Na kole na Lysou horu

Anonymní
26.7.13 09:34

Na kole na Lysou horu

Ahoj holky :-) chci se zeptat, zda někdo jezdí na Lysou na kole…? Manžel včera navrhl, že bych to už mohla zkusit, ale bojím se :-) Je to opravdu moc náročné? nebo se to dá v pohodě zvládnout?…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58543
26.7.13 09:35

Upřímnou soustrast :mrgreen: jako jo, dá se to, ale je to fakt makačka.. stezka pro kola je navíc o chlup delší, jak pěší trasy.. a nazpět hodně lidí jezdí po červené, já jezdila na kole fakt hodně, ale tam je to strašně o hubu. Po cestě dobré, ale počítej, že se rozhodně zapotíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
26.7.13 09:37

Ono záleží jak moc si trénovaná, a určitě bych si vybrala jiné poasí než nás teď čeká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.13 10:02

No já se vcelku bojím…chceme jet tak ve 4 ráno..no asi to ještě odložíme :D

• Nahlásit
  • Citovat
7293
26.7.13 10:07

:) - jela jsem to v době kdy jsem byla hodně vyježděná, cca v 15ti letech - po asfaltce. Jak dlouho jsme jeli nevím, jelo nás moc cca 10, samé „děcka“ do 15ti let. Vím že si z nás dělali arandu a´t stihneme alespoň večeři nahoře :)

Vybrala bych ale lepší počasí teda, ne 40st vedra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
26.7.13 10:08
@Anonymní píše:
No já se vcelku bojím…chceme jet tak ve 4 ráno..no asi to ještě odložíme :D
:mrgreen: neboj, pokud na kolo občas sedneš, tak to zvládneš. Záleží fakt i na kondičce (jestli jsi viděla kolo z dálky, tak bych to neriskla).. my tam šplhali nedávno (ale pěšky) a mě fakt fascinovalo, že někteří to berou přes tu stezku, tam to bylo o hubu i pěšky, natož na kole. Viděla jsem rodinku s 2ma dítkama, taky to dali.. někdo funěl víc, někdo míň, byli tam lidi, co se ani nezpotili :think: jinak takhle ráno je to fajn, nebudou tam davy :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.13 10:17

Kolo mám ráda, jezdím skoro každý den…ted v úterý jsem najela 50km s croozrem (2děti), takže táhnu nějakých cca 45kg… já se bojím jen toho, že je to pořád do kopce :D

• Nahlásit
  • Citovat
58543
26.7.13 10:35
@Anonymní píše:
Kolo mám ráda, jezdím skoro každý den…ted v úterý jsem najela 50km s croozrem (2děti), takže táhnu nějakých cca 45kg… já se bojím jen toho, že je to pořád do kopce :D

v tom případě hurá do toho, kondičku máš.. a předpokládám, že i dobré kolo, takže to bude v klidu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evill
26.7.13 11:09

Jezdím, náročné to je, ale nic co by se nedalo zvládnout. Pokud jezdíš po horách (tzn. ne jen rovinky, počet kilometrů nehraje roli, ujet 50 km po rovince se nedá srovnat s 10 ujetými km do kopce) tak směle do toho. Není to jak výlet na kole, je to prostě makačka, neodpočineš si rovinkou nebo kopečkem dolů, prostě šlapeš šlapeš šlapeš dokud nejsi nahoře.

• Nahlásit
  • Citovat
3307
22.6.16 15:17

Trochu bych změnila nadpis-Na lysou horu pěšky.
Prosím kdo to tam znáte popř. jste byly-která cesta je nejlepší. Jdeme s dětma i s maminkou. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama