Reklama

Na Krétu v 2. dekádě května?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simona-Ka
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 21:01
Na Krétu v 2. dekádě května?

Dobrý den, rádi bychom se vyhnuli hlavní sezóně a máme v plánu navštívit Krétu v druhé dekádě května. Nejvíce se tedy obáváme o počasí. Máte některá zkušenost s návštěvou Kréty v květnu? Projížděla jsem různé weby a stránky, na každé z nich napsáno o počasí něco jiného. :zed: Opálíme se? Nabalit sebou teplé oblečení? A co moře? :nevim:
Předem děkuji za každou Vaši reakci :mavam:

Reklama

Reakce:

Motýlice
Kelišová 5043 příspěvků 28.01.18 21:12

My jezdívali různé Řecké ostrovy včetně Kréty ve třetí dekádě a pohoda. Moře studenejší, ale slunečno a teplo na opalování bylo vždy. Pamatuji si snad jen jeden den, kdy foukal od moře vítr a vzala jsem si na sebe na pláži triko. Večer počítej venku s lehkým svetrem. Květen u moře je paráda.

Uživatel je onlineKikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 28.01.18 21:13

@Simona-Ka ja byla loni na zacatku cervna a myslim si ze zase tak moc se pocasi lisit nebude v druhe pulce kvetna.Bylo krasne byla jsem ze segrou a spotrebovali jsme hodne opalovaciho kremu meli jsme sebou 20tku myslim ale tam jsme dokupovali 2× 30tku.Ale byly jsme na plazi vlastne porad od 9od rana az tak do 5 do odpoledne.Od dvanacti jsme se schovavali ve stinu pod stromy ale porad jsme mohli pohodlne lezet na plazi. nemam moc rada slunecniky a lehatka jedno vedle druheho.Mely jsme svuj velikanskej rucnik a v pohode.Byly jsme tam tyden.Bylo to misto zvane Plakias-jizni strana krety.Mela jsem strach z vetru a bylo bez vetri celi tyden.Pak jsme byly i v zari s pritelem ale severni strana a pocasi noo nic moc jednou tam byla takova bourka s kroupama jsem cucela ale bylo to jen pul dne.Ja myslim ze druka pulka kvetna bude fajn. A konkretni misto uz mate vybrane?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >