Na gynekologii se sukní?

Anonymní
14.4.20 11:14

Na gynekologii se sukní?

Ahoj holky, nedávno jsem se bavila se známou a ta mi řekla, že k ženskému si vždy do kabelky bere sukni, kterou si v kabince nasadí. Dělá to tak ještě někdo? Nikdy mě to nenapadlo, já si vždy beru ten lékařský oblek, jak to máte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3516
14.4.20 11:16

Chodím taky v sukni. U nás žádné obleky ani jednorázové sukynky k dispozici nejsou. Takže buď mám sukni, šaty nebo dlouhé tričko. A taky si beru žabky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
14.4.20 11:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nedávno jsem se bavila se známou a ta mi řekla, že k ženskému si vždy do kabelky bere sukni, kterou si v kabince nasadí. Dělá to tak ještě někdo? Nikdy mě to nenapadlo, já si vždy beru ten lékařský oblek, jak to máte vy?

Chodím v dlouhém tričku/šatech :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31316
14.4.20 11:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nedávno jsem se bavila se známou a ta mi řekla, že k ženskému si vždy do kabelky bere sukni, kterou si v kabince nasadí. Dělá to tak ještě někdo? Nikdy mě to nenapadlo, já si vždy beru ten lékařský oblek, jak to máte vy?

Neberu si nic. Prostě od kabinky ke koze dojdu s holou pudelí. :nevim: Beztak pak doktor uvidí i můj čípek, tak na co skrývat zadel :mrgreen:

Ale co vím, tak většina si něco bere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
14.4.20 11:21

U nás taky žádné lékařské obleky nejsou, takže si většinou beru rovnou na sebe sukni nebo šaty (ve kterých přijdu, ne že bych se v kabince převlékala z kalhot do sukně), je mi to tak příjemnější, než chodit po ordinaci s holým zadkem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina

Na gyndu si nic speciálního neberu, nikdy jsem nechodila k lékaři, který by měl kabinky, moji gyndaři (a že už jsem jich vystřídala :) ) mají v rohu svlékací koutek, kde si odložím celý spodek a jdu na vyšetření. Nemám problém s tím, že bych se styděla přejít ten 1- 2 kroky s odhaleným spodkem.

• Citovat
  • Nahlásit
1102

Odjakživa sukni, nemá tam k dispozici erár oblek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2505
14.4.20 11:24

Neberu si nic. Z kabinky jdu rovnou na kozu s holým zadkem, poté zpátky do kabinky, obleču se a jdu znovu k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
14.4.20 11:24
@Bábrdl píše:
Neberu si nic. Prostě od kabinky ke koze dojdu s holou pudelí. :nevim: Beztak pak doktor uvidí i můj čípek, tak na co skrývat zadel :mrgreen:Ale co vím, tak většina si něco bere.

Asi tak, ale koukám, že jsem jako obvykle úplně mimo. No to neva :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
540
14.4.20 11:25

Většinou nic. A chodím ten kousek jenom v tričku, no. A upřímně, myslím, že na to doktor stejně není zvedavej. Nevšimla jsem si, že by se někdy díval. Buď si ještě pročítá kartu a nebo pak po vyšetření si popisuje třeba vzorky :nevim:… Prostě kouká jinam :)… Ale znám holky, co chodí v něčem delším. Já si na to nikdy nevzpomenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
14.4.20 11:27

Já skoro pořád nosím prodloužené tuniky a legíny/punčochy, takže na gyndě spodek shodím a přesto mám „pérdel“ zakrytou :)
A když náhodou ne, tak jdu s holým zadkem…nějak to neřeším… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
14.4.20 11:27
@Mufina píše:
Asi tak, ale koukám, že jsem jako obvykle úplně mimo. No to neva :mrgreen:

Nepřijde mi. :nevim: Vždyť je to každého věc. Já chodím v sukni nebo šatech hodně i normálně, kdybych nechodila (nebo když jednou za čas jdu na gyndu v kalhotách), tak z toho taky nedělám drama.
Vlastně akorát to nošení si oblečení navíc na převlečení do kabinky mi přijde mírně nestandardní, ale taky je to dotyčné věc, že se jí s tím chce tahat, proč ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16442
14.4.20 11:29

Neberu si nic. Žádné speciální obleky tam doktor nemá. Prostě ty 3kroky udělám dole jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10835
14.4.20 11:30

Beru si sukni, ale proto, že je první sesterna, kde jsou kabinky, a ordinace je až vedle. V té sesterně pak třeba čekají další tři pacientky, a chodit tam s nahatým zadkem se mi fakt nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
14.4.20 11:31

U meho gynekologa je plenta, kde se svleknu a hned jdu na kozu. Takze si neberu nic. Ale když vidím, kolik žen jde pomalu přes půl nemocnice, tak to bych si tu sukní taky brala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat