Na gyndu nebo ne? Rozhozená ms po vysazení antikoncepce

Anonymní
26.7.21 17:24

Na gyndu nebo ne?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat. Vysadila jsem HA. MS proběhla normálně a hned potom jsme se s přítelem začali snažit o miminko. MS jsem měla za 28 dní podle HA. MS se nedostavila, ale 4 dny před ní jsem lehce špinila. Poté pořád nic a včera tedy 19 dní po špinění jsem měla růžový hlen a dnes nic. Dneska ráno jsem si dělala test a je negativní. Mám ještě počkat nebo volat na gyndu? Nechci plašit ani nic podcenit. Občas je mi špatně prsa pobolívají, ale tento týden je mi dobře. Děkuji za rady. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
529
26.7.21 17:26

Máš spis rozhozene hormony. Zatím jsi krvacela z vysazení HA. Než se to dá do kupy může to trvat i X měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24529
26.7.21 17:31

Cekej, rozhozené hormony jsou po vysazení ha normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14114
26.7.21 17:32

Pokud nemas zadne jine problemy, tak i kdybys mela pozitivni tt, nema cenu chodit na gynekologie drive jak cca 7 tydnu od posledni menstruace. Po vysazeni HA muzes mit nepravidelny cyklus nekolik mesicu. Ja mela velmi rozhozenou MS po ukonceni kojeni a lekar rikal, ze s tim budeme neco delat, pokud by se to nesrovnalo do 6 mesicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25627
26.7.21 18:48

Na gyndu je zbytečné chodit, jak píší ostatní, rozhozené hormony z vysazení HA, někomu trvá spoustu měsíců, než začne normálně menstruovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3254
26.7.21 19:45

Dej tomu čas. Nikam bych nechodila, je to zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
26.7.21 20:01

Já neměla ms rok, po roce přišla sama, 3 ms a pak jsem otěhotněla, držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
7.8.21 08:16

Ahoj, je chci otevřít diskusi. Nedalo mi to a tak jsem test dnes zkusila znovu a vypadá to, že se zadařilo tak se uvidí děkuji za rady. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat