Na kolik vás vyšlo IVF a kde?

Anonymní
11.2.21 20:54

Na kolik vás vyšlo IVF a kde?

Ahoj. Na kolik vás vyšlo IVF a na které klinice? Nejlépe v Praze. Bude mi 38 a zajímalo by mě, co vše jde přes pojišťovnu a co si platí pár sám? A jak jste postupovaly při výběru kliniky.. Podle čeho? A když se budete chtít rozepsat víc, tak i za jak dlouho jste otehotnely a jak moc ten proces byl náročný. Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.2.21 20:59

Zatím jsme v tom za 60tis a bez úspěchu.

• Citovat
  • Nahlásit
8673
11.2.21 21:02

Pokud se budeš divit, že tu bude málo odpovědí, tak těch témat jsou tady stovky a ti lidi to nebudou psát každý dva dny znova ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
11.2.21 21:10

Počítej 30.000 až 60.000 Kč. Každý to má jinak a hodně záleží na tom, kde je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3371
11.2.21 21:24

Každý ti doporučí kliniku, kde to zrovna vyšlo jemu. Já tu nedávno doporučila tu, kde jsme byli super spokojení my a reagovala na mě jedna uživatelka s opravdu hodně špatnou zkušeností z té samé kliniky, takže už se mi je znovu doporučovat nechce. Neměla bych z toho čisté svedomi. Proces je náročný hlavně psychicky. A my třeba si kliniku nevybírali, dostali jsme od doktorky doporučení kam jít s naším specifickým problémem. Částky začínají na třiceti tisících za jeden cyklus IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 22:01
@Anonymní píše:
Ahoj. Na kolik vás vyšlo IVF a na které klinice? Nejlépe v Praze. Bude mi 38 a zajímalo by mě, co vše jde přes pojišťovnu a co si platí pár sám? A jak jste postupovaly při výběru kliniky.. Podle čeho? A když se budete chtít rozepsat víc, tak i za jak dlouho jste otehotnely a jak moc ten proces byl náročný. Moc děkuji :kytka:

Taky záleží na důvodu. Když půjdeš do nemocničního CAR a nebudeš chtít nic než oplodnit ve zkumavce (bez injekce embrya), tak to je zadarmo, připlatíš jen cca 5-6 tis za mražení všch „nadbytečných“ embryí. A pokud neotěhotníš, budeš si pro ně chodit, cca 5 tis za kus. Ale toto mimimum většina páru nepoužívá.
No, a jinde se to začně šplhat do vysokých desetitisíců.
Ale v tvém věku hlavně nečekej a upaluj někam hned. Kvalita vajíček už je dávno za zenitem…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 22:33

Sice Zlínský kraj ale cca 35 tisíc. Prodlouzena kultivace, pisci metoda, zamrazeni 4 emryek veškeré léky.
Hned na poprvé doktor Křenek Top.
Teď mi tady spinká půlroční zázrak. ❤️ Hodně štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
298
12.2.21 00:29

My klinika reprofit Brno,27.600 dikybohu nám to vyšlo na poprve :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 07:21
@Anonymní píše:
Taky záleží na důvodu. Když půjdeš do nemocničního CAR a nebudeš chtít nic než oplodnit ve zkumavce (bez injekce embrya), tak to je zadarmo, připlatíš jen cca 5-6 tis za mražení všch „nadbytečných“ embryí. A pokud neotěhotníš, budeš si pro ně chodit, cca 5 tis za kus. Ale toto mimimum většina páru nepoužívá.
No, a jinde se to začně šplhat do vysokých desetitisíců.
Ale v tvém věku hlavně nečekej a upaluj někam hned. Kvalita vajíček už je dávno za zenitem…

My už děťátko máme a 4 roky chodíme na III do apolinare. Máme za sebou IVF nativ a všemožná vyšetření. Poslední spermiogram ok, ovulace krásná a pravidelná. No věk prostě neprecuras. Nám se otěhotnět povedlo celkem 5× ale samé potraty a a z teď prisli na to, že je to kvůli snížené imunitě, která plod v podstatě zahubí místo, aby ho vyzivila. Takže já bych nejradši počkala do dalšího přirozeného těhotenství a následně nasazení léků, když už víme příčinu. Jenže teď tam byl zase jiný doktor a ten k tomu vůbec ne přihlížel a tlačí nás hned do IVF a ani ne vy poslechl pořádně nás případ. Věk mě tlačí, tak zjišťují info :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
588
12.2.21 07:48

Ahoj :kytka:
Tak my 2× v Iscare vždy cca do 25 tis… 1× KET v Pronatalu do 8tis. Teď jdeme 9.3 na první konzultaci do Apolináře, tak jsem také zvědavá. Já jsem zdravá, ale manžel má pomalé spermie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
12.2.21 08:04

To strasne zalezi, co vam je, co vam doporuci za metody. My gennet, icsi (spermie se injekcne da primo do vajicka) a prodlouzena kultuvace a hormony, dohromady asi 13tis…plus pak mrazeni embryi, ale tam to zalezi na poctu a jestli se mrazi po dvou, po jednom…, pak 7000 KET (takze k diteti dohromady asi 28 vcetne mrazeni a 2 roky uschova)…ja nad tim nepremyslela, nas tam poslala gynekolozka a ja potom nepatrala, byli jsme moc spokojeni, 1. KET uspesne. Je mozne, ze vzhledem k veku, ti doporuci mozns dalsi metody, je jen na tobe, co nechas udelat..take zalezi na dalsich vecech, jestli mas dost vajicek, jestli je spermiogram v poradku atd. Take je plus, ze gennet pak nabizi „svym“ detem vysetreni v tehotenstvi zdarma 1. i 2. sreening, genetiku apod.. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 08:18
@Anonymní píše:
My už děťátko máme a 4 roky chodíme na III do apolinare. Máme za sebou IVF nativ a všemožná vyšetření. Poslední spermiogram ok, ovulace krásná a pravidelná. No věk prostě neprecuras. Nám se otěhotnět povedlo celkem 5× ale samé potraty a a z teď prisli na to, že je to kvůli snížené imunitě, která plod v podstatě zahubí místo, aby ho vyzivila. Takže já bych nejradši počkala do dalšího přirozeného těhotenství a následně nasazení léků, když už víme příčinu. Jenže teď tam byl zase jiný doktor a ten k tomu vůbec ne přihlížel a tlačí nás hned do IVF a ani ne vy poslechl pořádně nás případ. Věk mě tlačí, tak zjišťují info :palec:

Tak pak je to ale neapný dotaz. Prostor máš trochu zmapovaný, např. ceník svého CAR snad znáš líp než my. A položíš naprosto obecný dotaz :roll: Jestli je ti 38+ a máš za sebou tolik potratů a let v reprodukčním cetrnu, tak je tvoje šance docela malá a co platí pojišťovna ti snad vysvětlili, ne? A asi nemáš sníženou ale zvýšenou imunitu a pak by bi ty léky měli nasadit před tím, než se začneš snažit. V 38 tě asi do IVF „tlačí“, protože s 39 natozeninami to bude teprve balík peněz…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 08:43
@Anonymní píše:
Tak pak je to ale neapný dotaz. Prostor máš trochu zmapovaný, např. ceník svého CAR snad znáš líp než my. A položíš naprosto obecný dotaz :roll: Jestli je ti 38+ a máš za sebou tolik potratů a let v reprodukčním cetrnu, tak je tvoje šance docela malá a co platí pojišťovna ti snad vysvětlili, ne? A asi nemáš sníženou ale zvýšenou imunitu a pak by bi ty léky měli nasadit před tím, než se začneš snažit. V 38 tě asi do IVF „tlačí“, protože s 39 natozeninami to bude teprve balík peněz…

Nn sníženou imunitu.. Moje buňky napadají vlastní buňky a proto ty potraty. Bohužel na to přišli až tak pozdě. O IVF se se mnou nikdo do teď nebavil. Až teď při poslední návštěvě. Takže tvé předpoklady o mých znalostech jsou mylne. Kdybych to věděla, neptala bych se.. Děkuji za prognózu mých sanci :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 08:44
@Jani1982 píše:
Ahoj :kytka:
Tak my 2× v Iscare vždy cca do 25 tis… 1× KET v Pronatalu do 8tis. Teď jdeme 9.3 na první konzultaci do Apolináře, tak jsem také zvědavá. Já jsem zdravá, ale manžel má pomalé spermie…

Moc držím palce. Když si vzpomeneš, klidně sem pak nápis po té konzultaci. Ať se zadaří! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 08:46
@Melodie91 píše:
To strasne zalezi, co vam je, co vam doporuci za metody. My gennet, icsi (spermie se injekcne da primo do vajicka) a prodlouzena kultuvace a hormony, dohromady asi 13tis…plus pak mrazeni embryi, ale tam to zalezi na poctu a jestli se mrazi po dvou, po jednom…, pak 7000 KET (takze k diteti dohromady asi 28 vcetne mrazeni a 2 roky uschova)…ja nad tim nepremyslela, nas tam poslala gynekolozka a ja potom nepatrala, byli jsme moc spokojeni, 1. KET uspesne. Je mozne, ze vzhledem k veku, ti doporuci mozns dalsi metody, je jen na tobe, co nechas udelat..take zalezi na dalsich vecech, jestli mas dost vajicek, jestli je spermiogram v poradku atd. Take je plus, ze gennet pak nabizi „svym“ detem vysetreni v tehotenstvi zdarma 1. i 2. sreening, genetiku apod.. Drzim palce

Moc díky za odpověď a užitečné informace. To zase nebyla taková darda.. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat