Na kolaudaci rodinného domu nikdo nepřišel

316
31.3.17 22:32

na kolaudaci rodinného domu nikdo nepřišel

Dobrý večer, obdrželi jsme dopis, kde stálo, že 30.3. v 10:00 proběhne kolaudace. Tak jsme připravili vše co je potřeba, veškeré papíry, občerstvení, přítel se uvolnil z práce…od půl 10 jsme nedočkavě čekali na 10 hodinu…ale nikdo nepřišel..tak jsme ještě čekali..a stàle se nic nedělo, nikdo nešel a celý den nikdo nikde, ani se nikdo neozval a na stavebním úřadě ani nebrali telefon… :roll: tak se chci zeptat, stalo se vám to někdy a co v tuto chvíli dělat? Může si toto vůbec úřad dovolit? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6303
31.3.17 23:04

V pondělí bych zašla na úřad s dopisem oznámit, že nikdo nedošel a domluvila další postup. Teda ale naštvalo by mě to… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8470
31.3.17 23:24

30.3. bylo včera, to jste ani dnes nic nevyřešili a nedovolali se? Já asi kdybych se v den plánované kolaudace i den poté nedovolala, tak bych zkoušela ten druhý den volat i na nadřízené pracoviště a poslala e-mail s žádostí o vysvětlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
1.4.17 07:22

Nene, na úřadě to nezvedali ani druhý den, v pondělí tam zajdeme s dopisem a budem žádat vysvětlení..jen jsem chtěla vědět zda se to někomu už stalo, nebo jestli se toto vůbec může stát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
1.4.17 07:40

@walsice nam se spus dlouho neozvali.meli jsme podanou zadost ani po 30 dnech nic. Pry pak se bere dum jako zkolaudovany automaticky i kdyz neprijdou. Ja jsem tam kazdopadne volala a pani prisla asi za dva tydny. Domem jen prolitla, papiry si vzala a za 10min.bylo po vsem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
1.4.17 07:48

@Lenkahusa nám to trvalo právě dva a půl měsíce od podání žádosti, než přišli…nebo spíše měli přijít a nepřišli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50123
1.4.17 08:06

To vypadá, že si ouředníci nahlásili obchůzky a vyvalili se doma na zahradě :lol: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
1.4.17 08:37

@Tunrida přesně tak :D :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu