Na Krétu v 2. dekádě května?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simona-Ka
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 21:01
Na Krétu v 2. dekádě května?

Dobrý den, rádi bychom se vyhnuli hlavní sezóně a máme v plánu navštívit Krétu v druhé dekádě května. Nejvíce se tedy obáváme o počasí. Máte některá zkušenost s návštěvou Kréty v květnu? Projížděla jsem různé weby a stránky, na každé z nich napsáno o počasí něco jiného. :zed: Opálíme se? Nabalit sebou teplé oblečení? A co moře? :nevim:
Předem děkuji za každou Vaši reakci :mavam:

Reklama

Reakce:

Motýlice
Kelišová 5043 příspěvků 28.01.18 21:12

My jezdívali různé Řecké ostrovy včetně Kréty ve třetí dekádě a pohoda. Moře studenejší, ale slunečno a teplo na opalování bylo vždy. Pamatuji si snad jen jeden den, kdy foukal od moře vítr a vzala jsem si na sebe na pláži triko. Večer počítej venku s lehkým svetrem. Květen u moře je paráda.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 28.01.18 21:13

@Simona-Ka ja byla loni na zacatku cervna a myslim si ze zase tak moc se pocasi lisit nebude v druhe pulce kvetna.Bylo krasne byla jsem ze segrou a spotrebovali jsme hodne opalovaciho kremu meli jsme sebou 20tku myslim ale tam jsme dokupovali 2× 30tku.Ale byly jsme na plazi vlastne porad od 9od rana az tak do 5 do odpoledne.Od dvanacti jsme se schovavali ve stinu pod stromy ale porad jsme mohli pohodlne lezet na plazi. nemam moc rada slunecniky a lehatka jedno vedle druheho.Mely jsme svuj velikanskej rucnik a v pohode.Byly jsme tam tyden.Bylo to misto zvane Plakias-jizni strana krety.Mela jsem strach z vetru a bylo bez vetri celi tyden.Pak jsme byly i v zari s pritelem ale severni strana a pocasi noo nic moc jednou tam byla takova bourka s kroupama jsem cucela ale bylo to jen pul dne.Ja myslim ze druka pulka kvetna bude fajn. A konkretni misto uz mate vybrane?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama