Na jaké viry se dělají stěry z pochvy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 18:06
Na jaké viry se dělají stěry z pochvy ?

Ahojte dneska mě dělala Dr po nepřeléčeném zánětu stěry s pochvy, že prý když se to takto vrátí tak to je většinou skrze nějaký vir.. já znám akorát streptokoka a HPV viry, druhé bych teda opravdu nerada.. jaké jiné viry v pochvě ještě můžou být? :nevim:

Reakce:

Prtulak
Kecalka 272 příspěvků 03.09.18 19:32
@Anonymní píše:
Ahojte dneska mě dělala Dr po nepřeléčeném zánětu stěry s pochvy, že prý když se to takto vrátí tak to je většinou skrze nějaký vir.. já znám akorát streptokoka a HPV viry, druhé bych teda opravdu nerada.. jaké jiné viry v pochvě ještě můžou být? :nevim:

No, teď je otázka… Opravdu jsou na mysli jen viry? Zmiňuješ streprokoka a to je bakterie.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 19:57

@Prtulak aha .. tak možná toho bude vic :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >