Na jakou dávku mám nárok, když nejsem hlášena na úřadě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:30
Na jakou dávku mám nárok když nejsem hlášena na úřadě

Nemám kde bydlet nejsem hlášena na úřadě jelikož mě vyloučili a řekli mi že nemám nárok na žádnou dávku když nemám nikde trvalý pobyt. A celá rodina je proti mě.
Poradite mi prosím?

Přečtěte si článek: Sociální dávky 2019: Na co máte nárok?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Fofrník
Závislačka 3774 příspěvků 05.05.19 11:32
@Anonymní píše:
Nemám kde bydlet nejsem hlášena na úřadě jelikož mě vyloučili a řekli mi že nemám nárok na žádnou dávku když nemám nikde trvalý pobyt. A celá rodina je proti mě.
Poradite mi prosím?

Jednoduchá rada. Jdi makat.

Sany80s
Kelišová 7342 příspěvků 05.05.19 11:36

Řekla bych, že od státu asi na žádnou.

Annabela11
Závislačka 3722 příspěvků 05.05.19 11:36
@Anonymní píše:
Poradite mi prosím?

Malo informaci na nejakou radu…nebo ze by troll?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:37

S mým zdravotním stavem jsem ráda že vůbec žiju. neplatim si sociální a zdravotní a mám exekuce. zazila jsem hodně prošla si peklem.kdyz nevíte tak prosím nepište že mám jít makat.

Annabela11
Závislačka 3722 příspěvků 05.05.19 11:41
@Anonymní píše:
S mým zdravotním stavem jsem ráda že vůbec žiju. neplatim si sociální a zdravotní a mám exekuce. zazila jsem hodně prošla si peklem.kdyz nevíte tak prosím nepište že mám jít makat.

To ovšem musíš napsat predem…to tady nemůže nikdo preci vědět jak to máš.

truelly
Závislačka 3253 příspěvků 05.05.19 11:41
@Anonymní píše:
Poradite mi prosím?

Takže v tom nejspíš jsou i dluhy…Mělas napsat daleko, daleko dříve, určitě se dalo něco poradit a odradit tě od mnoha špatných rozhodnutí, které tě dovedly tam, kde jsi teď…na dně. Je mi líto…A rodinu chápu.

pocker
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 05.05.19 11:42

Pokud máš nějaký problém o zdravotním stavu, řeš to s lékaři, že je problém pracovat..
Třeba ti pomůže vyřídit kartičku ZTP a nějakou část by jsi dostala od státu..případě si pak hledala práci, která by umožňovala práci pro ZTP.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:43

Nejsem troll či něco nepodobného
Anonym jsem z určitých důvodu.
Mam dceru ta se ke mě otočila zády jelikož ji babička snažila získat do péče a na sociálnim se snažila navykladat že jsem blázen že se mám jít léčit. jakmile její plán se snažím narušit tak mě vynadá a uráží.
Bohužel jsem spadla na dno a mám strach si zajít zase na úřad jelikož mi minule řekli že když nemám trvalý pobyt nemám nárok na nic. nevim si rady moc bych chtěla jít do práce ale jsem prý nezařaditelná dle nějakých tabulek co mají na úřadu práce. doktori mě neosetri.

vokishka
Extra třída :D 14482 příspěvků 05.05.19 11:43

Proc te vyloucili z pracaku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:45

Rodina by mě měla držet při sobě a ne mě házet klacky pod nohy. co se stalo nevrátím a ani se nedivím že lidi se zabijou než aby skončili pod mostem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:47

Z úřadů práce mě vyloučili jelikož jsem nebyla schopna dojít ani se omluvit.od páteře mi vystřelují bolesti do obou nohou. cgapu že jsem si sama udělala tyhle problémy ale jak z nich ven netuším. kdo nezažil nepochopí tu beznaděj a nemít chuť žít.

free333
Nadpozemská drbna 25048 příspěvků 05.05.19 11:49
@Anonymní píše:
Rodina by mě měla držet při sobě a ne mě házet klacky pod nohy. co se stalo nevrátím a ani se nedivím že lidi se zabijou než aby skončili pod mostem.

Zavolat na krizové linky, zajít do azylového domu - bývá tam i možnost bezplatné právní poradny…

Jestli jsi na tom zdravotně špatně, požádat si o inv. důchod nebo změněnou prac. schopnost?
Pak bys určitě dostávala hmotnou nouzi, přídavek na bydlení…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:50

Možná si každý říká jak muzu někdo takhle dopadnout ale sešla jsem na špatnou cestu což mě neomlouvá. jediné se obrátit na někoho kdo by se vyznal v zákonech a poradil co v takové situaci mám dělat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 11:53

Azylak jsem zkoušela ale ty mě odmítly důvod neřekli. asi se obrátím na ministerstvo zdravotnictví a sociální věci či jak se to píše snad budou reagovat na dopis. smutne je že ostatní mají nárok na kde co a člověk bez domova nemá nárok na nic.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama