Na co v bytě může být kočka alergická - hrozně líná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 17 inzerátů 16.05.19 12:17
Na co v bytě může být kočka alergická - hrozně líná

Ahoj, přítel má himalájskou kočku, ta má 5 let. pravidelně ji češe. v lednu se přestěhoval do jiného bytu. v posledních měsících kočka strašně líná, pouští chumáče chlupů, dokonce se jí začínají dělat lysinky. Psychicky se zdá být v pořádku. Byl s ní u veterináře, dostala nějaké dvě injekce asi vitamínové za 1800 Kč a je zdravá. Problém by mohlo být, že je alergická na něco v bytě. Pokud jídlo a stelivo je stejné jako v předchozím bydlení, tak už vážně nevím. Stalo se vám to někdy? čím to bylo? díky. Jinak mám taky kočku a taky líná, ale je to pár chlupů. přítel češe každý den a stejně i tak hrozně pouští, pořád musí vysávat.

Reakce:
Petája
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 16.05.19 12:33

Dobrý den, zkuste napsat na ifauna.cz do,,oddělení” koček, myslím si, že vám tam dobře poradí, je tam spousta kočkomilů. Ale přesto si myslím, že se veterináři znovu nevyhnete, mohou to být hormonální změny, cokoliv…
Ještě mne napadlo, našemu psovi zjišťovali alergeny z krve, nevím, zda se tento test dá udělat i u koček…

Safrik
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 16.05.19 12:46

@lucie.krajcarova Mozna to bude znit blaznive ale nas brit taky linal jak krava, a kdyz jsme ho nechali vykastrovat tak prestal. Ted ma srst krasnou. Ale nerikam ze je to tak vzdy.

stinga
Kelišová 7024 příspěvků 16.05.19 12:50

@lucie.krajcarova já si spíš myslím, že je to psychické, že si kočička v novém bytě nezvykla, něco se jí tam nelíbí

Váš příspěvek
Reklama