Na festival s osmiměsíční

1.7.13 11:21

Na festival s osmi měsíční

Jak už nadpis napovídá - máte zkušenost s návštěvou hudebního festivalu nebo koncertu s takto malinkým děťátkem?

Blíží se Colours a začínám přemýšlet o tom, že bych Trpaslíčka vzala na hodinku, dvě odpoledne na čumendu s sebou. Jsem přímo z OV tak není problém se okamžitě, když se jí přestane líbit sbalit a jet domů, bude mít sluchátka a samozřejmě budeme jen vzadu v rohu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11132
1.7.13 11:25

@neschopná mamka
tak na dve hodiny by to asi slo. kdyz se mu nebude libit, tak proste pujdete pryc.
ja jsem velky fanda Colours a deti tam byva pozehnane, ale pravda trochu vetsich :D ja bych akorat mela obava z toho hluku, protoze vim, ze nas prcek by si sluchatka proste na hlave nenechal, on mi doted sundava i kluboucky a vyhazuje z kocaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
1.7.13 11:28

Prosím tě na co sluchátka? Náš malej teď je mu rok byl prvně na festivalu ve třech měsících do dvou do rána chrněl v kočárku jako špalek. A z dalšího fesťáku jsme se vrátili včera už to tedy bylo náročnější jelikož ještě nechodí, ale v kočárku ho to neba, ale dalo se to :mavam:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
1.7.13 11:32

Myslím, že naprosto v pohodě. Nedávno jsem byla asi 4 hodiny na folkovém festiválku s půlročními dvojčaty. Sice to nebyl určitě takový rachot jak na Colours, i když některé kapely měly bicí, ale holky byly úplně v pohodě. Když jsem s nimi projížděla kolem reprobeden (jinudy to nešlo), ani je to nevzbudilo. A když se můžeš kdykoli sbalit a odejít, nevidím v tom sebemenší problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
1.7.13 11:34

Nebrala bych, tak male dite tam podle me proste nepatri :nevim:, ale kazdeho vec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2692
1.7.13 11:39

Na dvě hoďky bych šla..klidně :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
1.7.13 11:39

Na hodinku na dvě myslím, že úplně bez problémů ;) a sluchátka asi nebudou potřeba, já sem od mala spala vedle míchačky na beton a sluch funguje jak má ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
1.7.13 11:41
@K9Girl píše:
Na hodinku na dvě myslím, že úplně bez problémů ;) a sluchátka asi nebudou potřeba, já sem od mala spala vedle míchačky na beton a sluch funguje jak má ;)

Pobavila jsi mě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
1.7.13 11:45

Já bych teda nešla. Mě samotné ten hluk vadí pokud na to nejsem naladěná a dítě v takovém prostředí mi připadá jako chudák. Pokud chceš jít na dvě hodiny tak si zkus domluvit hlídání. Sama si to i určitě víc užiješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
1.7.13 11:54

@paola white
spis bych tipla, ze chce jit na dyl (Colours jsou 4 dny), ale na dve hodky vzit prcka na cumendu.

pokud ho veme odpoledne, tak si myslim, ze to jde. otazkou jeste, jake bude pocasi. na Colours je vetsinou vedro na chcipnuti nebo chcije :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51934
1.7.13 11:55

@neschopná mamka
Byli jsme jednou se skoro rocni, podruhe s trimesicnim. Pokazde bezvadny, spali v croozru nebo v satku. Mensi mel v cepici na usich prsni vlozky, starsi nic.
Ale bylo to v tom starem arealu, tam bylo spousta mista na roztahnuti deky a povalovani na zemi. Nova prezdivka struska fest me trochu odrazuje, ale zas kdyz tam jdes na chvilku :nevim: my tam byli na vic dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6832
1.7.13 11:59

Záleží na tom na co chceš jít :think: pokud na divadlo nebo na nějakou „měkčí“ hudbu. tak klidně bež, pokud by to bylo něco hodně „tvrdého“ tak asi ne :nevim:
No, ale nevim nevim jak s kočárkem v Dolní oblasti Vítkovic, normálně tam je vstup až se staršíma dětma (myslím 12 let) do té ocelové džungle mladší děti nesmí, tak nevím jestli tě tam vůbec s kočárkem pustí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
1.7.13 12:07

Ja bych nesla…byloby mi lito, ze moje dite musí poslouchat takovy rambajs…navíc dite slysi lepe nez dospeli…ale to je každého věc…neodsuzuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4660
1.7.13 12:20

Nešla bych…pořád bych myslela na to, jestli to malé nevadí, nebo neublíží a neužila si to…co si najít hlídání a jít sama? ona z toho stejně žádný extra zážitek mít ještě nebude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7449
1.7.13 12:21

@neschopná mamka Klidně jdi. Naší je 8 měsíců a má za sebou první 2 festivaly, byli jsme tam od cca 11-17h. A ještě mám v plánu vzít jí na 2 festivaly. Nevidím v tom žádný problém, když se nebude líbit, půjdeš pryč. Naše tam i spala, vždy jsem vyjela z areálu… A v areálu byla nadšená, lidi i hudbu miluje, ještě v břiše jich absolvovala snad 10…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat