné milování :-) teď je to spíše komické najít polohu a pozor na bříško, pozor tlačíš mě, opatrně…já si to prostě nedokážu užít…No a na co se taky těším, až se mě lidi přestanou ptát : " Co to bude? Máte jméno? Kdy máš termín? Bojíš se porodu? Kde budeš rodit?…" Snažím se být milá, ale kolikrát mě to už nebaví poslouchat…No a v neposlední řadě bude fajn až budu moct dělat aktivity - bazén, fitko, kolečkáče, lyžování, konzerty, procházky bez funění atd…(vím, že spousty vyjmenovaných bych mohla i v těhu, ale z určitých rizik jsem nemohla)…

No maluji si to krásně, ale realita bude určitě jiná. Malá mě v noci bude potřebovat, takže spánek opět nic, na milování nebude nálada, místo otázek o těhu otázky o mimi a na aktivity nebude čas :D :D

Ale člověk furt může doufat, že to bude podle snů, které máte v hlavě :-) :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3595
22.3.17 05:13

Ja uz mam jen par dni a tesim se, ze se mi ulevi ohledne zad, nemuzu se vubec pohnout! Bude to moje druhe dite, prvni spi spatnei ve dvou letech, nepredpokladam, ze se jeste nekdy vyspim :mrgreen: Na zabavu neni kdy, s hlidanim je to spatne. Ale tesim se na malou, bude to nase princeznicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
22.3.17 05:38

Doufám, že můžu přispět, malá má za týden rok, tak docela intenzivně vzpomínám, co bylo loni touhle dobou. :mrgreen:
Já se kromě prcka strašně těšila na spaní na břiše, ale moc jsem si to neužila, pár dní po porodu se mi nalily prsa a spaní na břiše mi stejně bylo nepříjemný. :mrgreen: Taky na to, že nebudu do schodů funět jako lokomotiva. A hrozně jsem se těšila až budu moct muže normálně obejmout a přitulit se tváří v tvář aniž by mezi námi byl meloun :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 05:50

Malej má dnes 4m a o pořádném spánku si můžu nechat zdát třeba dnes jsme od půl 4 vzhůru a spát nebude :-D vzhledem k tomu že kojím jsem se na akce (oslavy atd.) dostala na 3-4 hodiny, jelikož jsem nechtěla učit malého na láhev. Milování proběhne tak 1-2za týden když babička vozí nebo malej usne a my ne :lol: A otázkám se stejně nevyhneš - jak spí, kolik přibral/a, kojíš, co prdy a mnoho mnoho dalších :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1149
22.3.17 05:54

Cekam třetí mimi a nejvíc se těším až přijdou kluci do porodnice se podívat na brasku :srdce: jinak zatím se mi vyhýbají neduhy těhotenství, jsem 26tt, mám 2kg nahoře, otokyžádné, takže pořád si přijdu netehotne nebýt pohybů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
22.3.17 06:30

Také se přidám do „party“ :D Já se těším na spaní na břiše, asi jako každá a hlavně na rozmanitost všech dnů :D se dvěma dětma :D starší bráška bude mít při narození mladšího dva roky a ani teď ještě dobře nespí :) Takže si člověk i zvykne..Spí s námi v posteli takže se budu otáčet jenom z jedné strany od jednoho k druhému :D :D :D :D No prostě se těším celkově na ten den, jaké to bude, jaký bude Radimek k „novému“ miminku.. Jak to zvládneme :) jsem ve 30tt tak jetě nějaký čas na snění mám :D :D :D Potom ta realita… to bude krapet asi horší :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
22.3.17 06:31

Az si oholim nohy :lol: az pojedeme vsichni tri na vylet (mam rizikivku a klidovy rezim, tak znam hlavne gauc a 4 steny :? ) az si dam dvojku kvalitniho skveleho bileho vina. Az dam telo do kondice v jake bylo pred otehotnenim. A az malou pozna manzel :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3234
22.3.17 06:43

Já se těšila jak budu jíst sladké - měla jsem těhotenskou cukrovku a ohromné chutě na věci jako mandarinky v konzervě:):) no nicméně chutě mne přešly a ani jsem si je pak nekoupila.

těšila jsem se, jak půjdu běhat - což se splnilo.

na spánek jsem se netěšila, to už vím že je jen horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SáraW
22.3.17 06:52

:mavam: jeeeee jak ja se na vsechno co pises tesila :mrgreen: mala ma 2 mesice a o spanku si muzu nechat zdat, dnes napr. jsem od pul 1 temer nespala :zed: na milovani jsem se taky tesila, no tak zatim to jsou rychlovky kdy se podari mimi uspat nez se zase za chvili probudi :lol: otazky jsou snad jeste horsi kojis, jak mala spi, prdiky, vaha, ma dudlika, breci atd, porad dokola :roll: byla jsem vzdy hodne aktivni clovek kazdy den jsem chodila cvicit, no tak zatim na to nemam silu, ale mala je v klidu jen v kocarku takze ja cely dny chodim chodim vecer mi muzou upadnout nohy a jit vecer na koncert je pro me zatim dost scifi, ale je fakt ze ja mam dost zavislacka, ktery chce byt porad porad ken na ruce a chovat ;) ale i tak je to nejvetsi laska a zadny den bych nevymenila :hug:

• Citovat
  • Upravit
4512
22.3.17 06:57

Prcoušek :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
22.3.17 07:02

Jeeee tak to js naopak vzpominam, kdyz jsem byla tehotna s druhým, starsi mel tehdy 18 mesicu.
Jak jsme sli ven dopoledne, pak si dali obed, sli si na 2 hodinky lehnout, pak sli zase ven.
To byla krasa a pohoda.
Co se narodila dcerka, momentalne 2 a pul, mi nikdy ale nikdy nespali pres den spolu.
Mala ale spala strasne i v noci. Kazdy sen vstavala kolem pulnoci a usinala treba v pet.
Doted si to pamatuju, jak s ni chodim, chovam ji, za oknem svita, za 2 hodiny mi vstava starsi a chlap jde do prace a ja jeste nespala a musim se o ne postarat.
Mala si pak dospala venku v kocarku a ja litala s dvouletym po hristi.
3/4 roku jsem spala 3 hodiny denne.
Brrrrrr fuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15443
22.3.17 07:08

Já se nejvíc těšila, až si zase zavážu boty na poprvé a bez zadržování dechu. Jsem si připadala jak lovec perel…náááádech a šup dolů. Nestačil dech? Tak nahoru a znova..náááádech :lol:

Na spaní na břiše jsem se taky těšila, ale moje záda utrpěla těhotenstvím tak, že při ležení na břiše mě začne hrozně bolet bederní páteř :zed:

A jinak jsem se těšila, že se konečně pořádně vyspím…já naivní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
22.3.17 07:17

Na brise se nevyspis. Nality prsa mlikem fakt nejsou dobrej matros na povalovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8598
22.3.17 07:22

Ahoj holky, to mě po ránu úplně rozneznilo jak se tu těšíte. Moje zlata sou už školkacci ale na tu dobu pár dní před porodem vzpomínám s úsměvem dodnes. U mě bylo nejlepší že sem byla zase pohyblivá, ve své kůži, ne jako slon…Ale moc se toho po porodu nezměnilo popravdě, strany omezení ( alkohol, pálivé věci, akce do noci atd) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
22.3.17 07:22

Off topic - první, co mě napadlo, při přečtení názvu diskuze bylo, zda slovo prcoušek vychází ze slova prc.at…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama