Na jakých webech jste si hledali práci?

398
22.5.19 18:35

Na jakých webech jste si hledali práci?

Ahojky lidičky. Mám dotaz na jakých webových stránkách jste si hledali práci? Jakr jsou pro Vás nejpřehlednější? Díky za každý dobrý typ. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

09Veronika09
22.5.19 18:53

Já se dívám na seznamu jak tam je odkaz na volná místa a potom taková speciální stránka-středisko služeb školám, ale záleží jaký máš obor

• Nahlásit
  • Citovat
51
22.5.19 18:59

Možná to z ní špatně, ale našla jsem si práci přes facebook. Brouzdala jsem na něj a do očí mne uhodil inzerát.. A v práci jsem tedy od září loňského roku a jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2359
22.5.19 21:00

Po RD jsem se dívala na prace.cz a nebo přímo web našeho ÚP, nakonec jsem našla přes prace.cz a teď je to cca rok a půl co tam pracuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2057
22.5.19 21:05

Jobs, jednou mě přes něj kontaktovala personální agentura, to bylo po škole, moje první opravdové zaměstnání. Pak při RD jsem si tam našla brigádu a nyní mám práci přes kamarádku, ale byla jsem i na pohovoru jinde přes Jobs a tam by mě taky brali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1444
22.5.19 21:33

Jobs, Startupjobs, LinkedIn, stranky firem a Facebook. Zalezi, v jakem oboru hledas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
22.5.19 22:06

Bývalú prácu som hľadala a našla cez Jobs, firmu, v ktorej som teraz som poznala, pracoval tam manžel a chcela som sa tam dostať tiež takže som sledovala ich stránky s voľnými pozíciami a tam som sa dostala takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
22.5.19 22:53

Všem moc děkuji za příspěvky. Já se dívam na Prace.cz a Profesia.cz tak kouknu i na ostatní ještě jednou moc díky :kytka: :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5864
23.5.19 07:10

Jobs, oslovuji me i firmy pres linkedin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
28.5.19 09:57

Takové ty běžné jsou asi nejlepší na inworku a je jich tam poměrně hodně - ve výrobě, kde nabízí různé firmy, řetězce potravinové nebo obchodní, fabriky, občas administrativní práce. Vyloženě „lepší“ zaměstnání ale většinou fakt po známostech, když někdo něco pustí do oběhu a k člověku se to takhle donese :D Aspoň z mé praxe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
30.5.19 15:37

Všem díky už mám práci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu