Na kolik vás vyšly Kapverdy dovolena

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 08:21

Na kolik vas vysly Kapverdy dovolena

Ahoj,

Planujeme kam na dovolenou v rijnu, neco uz nasetreno mame, ale uvazujeme, ze budeme jeste setrit a ze treba Kapverdy, ale pres CK mi to prijde predrazene.

Byl jste tam nekdo? Na kolik vas to vyslo, kde jste byli ubytovani? Jeli jste sami ci pres CK? Pres jakou?

Jsme 2 dispeli a dite 6 let, nepotrebujeme zadny luxusni hotel, neco cisteho hlavne. Chceme si je projet plus pohoda u vody..cca na tydrn max 10 dni, zatim mam schvalenou dovcu 8 dni, tak uvidime. Budu rada za kazde rady..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33841
16.5.22 08:27

Kolegyně byla před pár lety, na cenu se jí nezeptám, považovala by to za krajně nevhodnou otázku - to je pasé,
ale je to oceán, vím, že říkala, že pro malé děti to není moc vhodné - velké vlny, na projíždění tam toho moc není - samý písek, právě tam se spíš jezdí kvůli luxusním resortům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.5.22 08:38

@stinga Přesně tak, tam se nejezdí moc cestovat atd. My chtěli jet přes Velikonoce, vyloženě se plácnout do resortu a k moři, 2+2 na 10 dní all in bylo za 73k nejlevnější. Nakonec nám to někdo vyfouknul před nosem, takže víc recenzí neposkytnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 08:41
@stinga píše:
Kolegyně byla před pár lety, na cenu se jí nezeptám, považovala by to za krajně nevhodnou otázku - to je pasé,
ale je to oceán, vím, že říkala, že pro malé děti to není moc vhodné - velké vlny, na projíždění tam toho moc není - samý písek, právě tam se spíš jezdí kvůli luxusním resortům

Dcera nepotrebuje aquaparky ani zabavni parky, mist co videt a spojit to s odpocinkem je dost, u oceanu uz jsme byli a problem nebyl. Mame vytipovano zahrada a zOO Viveiro Botanical Garden, vesnicky, solny dul, statovulkan, poust a projizdka na motokarach, zelvi farma, pozotovani zraloku, rybare na molech..mne toho prijde dost, vsechno to jsou veci co dceru bavi a do toho plaze..

• Citovat
  • Nahlásit
27647
16.5.22 08:44
@Anonymní píše:
Dcera nepotrebuje aquaparky ani zabavni parky, mist co videt a spojit to s odpocinkem je dost, u oceanu uz jsme byli a problem nebyl. Mame vytipovano zahrada a zOO Viveiro Botanical Garden, vesnicky, solny dul, statovulkan, poust a projizdka na motokarach, zelvi farma, pozotovani zraloku, rybare na molech..mne toho prijde dost, vsechno to jsou veci co dceru bavi a do toho plaze..

A proč tedy zrovna Kapverdy? Lokalita, kam se jezdí když je v Evropě zima na koupání a opalování :think: Zapřemýšlela bych třeba o levnějších Kanárech :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 08:56
@unuděná píše:
A proč tedy zrovna Kapverdy? Lokalita, kam se jezdí když je v Evropě zima na koupání a opalování :think: Zapřemýšlela bych třeba o levnějších Kanárech :mavam:

A proc ne, nam se tam libi, na kanarechbjz jsme byli 2×, tureckoy egypt taky..v tomhle obdobi nam to tam orijde fajny jen me zajimalo, zda nekdo byl i bez CK a co s CK kde a s jakou a cca za kolik.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3040
16.5.22 09:01
@Anonymní píše:
A proc ne, nam se tam libi, na kanarechbjz jsme byli 2×, tureckoy egypt taky..v tomhle obdobi nam to tam orijde fajny jen me zajimalo, zda nekdo byl i bez CK a co s CK kde a s jakou a cca za kolik.. :nevim:

Protoze vetsina lidi si tyto destinace spojuje hlavne s resorty a valenim se na plazi a v resortu, tech mist co tam videt je dost, kdyz jedete jen na tyden, tak se tezko i stihnou :), my byli s 5 letou a projeli jsme co se dalo a i koupani jsme stihli, ty plaze jsou tam krasne, spousta vodnich sportu se tam da delat. kdyz mi napises, poslu ti odpo zpravu s tipy, byli jsme bez CK. Ted nemam moc cas, ale odpo pisnu, poslu i nejake fotky, aby ses mrkla..co pises, tam jsme byli plus jeste dalsi mista..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4493
16.5.22 10:26

Byli jsme par let zpatky pres CK, v lednu 5* hotel all in, 2 dospeli za 50 tis na 7 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16035
16.5.22 10:30

Podívej se třeba na Invia, tam se dozvíš ceny s CK. Pak mě napadá se podívat jedině na letenky a booking a porovnat.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
18.5.22 07:48
@unuděná píše:
@stinga Přesně tak, tam se nejezdí moc cestovat atd. My chtěli jet přes Velikonoce, vyloženě se plácnout do resortu a k moři, 2+2 na 10 dní all in bylo za 73k nejlevnější. Nakonec nám to někdo vyfouknul před nosem, takže víc recenzí neposkytnu.

To jsou zase kecy!
Jiná cestovka tě nenapadla? Jen ta jedina cestovka na světě nabízela to co si chtěla? Kdyby blbost nadnášela lítáš jak vzducholoď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
18.5.22 07:50
@Ernais píše:
Byli jsme par let zpatky pres CK, v lednu 5* hotel all in, 2 dospeli za 50 tis na 7 dni.

Za 50 dnes tak do Řecka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
18.5.22 07:51
@Divná Bára píše:
To jsou zase kecy!
Jiná cestovka tě nenapadla? Jen ta jedina cestovka na světě nabízela to co si chtěla? Kdyby blbost nadnášela lítáš jak vzducholoď
:roll: musíš zrovna urážet? tohle se dá napsat i slušně
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
18.5.22 08:16
@Divná Bára píše:
To jsou zase kecy!

Hledali jsme téměř ve všech českých cestovkách, kočičko. Chtěli jsme 11-12 dní, all in, let z Prahy, jsme 4. Většina zájezdů kolem 90k. A ty urážky si nech od cesty, svědčí spíš o tvé inteligenci :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
18.5.22 08:21
@unuděná píše:
Hledali jsme téměř ve všech českých cestovkách, kočičko. Chtěli jsme 11-12 dní, all in, let z Prahy, jsme 4. Většina zájezdů kolem 90k. A ty urážky si nech od cesty, svědčí spíš o tvé inteligenci :mavam:

A napdlo te hledat v zahraničních cestovkách? Nebo maš rozmach jen v ČR
Tebe a urážet😀na to je můj čas velice vzácný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
18.5.22 08:30
@Divná Bára píše:
A napdlo te hledat v zahraničních cestovkách? Nebo maš rozmach jen v ČR
Tebe a urážet😀na to je můj čas velice vzácný

Ano, hledala jsem i v několika zahraničních. Jestli mi tu teď z fleku dokážeš najít zájezd s mými požadavky za cenu, kterou uvádím, tak se můžeme bavit dál :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat