Na jak dlouho ven s novorozencem

Anonymní
9.4.21 20:16

Na jak dlouho ven s novorozencem

Ahoj, chci se zeptat na vaše názory, na jak dlouho by jste šli ven s 8denním miminkem a jestli vůbec tak brzy? 😊 Zítra máme jít k tchýni, to je tak 20min cesta, a má být docela hezky. Jenže bych potřebovala ještě vyzvednout balík, tak jestli by jsme to mohli vzít rovnou i tam po cestě, cca 30min cesty od tchyně a pak tak 20 min domu 😄když už mě byla sestra od dr., říkala ať jdeme na půl hodky a někam do přírody. Ale plno známých už dávno byli venku déle když měli stejně staré mimi
Malý váží 4150 cca 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20997
9.4.21 20:19

Já byla venku hned den co sme přišli z porodnice, a to mám děti podmirecne, ani jeden neměl ani 3 kila když sme šli domu. Se starším sem byla venku tak hodinu, ale bylo větší chladno než je teď. S menším už sem to ani nepocitala, to už byl květen a to sme venku většinu dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16388
9.4.21 20:22

:mrgreen: :mrgreen: sem sla ještě ten den co jsem přijela z porodnice. Byl prosinec, nemrzlo, bylo kolem nuly a byla jsem venku asi hodinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4625
9.4.21 20:26

Ahoj, já chodím vždycky tak do týdne ven ;) ale já mám letní děti :mrgreen: u tebe myslím, že to bude v pohodě ;) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
9.4.21 20:26

Nejde o tu procházku, ale neměla by spíš jít tchýně k vám, než aby jste se někam k nim táhli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
9.4.21 20:27

Doma bych se zbláznila, byl leden a šli jsme na procházku 3. nebo 4. den po propuštění cca na hodinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
9.4.21 20:35

Chodili jsme v podstate hned…nam rikala doktorka, ze jennradsi ne mezi hromadu lidi do parku, ale ze normalne muzem chodit..dali jsme holcicku do kocarku a hezky spala venku..klido dve, tri hodky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1379
9.4.21 20:39

Venku jsem byla hned ten den, co mne pustili… Chodila jsem dlouhé procházky, 2 hodiny, byla se synem furt někde s kočárkem. Pokud extra nemrzne/není extra horko, tak můžete chodit furt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
9.4.21 20:41

Já bych šla tak na tu půlhodinu max, ale spis ne… s prvním jsem litala všude možně od začátku a taky se mi to pěkně vymstilo. S druhým jsem si dala deset dni uplnej voraz, a i cely zbytek sestinedeli se fakt setrila, a teď pět měsíců po porodu mám energie na rozdávání. Šla jsem jen asi sedmý den po porodu na hodku s kamarádkou, ale pěkně me to zmohlo, tak jsem zase poslusne zalezla do kúta :lol:

Já bych vyzvedla ten balik, tedy kdyby ho nebylo možné opakovaně doručit, ten tam nebude čekat věcně, a šla hned domu. Tchyně ať navari, přinese to, uvaří si kafe, a zas odjede :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603
9.4.21 20:44

Miminu je to fuk, ale dávej bacha na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
9.4.21 20:45

Já hned druhý den šla k zástupu půl hodiny tam a půl hodiny zpátky. Bylo tak 8°C, hnusná cesta vedle čtyřproudové silnice, jinak to nešlo, a já hotová z porodu. Pravidelně jsem začala chodit asi za týden od porodu, zhruba na hodinu, kolem poledne, protože v lednu byly mrazy, tak aby bylo co nejtepleji. Do teď chodím tak tu hodinu odpoledne a teď i kratší vycházku dopoledne. Teď tak poslední dva týdny by to asi šlo i na dýl, ale jinak jsem moc nemohla, malá chtěla co dvě hodiny kojit, tak abych to stihla domů :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2849
9.4.21 20:55

Byla jsem s ditetem hned druhy den po prijezdu domu. Kor kdyz mam jeste jedno, tak na jare, aby sedela doma se mnou a koukala do zdi, to by asi neslo :mrgreen:. Chodila jsem dopo a odpo. Ted uz jsou vetsi a chodi po obede az skoro do vecera. Mimi jen lezelo, koukalo, spalo… v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7454
9.4.21 20:56

Dcera je letni a sla jsem druhy den od propusteni. Ale tak na cca pul hodiny. Spis kvuli sobe, byla jsem po CS (ac jsem se hojila dobre, jizvu jsem citila). Postupne jsem protahovala, podle toho jak jsem se citila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7875
9.4.21 21:13
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat na vaše názory, na jak dlouho by jste šli ven s 8denním miminkem a jestli vůbec tak brzy? 😊 Zítra máme jít k tchýni, to je tak 20min cesta, a má být docela hezky. Jenže bych potřebovala ještě vyzvednout balík, tak jestli by jsme to mohli vzít rovnou i tam po cestě, cca 30min cesty od tchyně a pak tak 20 min domu 😄když už mě byla sestra od dr., říkala ať jdeme na půl hodky a někam do přírody. Ale plno známých už dávno byli venku déle když měli stejně staré mimi
Malý váží 4150 cca 🙂

Dítě je úplně v pohodě, v tomto počasí může být v kočárku třeba celý den.
Ale ty se šetři, balík ať donesl manžel a tchyně ať přijde k vám i s obědem. Nehraj si má hrdinku. Min. prvních 14 dni hlavně odpočívejte. Na procházku, pak ideálně nechat kočár na zahradě, pustit chuvicku a siesta pekne v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
9.4.21 21:45

Mi byli venku hned co nás pustili z porodnice. Rodila jsem 18. Září bylo možná 15 stupňů… Jediný co bych neriskla, takhle zpočátku je třeba teploty pod nulu, což teď nehrozí… :palec: :palec: :dance: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat