Na jaké viry se dělají stěry z pochvy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 18:06
Na jaké viry se dělají stěry z pochvy ?

Ahojte dneska mě dělala Dr po nepřeléčeném zánětu stěry s pochvy, že prý když se to takto vrátí tak to je většinou skrze nějaký vir.. já znám akorát streptokoka a HPV viry, druhé bych teda opravdu nerada.. jaké jiné viry v pochvě ještě můžou být? :nevim:

Reakce:
Prtulak
Kecalka 429 příspěvků 03.09.18 19:32
@Anonymní píše:
Ahojte dneska mě dělala Dr po nepřeléčeném zánětu stěry s pochvy, že prý když se to takto vrátí tak to je většinou skrze nějaký vir.. já znám akorát streptokoka a HPV viry, druhé bych teda opravdu nerada.. jaké jiné viry v pochvě ještě můžou být? :nevim:

No, teď je otázka… Opravdu jsou na mysli jen viry? Zmiňuješ streprokoka a to je bakterie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 19:57

@Prtulak aha .. tak možná toho bude vic :lol:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >