Na jak dlouho dát bývalému partnerovi dítě na dovolenou

Anonymní
18.5.21 10:49

Na jak dlouho dát bývalému partnerovi dítě na dovolenou

Dobrý den, domluvili jsme se s partnerem na střídavě péči o 2leteho syna. Byvaly partner rád cestuje a chce vzít syna na 14dni na dovolenou, jsem z toho špatná že ho tak dlouho neuvidím, nechali byste takového cvrcka jet na tak dlouhi? Vím, ze o něj bude postaráno dobře, ale ta dlouha doba odloučení mě děsí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1623
18.5.21 10:50

Upřímně nechapu co resis, je to snad i jeho dítě ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9685
18.5.21 10:51

Nechala. Proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
18.5.21 10:52

Dala, byla bych případně ochotná a připravená tam dojet, kdyby něco. Možná bych mu volala, pokud lze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69982
18.5.21 10:53

A na jak dlouho ho on dá tobě? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
18.5.21 10:56

Pokud je partner zodpovědný, tak ano, byla bych ráda, že si dítě užije pěkných zážitků a já si odpočinu od dítěte :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
18.5.21 10:59

Já bych asi hlavně chtěla vědět kam pojedou, přece jenom dvouleté dítě je dost malé na cestování. Pojede s ním sám nebo s někým?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15916
18.5.21 11:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, domluvili jsme se s partnerem na střídavě péči o 2leteho syna. Byvaly partner rád cestuje a chce vzít syna na 14dni na dovolenou, jsem z toho špatná že ho tak dlouho neuvidím, nechali byste takového cvrcka jet na tak dlouhi? Vím, ze o něj bude postaráno dobře, ale ta dlouha doba odloučení mě děsí.

Budes se muset naucit prijimat skutecnost, ze nebudes s vasim ditetem kazdy den, a naucit se travit dny bez vaseho ditete. Stejne jako se to musi naucit otec ditete.
Az to zvladnes, tak se ti hodne ulevi :kytka:
Pokud to zvladne dite, neni duvod, aby nebylo 2 tydny se svym otcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15916
18.5.21 11:01
@lucik2011 píše:
Já bych asi hlavně chtěla vědět kam pojedou, přece jenom dvouleté dítě je dost malé na cestování. Pojede s ním sám nebo s někým?

A jaky je v tom rozdil? Je to otec a je to dospely clovek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
18.5.21 11:01

Je to jeho taťka takže ano dala 😊má stejné právo na to mít prcka u sebe… Pokud je zodpovědný neřešila bych to., aspoň si odpočines 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7026
18.5.21 11:02

TAK POKUD BUDE STŘÍDÁVÁ péče týden týden může se stát že i tak čas od času to budete mít 14 dní 14 dní dokonce to tak někomu víc vyhovuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
18.5.21 11:03

Kdyt vis, ze o nej bude dobre postarano..kdybys mu nevereila, tak je to jina, ale ty pises, ze vis ze se dobre postara..tak pro nej je to taky odlouceni, ne? Jako resila bych jen, zda je zvykly byt bez tebe, byl uz bez tebe na delsi dobu? 2 lete je jeste male, ale pokud je zvykly, tak bych se jen zajimala, zda je tam bszpecno, tam kam ho bere..

Predne bych neresila sebe ani ex, ale dite, 2 lete je jeste male a nechape to odlouceni od osoby, co se o nej primarne stara, ale pokud vus, ze to da.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
18.5.21 11:11

Pokud víš, že o něho bude dobře postaráno, nebála bych se :) Užij si volno bez dítěte a dej si dva týdny jen pro sebe. Budete po těch 14 dnech spokojený oba - ty i dítě. Nakonec i expartner :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11499
18.5.21 11:12
@Anonymní píše:
Dobrý den, domluvili jsme se s partnerem na střídavě péči o 2leteho syna. Byvaly partner rád cestuje a chce vzít syna na 14dni na dovolenou, jsem z toho špatná že ho tak dlouho neuvidím, nechali byste takového cvrcka jet na tak dlouhi? Vím, ze o něj bude postaráno dobře, ale ta dlouha doba odloučení mě děsí.

Nechala, proč by ne? Vždytˇbude s tátou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 11:18

Mám kamarádku co má dítě s chlapem co nikdy nebyl její partner holt blbá skoro 40 co jí ujel vlak a když neplánovaně otěhotněla dítě si nechala s tím zázrak že bude sama. Chlap se to dozvěděl (nebo mu to sama řekla to nevím ale myslela si že ho to nebude zajímat) vysoudil si otcovství protože žádné dítě neměl a přišlo mu super v 50 říct něco jsem po sobě nechal. A pak na dítě lovil baby. 8 měsíční dítě třeba vzal na 3 dny někam s tím že co je matce do toho a oháněl se odspodem. Neměl pro dítě ani postýlku kočárek a sedačku mu kamarádka koupila (říkal že to není nutné aby to dítě mělo že to kupovat nebude). Nechal spát dítě na gauči a hrozně se divil že dítě z gauče spadlo. Teď soudce odklepl srřídavou péči. A že se o dítě bude starat každý pár měsíců jiná maminka (ano všem jejich parnterkám musí říkat mámo) tak chudák říkala mámo i mě když jsem byla na návštěvě.
Mylsím si že kamarádka skončí na psychiatrii už má řeči že bude lepší když dítě bude jen u něj protože tohle nedá. Nemluví s ní neví co je s dítětem neví jaký má režim jestli bude hcodit do jeslí kdo se o něj bude starat když on bude v práci. Ji to njesmí zajímat říká mu i jiným jménem protože by to jméno pro dítě nevybral. :nevim: Jsou různé příběhy.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat