Na jaké dvojkové mléko přejít po AR?

KW
279
21.2.16 21:07

Na jaké dvojkové mléko přejít po AR?

Ráda bych se poradila s maminkami, které měly nebo mají blikající miminka a dávaly AR mléko až do konce 6 měsíce. Na jaké dvojkové mléko jste přecházely a jak to děti snášely? Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

419
21.2.16 21:09

Já dávala Notrilon AR2 ten je od 6. měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3480
21.2.16 21:27

Dávala jsem zase AR. On blil dost dlouho, minimálně do těch 8 měsíců určitě. A dávali jsme Nutrilon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KW
279
21.2.16 22:00

@pufik20 @Salvaje vidíte to, mě ani nenapadlo, že se vyrábí AR i ve dvojce :think:
My máme teď BEBU a u té jsem AR dvojku nenašla. Tak asi popřemýšlím nad tím nutrilonem, děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3480
21.2.16 22:08

Beba je dobrá. My měli prvně Nutrilon AR, pak jsem na doporučení přešla na Bebu AR, ale hrozně blbě se mi to dělalo. Tobě to nedělá takový ty cucky? Musela jsem to míchat frapovačem :roll: Tak jsem se vrátila k Nutrilonu AR, ten jen „protřepu“ ve flašce a je to :nevim:
Uvidíš, co malému ten přechod na jiné UM udělá, no…
A potřebujete ještě AR?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
22.2.16 08:26

Tak naše už sice neblinká, ale taky furt jedem na ar2 - říkala jsem si, že toto mlíko když vím, že jí vyhovuje, ak nebudu zkoušet jiný…zase nedejbože bojovat se zácpou nebo s něčím…ať má chudinka klid :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KW
279
22.2.16 08:59
@Salvaje píše:
Beba je dobrá. My měli prvně Nutrilon AR, pak jsem na doporučení přešla na Bebu AR, ale hrozně blbě se mi to dělalo. Tobě to nedělá takový ty cucky? Musela jsem to míchat frapovačem :roll: Tak jsem se vrátila k Nutrilonu AR, ten jen „protřepu“ ve flašce a je to :nevim:
Uvidíš, co malému ten přechod na jiné UM udělá, no…
A potřebujete ještě AR?

No občas mi to udělá, ale jak jsem se to naučila, tak minimálně :) Říkala jsem si, že bych zkusila něco jiného bez AR. Už zase tolik neblinká. Tak to asi risknu a uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KW
279
22.4.16 16:51

Tak maminky, podělím se ještě o pokračováním mléku. Zkoušeli jsme sunar, pak babylove a ani jedno dobré nebylo. Malá zvracela oboje. Skončili jsme u nutrilonu good night a ten je super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
23.4.16 13:31

My sme presli z nutrilonu AR1 na Amilk2, ked mal maly 8 mesiacov a nemal s tym problem. ale on mal tichy reflux, negrckaval prudom, len si ublinkaval a maval casto stikutku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama