Na jakou střední školu?

Anonymní
29.3.21 14:49

Na jakou střední školu?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je mi 14 let a chodím do 8.třídy. Nějaké návrhy na nějaké střední školy po kterých můžu jít hned pracovat a mají dobré uplatnění.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
29.3.21 14:55

Tak pracovat můžeš ať si vybereš, co si vybereš. Jen s gymplem se práce shání pak hůř. Uplatnění záleží, jak jsi šikovná. Hlavně jsi nenapsala, co tě baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
29.3.21 15:00

Jake mas znamky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
29.3.21 15:02

Perspektivní učiliště. Kuchařka, kadeřnice, kosmetička, řezník (velmi lukrativní), prodavačka (neplést s pokladní!). První tři zmíněné jsou možná blbé během covidu, ale ten tady nebude navždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27692
29.3.21 15:31

To přece není možný, aby se tu najednou objevilo tolik osmáků, co už teď hledají školu na příští rok. Jestli nás tu někdo netahá za nohu v poslední době. Taky by mě zajímalo, jestli není meh a zakladatelka tatáž osoba, díky @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30195
29.3.21 15:38

Zdravotní sestra, učitelka v mateřské školce, kuchařka… Co tě baví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20771
29.3.21 15:38
@vokishka píše:
To přece není možný, aby se tu najednou objevilo tolik osmáků, co už teď hledají školu na příští rok. Jestli nás tu někdo netahá za nohu v poslední době. Taky by mě zajímalo, jestli není meh a zakladatelka tatáž osoba, díky @admin

a vůbec - poslední dobou všechny anonymní diskuse jsou o problémech 14letých :nevim: :zed:, to nebude me57h, ta má dcery o dost starší

Příspěvek upraven 29.03.21 v 15:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14266
29.3.21 15:50
@vokishka píše:
To přece není možný, aby se tu najednou objevilo tolik osmáků, co už teď hledají školu na příští rok. Jestli nás tu někdo netahá za nohu v poslední době. Taky by mě zajímalo, jestli není meh a zakladatelka tatáž osoba, díky @admin

Dobrý deň,

nejde o tú istú osobu.

S pozdravom,
Keistína :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15996
29.3.21 18:48

No obráběčka strojů je a bude dost nedostatkové zboží a práci seženeš jak u nás, tak v zahraničí, zejména pokud se naučíš i základy toho, jak obráběcí stroje ovládat a naprogramovat do nich co potřebuješ obrábět.

Stejně tak instalatérka/topenářka, malířka pokojů a nebo podlahářka, popříadě elektrikářka a nebo chemické obory.

A překvápko - můžeš to dělat i když jsi holka.

Naopak dlouhoobě složité uplatnění pro absolventy nabízí střední ekonomické školy, ale i hotelovky, služby jako je kadeřnice a spol, polygrafie, potravinářství (např cukrář) a zpracování textilu.

https://infoabsolvent.cz/…-vzdelani/12

Ale fakt je lepší hledat primárně podle toho co ti jde a nebo co tě zajímá… Uplatnění jako takové je spíš otázkou ochoty pracovat a učit se po té, co se člověk dostane do pracovního procesu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat