Na co využíváte příspěvek FKSP?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8591
4.7.22 14:53

Na co využíváte příspěvek FKSP?

Ahoj, hledám inspiraci, na co využíváte příspěvek z FKSP? V minulosti jsem využila na masáže, koncert, loni na rodinný pobyt v Čr. Letos se částka navýšila, přijde mi líto toho nevyužít, ale nějak mě nenapadá, na co využít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2191
4.7.22 14:58

Já na rekreaci a případný přebytek na masáže.
U nás jde ještě cvičení, příspěvek na brýle a penzijní připojištění. Záleží na tom, na co všechno můžeš příspěvek u vás v práci čerpat. U nás je přesně dáno, co ano a nic jiného nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3554
4.7.22 15:01

Na příměstský tábor, rekreace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
4.7.22 15:03

Permanentka do fitka, dětem sportovní kroužky a příměšťáky. Kolegyně využívají na rekreace (zimní, letní..).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4755
4.7.22 15:03

Multisport karta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2191
4.7.22 15:05

Oblecně lze i na vitamíny. Zřejmě je ještě víc možností, ale musela bych se podívat do materiálů ze školení, z hlavy si to nepamatuji, když to u nás neposkytujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
4.7.22 16:03

Jedna kolegyně si tak nechala zaplatit brýle
já to teď využívám na fyzioterapie ve zdravotnickém zařízení
dříve jsem to používala na rekreace
někdo to používá na jazykové kurzy
někdo na masáže
někdo na penzijní připojištění (u nás není samostatný bonus na něj)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14429
4.7.22 16:55
@Petule030 píše:
Ahoj, hledám inspiraci, na co využíváte příspěvek z FKSP? V minulosti jsem využila na masáže, koncert, loni na rodinný pobyt v Čr. Letos se částka navýšila, přijde mi líto toho nevyužít, ale nějak mě nenapadá, na co využít.

já na Lítačku a zbytek padne do rodinné dovolené. nemám náladu se s tím nějak extra matlat a příspěvek drolit do víc akcí a sledovat, kolik už jsem utratila a kolik ještě můžu utratit :nevim: mimo limit využívám příspěvek k důchodovému pojištění a dokud byly děti na základce, tak i příspěvek na tábory. ty byly „navíc“. co já vím, tak hodně se u nás využívá i příspěvek na Multisport kartu a na lístky do kina, to jsou asi takové nejoblíbenější benefity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14426
4.7.22 17:08
@Petule030 píše:

letos jsem byla sama na 3 dny na wellness

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4215
4.7.22 18:40

Lékárna / kino / boty ze zdravotní obuvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...