Na kolik peněz vyjde celkem výbava na první miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zlata_rybkaa
Stálice 96 příspěvků 06.06.19 21:01
Na kolik peněz vyjde celkem výbava na první miminko?

Ahoj holky, ráda bych si přečetla nějaké aktuální poznatky, kolik tak dohromady člověk utratí za výbavu pro miminko v dnesni dobe :nevim:..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Bubla_Bučková
Kelišová 6574 příspěvků 06.06.19 21:03
@zlata_rybkaa píše:
Ahoj holky, ráda bych si přečetla nějaké aktuální poznatky, kolik tak dohromady člověk utratí za výbavu pro miminko v dnesni dobe :nevim:..

10-100 tisíc

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 06.06.19 21:04

Tak záleží jaké má kdo nároky. Někdo za 20tis a někdo za 100 i víc.

rumela9
Kecalka 368 příspěvků 06.06.19 21:04

@Bubla_Bučková přesně :mrgreen: taky zrovna tohle řeším a ono spíš záleží na tom v jakých cenových kategoriích si ty věci budeš vybírat. :nevim:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 06.06.19 21:06

Vsechno nove, podzimni miminko a neutratili jsme urcite vic jak 35 tisic ;) a to je v tom trojkombinace, komoda, postylka, obleceni, kosmetika, dve zavinovacky, hnizdecko, fusak do kocarku, fusak do zavinovacky, mantinely do postylky, nejake hracky, lahvicky, odsavacka a spoustu dalsich „blbosti“ :lol:

zlata_rybkaa
Stálice 96 příspěvků 06.06.19 21:06

@Bubla_Bučková
:D tak samozrejme, ze to zalezi, jestli prevazne vsechno dostanu a nebo si koupim to nejlepsi… mela jsem na mysli, kdyz skoro vsechno musite koupit nove nebo neco z druhe ruky, popr.co je lepsi kupovat z druhe ruky…co je treba dulezite a bez ceho se naopak obejdu…nejake tipy prosim, cekam prvni miminko. Dekuji

Pidulka1991
Závislačka 3497 příspěvků 06.06.19 21:06

@zlata_rybkaa to se asi takhle nedá říct, protože někdo potřebuje kočár za 30 000 někomu stačí za 5000. Někdo chce přebalovací komodu za 5 000, jinymu stačí podložka za 300 na pračku. Tak je to víceméně se vším, ale suma sumárum by se mělo vejít do 30 000.

Kočárek bych klidně koupila z druhé ruky (hlubokou korbu) poté koupit slušný sporťák, jestli do města tak britax, valco, joie. Autosedačku 100%novou, ale nemusí být na isofix. Oblečení klidně z druhé ruky, ty malé věci jsou prakticky nenošené. Prebalovak jsem ocenila na pračce v koupelně, protože jsem měla vše po ruce. Oblečení pár kousků. Kosmetiku dopředu bych taky nekupovala. Nebo jediné malá balení. U plenek se rozhodnout, zda jednorázový, či látkové. Využili jsme hráči deku, lehátko se dceři nelíbilo (stačí také z druhé ruky). V postýlce nepsala skoro vůbec, takže u nás taky zbytečnost.

Příspěvek upraven 06.06.19 v 21:11

zlata_rybkaa
Stálice 96 příspěvků 06.06.19 21:09

@Tazvesnice
Moc dekuji. A jaky kocarek jste vybrali? Ja cekam na prosinec a kocarek mam predbezne vybrany od Baby design - husky 2019 a nebo baby design lupo comfort 2019… ten husky ma byt prave winterpack, ale ten fusak, ktery k tomu davaji je spis do sportaku, takze na starsi miminko…

Kriss Tina
Extra třída :D 10622 příspěvků 06.06.19 21:11

Takovej ten základ, když budeš většinu brát z druhé ruky, tak 10 tisíc. Když chceš vše nové, značkové tak klidně 100 tisic. Ale průměrné bych řekla že slušná výbava se dá sehnat tak kolem 25 000, něco nové něco bazarové. Já kupovala hlavně kočár trojkombinaci, to byla největší položka, zbytek jsou pak položky maximalne kolem 2000kc (postýlka, matrace, přebalovací podložka, houpatko, vana, oblečení, pleny,..)

zlata_rybkaa
Stálice 96 příspěvků 06.06.19 21:12

@Pidulka1991
Rozumim, ze ty ceny se dost lisi…ale kdyz vezmeme nejaky stred, ze se bavime o vecech ne drahych a ne zase moc levnych, tak se hodne pise o castce 30-40tisicich no… ja doufam, ze se vejdu do 40tis stoprocentne…kdyz pocitam ze kocarek s vajickem vyjde tak na 17tis..

zlata_rybkaa
Stálice 96 příspěvků 06.06.19 21:16

@Pidulka1991
U kocarku jsem se rozhodla ze chci novy a ze v tom dve deti odjezdim a nejakou dvojkombinaci a koupit nejakou kvalitnejsi autosedacku…to by me take zajimalo, jestli se musi koupit to vajicko a pak autosedacka a nebo se prodavaji nejaky autosedacky uz od narozeni do 5ti let treba :nevim:?

Pidulka1991
Závislačka 3497 příspěvků 06.06.19 21:17

@zlata_rybkaa rozhodně nekupovat trojkombinace, vajíčka tam stojí většinou za prd.. My koupili kočár za 7000 dvojkombinace, ale pak se kupoval sporťák asi za 6000, ten máme do teď, je skladny. Vajíčko stojí cca 3000 kvalitní bez isofixove báze. Ono i toho oblečení že začátku není moc potřeba. Nejvíc ho špínu teď co je bez plen :roll:

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 06.06.19 21:17

My dali nejvic za vajicko, jezdime v aute furt. Kocar z druhe ruky za 3500, postylka po manzelovi, zidlicka po manzelovi, hodne jsem se fomluvila veci darem… aby se nekupovaly blbosti, tak mi nekdo koupil lozni pradlo, nekdo novou matraci do postylky a tak…

rumela9
Kecalka 368 příspěvků 06.06.19 21:18

@zlata_rybkaa ano, jsou takové autosedačky. Od narození do více kil, ale jsou podstatně dražší. :)

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 06.06.19 21:18

@zlata_rybkaa meli jsme neco podobneho Babylux largo a byli jsme strasne spokojeni ;) jen doporucim nekupovat trojkombinaci, ale jen hlubokou korbu a podvozek, vajicko bych dneska koupila lepsi a sportak az pozdeji ;) ten sportak z trojkombinace byl totiz strasne veliky a my meli a stale mame drobka :) jo a kupovala jsem komodu hlavne kvuli prebalovacimunpultu a aby ladila s postylku a ve finale jsem ten prebalovaci pult temer nevyuzila :lol: dneska bych koupila uz jen postylku ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama