Na jakém jídle ujíždíte maminky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tothova
Stálice 66 příspěvků 13.05.19 13:12
Na jakém jídle ujíždíte maminky?

Ahoj nastývající maminky a maminky, máte něbo měli jste v těhotenství nějakou potravinu, jídlo na kterém jste nevšedně ujízděli? Já teď ujíždím na škvarkových plackách a zkouším v každé pékárně, které jsou nejlepší :lol:
A co těhotenské chutě? Máte, měli jste? Mě tohle míchání zatím nepotkalo :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Celeste97
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 13.05.19 13:19

Já nejvíc jedla utopence :lol: a kyselý okurky. Teď se mi představa toho že jim párek naloženej v octu úplně hnusí :mrgreen:

Rive
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 13.05.19 13:22

Teď zrovna vedou kedlubny. Každý den musím mít tak dvě!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 13:23

Já jím denně tak půl kila rajčat - osolené, opepřené :-D

dixi10
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 13.05.19 13:23

Jablka, maliny, ředkvičky, čokoláda :srdce:

lamicina
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 13.05.19 13:28

Když jsem byla těhotná musela jsem mít každý den jogurt, makový koláč, kefír a olivy a olivový olej klidně i v téhle kombinaci, pěkně všechno najednou. Dítko tyhle jídla taky miluje a klidně v této kombinaci.

t-jani
Neúnavná pisatelka 15991 příspěvků 13.05.19 13:32

Zeleninové saláty s octovou zálivkou.

Vallunka
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 13.05.19 13:38

Pomeranče :mavam:

LenkaN26
Závislačka 4261 příspěvků 13.05.19 13:54

Melouny a to fakt ve velkém. U obou dětí. Starší je nejí vůbec, mladší miluje.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9638 příspěvků 13.05.19 13:56
@tothova píše:
Ahoj nastývající maminky a maminky, máte něbo měli jste v těhotenství nějakou potravinu, jídlo na kterém jste nevšedně ujízděli? Já teď ujíždím na škvarkových plackách a zkouším v každé pékárně, které jsou nejlepší :lol:
A co těhotenské chutě? Máte, měli jste? Mě tohle míchání zatím nepotkalo :lol:

Já jsem začínala první těhotenství jako veganka, ale měla jsem tak strašnou chut na zavináče - opravdu obrovskou, že jsem tomu uplně propadla. Strašně jsem milovala tu kyselost. Jinak jsem ve velkém jedla kiwi a grepy - prostě kyselé.

U druhého těhotenství jsem neměla žádné chutě :nevim: jedla jsem uplně normálně :-)

alisekR
Kelišová 5732 příspěvků 13.05.19 14:12

V prvním jsem jedla na tuny broskve. A vzhledem k tomu, že mi ze všeho ostatního bylo první 3-4 měsíc špatně, tak jen ty broskve. U druhého mi bylo špatně ještě víc. to jsem zkoušela na hroznovém víně a loveckém salámu :mrgreen:

elen-ka
Extra třída :D 13957 příspěvků 11 inzerátů 13.05.19 14:14

@tothova Tak já vyloženě těhotenské chutě neměla, spíše jsem hlavně na začátku prvního těhotenství měla těhotenské nechutě. Jen pod tlakem jsem do sebe dostala alespoň ovoce, abych něco měla v žaludku.
Jinak stále ujíždím na čokoládě a to i před těhotenstvím, tak i nyní. Ale otázka je, zda to nazvat maminkovské chutě :mrgreen:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 13.05.19 15:03
@tothova píše:
A co těhotenské chutě? Máte, měli jste? Mě tohle míchání zatím nepotkalo :lol:

Matně si vzpomínám, že mě strašně moc chutnaly ředkvičky a moc ráda jsem cucala kostky z ledu třeba zmrazená šťáva. To cucání kostek ledu mi zůstalo i nyní, vždy když dostanu nápoj s ledem, tak nejdrříve vycucám kostky ledu a pak až to piju 8o

Annabela11
Závislačka 3768 příspěvků 13.05.19 15:13

@tothova U prvniho jsem ujizdela na testovinach a kysanem kefíru u druheho broskve a byla mensi chut k jidlu nez u prvniho těhotenství…

juliettee
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 13.05.19 15:28

Okurkovej nebo rajčatovej salát, nejlepší na tom je ten ocet :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama