Na co si hrají vaše děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sasanka85
Povídálka 18 příspěvků 23.05.19 12:33
Na co si hrají vaše děti?

Ahoj maminky, podobné téma jsem tu nenašla, ale moc by mě zajímalo, na co si hrají vaše děti (mám na mysli role, profese, zvířata, pohádkové a jiné postavy…), případně na co jste si hrály vy.
Abych byla konkrétní, tak já si s kulatým mámy kartáčem na vlasy alias mikrofonem hrála na zpěvačku. Starší syn si hrál, že je pejsek (dokonce plnil povely, ale bohužel jen aport a k noze, lehni, takže ne ukliď pokoj) a mladší dělal že je malíř a pořádal prodejní(!) výstavy. Pak ve školce klasika zloději a policajti. Tak jestli jsme takhle ujetí jen my :P, nebo i někdo další si hraje na něco…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
cverunka
Závislačka 3041 příspěvků 23.05.19 12:37

Naše děcka si hrají hlavně na zvířata - pes, kočka, králíci… Pak na baletky, princezny, agenty… :mrgreen:

Tableta
Kelišová 5074 příspěvků 23.05.19 12:39

Na kočku, paní učitelku ze školky (čte panenkám pohádky), na maminku. Někdy na prodavačku, ale to už moc ne. Teď mě nic jinýho nenapadá. Za pár dní bude mít 4.

Tableta
Kelišová 5074 příspěvků 23.05.19 12:41

Já jsem si hrávala na princeznu, na dovolenou u moře :mrgreen: Vyslíkla jsem se do kalhotek a tílka a lehla si na ručník pod deštník :lol: A hodně jsem si hrávala na doktorku - mám zdravku. Na dvoře jsem si hrávala na kuchařku, se sestřenkou na čarodějky a učitelky.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 23.05.19 12:42

S tatínkem si hrají na rodinu, kdy maminka nechá doma děti s tátou a jde na party :mrgreen:

Jinak všechno možné, podle toho co zrovna letí

Térouš
Echt Kelišová 8666 příspěvků 23.05.19 12:42

Naše holky na Darth Vadera, prodavačky, policajti a zloději, na pejsky

Tichošlápek
Extra třída :D 14666 příspěvků 23.05.19 12:45

Ty jo, to nedělají vůbec :think: většinu času staví vláčky nebo kostky

Kriss Tina
Extra třída :D 10622 příspěvků 23.05.19 12:45

Syn jede hlavně postavy. Nejčastěji pirát, rytíř, bandita, občas rytíře ze star wars :D na všechno má různé kostýmy a propriety jako meče atak :D no a vrchol všeho šílenství je když si hraje na kissaky :mrgreen: to mě otravuje ať ho namaluju, a pak tu běhá s kytarou a zpívá :lol: hodně se to odvíjí třeba podle toho na co koukáme v televizi.

Tableta
Kelišová 5074 příspěvků 23.05.19 12:46
@Kriss Tina píše:
no a vrchol všeho šílenství je když si hraje na kissaky :mrgreen: to mě otravuje ať ho namaluju, a pak tu běhá s kytarou a zpívá :lol:
:lol: :lol: :lol: :palec: To je boží
Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 44523 příspěvků 23.05.19 12:47

Vali ted má období že prý jí nemáme říkat Vali ale melounku 8o a druhá holčička ze školky hned že je taky melounek a Vali že ona je ale duhový :mrgreen:. Naštěstí už jí pustilo že mluví za plyšáky a že jsou živí :mrgreen:

Uživatel je onlinenecy
Kecalka 117 příspěvků 23.05.19 12:48

Syn 3,5 si hraje na policajta, hasice a pak je taky maminka a ja jsem on :mrgreen: A nebo jen na maminku s panenkou :lol: (mame jeste syna 9 mesicu). Hraje si hodne hlavne sam.Ma hasickou stanici ruzna auta pozarnika Sama a porad ma v pokojicku nejakou akci.Taky si rad hraje na obchod, on je prodavac

sasanka85
Povídálka 18 příspěvků 23.05.19 12:54

Teda, díky za příspěvky:hug:. Zvláštní, že v nějakých rodinách to nejede, a jinde se děcka převlíkaj furt. Ale nejvíc mě rozsekalo opalování doma pod deštníkem a kissák :mrgreen:

Alušáček
Závislačka 3716 příspěvků 23.05.19 12:55

Dcera je porad něco.. Většinou princezna nebo víla, baletka, občas čarodějnice, samozřejmě je k tomu patřičně oblečená :lol: Taky probíhají hra ny na doktorku, učitelku, prodavacku.. Co si pamatuji z dětství hodně jsme si se sestrou hrály na maminky co se navštěvují se svými dětmi, nebo na školu. Myslím, že takové hraní není ujeté, hrajou si tak všechny děti ;)

Popokatepetla
Závislačka 3316 příspěvků 23.05.19 12:58

Naše skoro šestiletá dvojčata si asi nejraději hrajou na kamarády ze školky - např. „já budu Verunka, ty budeš Míša a jakože jedeme se školkou na výlet jo?“ apod.
Dcera pak věčně na psi, kočky a že je mimino, jo a taky na gymnastku. Syn je spíš typ, co si hraje s něčím (nejčastěji lego)
Já jako malá milovala hru na školu :lol: :lol:

iPodPrd
Kecalka 337 příspěvků 23.05.19 13:01

Já jsem si hrála na ustaranou maminu. Chodila jsem do garáže do auta, dělala, že řídím a mluvila na děti (panenky) vzadu a telefonovala, pila „kafe“ a stěžovala si na práci, na chlapa,…no teď už to zažívám skutečně a nechápu, co mě na tom tak lákalo :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama