Na jak dlouho zase zavřou školky

816
25.2.21 11:40

na jak dlouho zase zavřou školky

Že je zavřou asi není pochyb. Na jak dlouho myslíte, že to bude? Připravuji se psychicky na měsíc, doufám, že nejsem moc optimista…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63066
25.2.21 11:44

@hulala já se připravovala na 9.tridu zpět a zase prd.. Hele, to se nedá odhadnout, jsou to potomci.. Hlavně zase řeknou na poslední chvíli, to je otresny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
25.2.21 11:45

Tak to vi leda Babis, mozna ani ten ne.. Nastesti nejsem na provozu skolky závislá, ale je mi to lito kvuli dceri.. Zase prijde o kamarady, program a rezim.. Skolku miluje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53085
25.2.21 11:48

Cetla jsem, ze je treba vse utlumit na 2 az 3 tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
25.2.21 11:50

Mě by třeba i zajímalo, jka to bude, pac si pro kluka jezdím 150 km daleko :think: to mě jako za ním nepustí nebo co? Nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6233
25.2.21 11:52

Já mám staršího syna ve 2. třídě, zatím chodí, alevtaky plánuji, že už zase přestanou chodit. Už toho mám dost. První třídu nechodil celou, druhou taky ne, teď opět je chtějí nechat doma. A to mi vadí mnohem více, než školka. Děti by do školy chodit měly. Hlavně, že je Babiš nechá doma a můj chlap, který chodí do práce, kde jich ve firmě dělá 3500 lidí, to je v pořádku a s tím se nic dělat nebude. A to jsou mnohem větší firmy, kde covid jede. Úplný lockdown nedají, ale malý děti doma nechají. Úplně na palici. Nevidím v tom žádný smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
25.2.21 11:56
@hulala píše: Že je zavřou asi není pochyb. Na jak dlouho myslíte, že to bude? Připravuji se psychicky na měsíc, doufám, že nejsem moc optimista…

Nevím, ale pandemie zdaleka nekončí, takže kdoví, co vše za opatření ještě vymyslí, které prodlouží a které budou dokola opakovat. Zatím jsou doma děti rok a epidemie se zhoršila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
25.2.21 11:56

Za mě by možná pomohl úplný lockdown včetně výrobních podniků a všeho. To je bohužel možné max na 2 týdny. Zavření školek sice pomůže, ale rozhodně ne tak, aby se za měsíc mohlo začít rozvolňovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14891
25.2.21 11:58

Cože? 8o To jako vážně? Před chvílí na mě vykoukl článek, že v breznu budou koncerty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937
25.2.21 12:00

@martina.se Hezkej překlep :potlesk: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
25.2.21 12:00
@Tamtama píše:
Cože? 8o To jako vážně? Před chvílí na mě vykoukl článek, že v breznu budou koncerty.

Tak to by mě zajímalo kde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
25.2.21 12:02

Školka by mi až tak nevadila, ale dcera je v druhý třídě a distanční výuku těžce nese. Teď se ve škole tak hezky rozjeli, už jí šla pěkně matika, čeština a zase spadnou zpět. Ach jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
25.2.21 12:03
@Nicole 1234 píše:
Tak to by mě zajímalo kde :mrgreen:

V Izraeli. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
25.2.21 12:07

Školka by mi tolik nevadila, ta škola mi vadí hodně. Druhák přesně, loni od března doma, letos půlku doby taky, k tomu ještě dvakrát v karanténě. :roll: proč to odnesou školy, ať si firmy testujou zaměstnance nebo ať zavřou na 14 dní fabriky. Když můžou mít celozávodní dovolené v létě, tak je holt budou mít v zimě. A důchodce bych zavřela doma. Taky nemusí courat třikrát v týdnu do krámu. Zas to odserou školy a my, já mám k HO zvládat ještě distanční výuku a do toho skolkovy dítě skákající mi po hlavě. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
25.2.21 12:07

Ty opatreni stejne nefunguji. Neco zavrou a ty lidi se akorat presunou jinam. Vcera na hristi bylo snad 100 deti, kdyz zavrou hriste, tak bude o to vic lidi v lese. Muze byt narvany autobus nebo vyrobni hala nebo obchod a to je jedno. Skolka je pro mnoho deti vazne hodne dulezita. Treba pro deti z nepodnetneho prostredi, co maji doma peklo. Pak treba ty penize, co zase stat bude muset dat na OCR. Deti, co nemuzou do skoly je mi lito. Uz aby to bylo za nami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat