Na gynde, jak to děláte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.21 23:56

Na gynde, jak to děláte?

Hezký večer, mám takové dilema. Zítra jdu na gyndu a nevím jak to tam chodí, už jsem si říkala, že se zeptám sestry. Ale třeba máte zkušenost. Mají to ted zrekonstruované. Dřív jsem šla do ordinace a pak mě dr. vyzval za plentu. Pohoda. Jenže teď jdu přes sesternu rovnou do samostatné satny a sestřička pak pro mě přijde a jdeme do ordinace. Tak nevím jestli už se mám rovnou vysvléct nebo jít za doktorem oblečená a pak znovu do šatny? Určitě se mě nejdřív zeptá na pár věcí než bude dělat prohlídku. Nebo si rovnou Sednu na.kozu a a. bavit se s ním tak :oops: děcka to je trapas :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3219
23.11.21 23:58

???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
24.11.21 00:00

Vem si nějaké delší tričko popř. šaty, svetr (bez kalhotek). Zbytek si nech v té šatně. Taky to tak u nás bylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 00:01

@alejandra asi jsem se blbě vyjádřila, prostě nevím jestli se mám vyslect rovnou nebo se pak do šatny od lékaře znovu vracet

• Citovat
  • Nahlásit
171
24.11.21 00:02

Vem si sukni a nemusíš to řešit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3219
24.11.21 00:04
@Anonymní píše:
@alejandra asi jsem se blbě vyjádřila, prostě nevím jestli se mám vyslect rovnou nebo se pak do šatny od lékaře znovu vracet

No a jak jsi to mela predtim? Normalne si vem sukni, sundas si jen spodni pradlo a do ordinace jdes normalne oblecena 🤷‍♂️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
24.11.21 00:09
@Anonymní píše:
Hezký večer, mám takové dilema. Zítra jdu na gyndu a nevím jak to tam chodí, už jsem si říkala, že se zeptám sestry. Ale třeba máte zkušenost. Mají to ted zrekonstruované. Dřív jsem šla do ordinace a pak mě dr. vyzval za plentu. Pohoda. Jenže teď jdu přes sesternu rovnou do samostatné satny a sestřička pak pro mě přijde a jdeme do ordinace. Tak nevím jestli už se mám rovnou vysvléct nebo jít za doktorem oblečená a pak znovu do šatny? Určitě se mě nejdřív zeptá na pár věcí než bude dělat prohlídku. Nebo si rovnou Sednu na.kozu a a. bavit se s ním tak :oops: děcka to je trapas :nevim:

Já jsem z šatny šla vždy v tricku/šatech a kalhotkách. Kalhotky jsem vysvlekla až před vyšetřením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 00:11

V. suknich nechodím, mám jen letní, tak asi si vemu to dlouhé triko…díky za tipy

• Citovat
  • Nahlásit
753
24.11.21 00:29

Máme to stejně. Chodím v kalhotkách a před vyšetřením si je vysvleču.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 01:09

Určitě se ti nestane takový trapas jako mně nedávno. Taky nově zrekonstruovaná gynda, šla jsem se vysvléct do kabinky a když mi trapně napůl koukala pipka (nějak jsem neodhadla délku tuniky) tak jsem otevřela dveře, ale ne do ordinace, ale do čekárny plné lidí. Zrada, obnovili bůhví proč staré dveře, které vedly do té čekárny, ale původně byly nějak zadělané. Jak tam chodím jednou za uherák, tak jsem si ty dveře spletla…
Anonym - vyprávím to teď kámoškám, co sem určitě chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
571
24.11.21 04:44

U bývalého gynekologa to bylo podobně, ze sesterny se šlo do kabinky, která dále vedla do ordinace k doktorovi. V kabince jsem se svlékla a čekala, až mě doktor zavolá. Všechny dotazy atd.se s ním tedy řešily až “za svlečena”. Příjemné to není, řešením je, jak píší ostatní, sukně, dlouhé tričko…
U nynějšího gynekologa je to však daleko důstojnější, přijdu, posadím se k němu, vyřešíme, co je potřeba a pak mi řekne, ať se jdu svléknout a na kozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2426
24.11.21 05:38

Vejdu do ordinace, obléknu si sukni a jdu k doktorovi, tam probereme co je potřeba, pak na kozu a vyšetření. Pak se rozloučím s doktorem a jdu se obléci a odcházím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79497
24.11.21 06:49
@Thomassss píše:
U bývalého gynekologa to bylo podobně, ze sesterny se šlo do kabinky, která dále vedla do ordinace k doktorovi. V kabince jsem se svlékla a čekala, až mě doktor zavolá. Všechny dotazy atd.se s ním tedy řešily až “za svlečena”. Příjemné to není, řešením je, jak píší ostatní, sukně, dlouhé tričko…
U nynějšího gynekologa je to však daleko důstojnější, přijdu, posadím se k němu, vyřešíme, co je potřeba a pak mi řekne, ať se jdu svléknout a na kozu.

Resenim je se proste nesvleknout a vratit se tam svleknout az tesne pred vyšetřením, nevidim duvod proc bych mela s doktorem mluvit svlecena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2728
24.11.21 07:15

Já se v té šatně převleku do sukně bez kalhotek a do ordinace jdu tak. Pak si v šatně dám zase kalhoty. V lete jdu rovnou v sukni a jen v šatně sundam kalhotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
24.11.21 07:25

Tak se tam prostě na místě zeptáš ne :D ty vogo to je dotaz, nad kterým přemýšlíš o půlnoci večer?
Mě doktor vždycky vyzve k úkonu, který chce dělat např. větou - odložte si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat