Na které schůzce mít sex?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ruby6
Stálice 61 příspěvků 04.10.18 14:41
Na které schůzce mít sex ?

Čauky holky, mám otázku. Scházím se teď s někým a chtěla bych vědět na které schůzce je nejlepší se s ním vyspat. :lol: Vypadá to mezi náma fakt dobře a nechci to nejak pokazit :oops:
Kdy je to podle vás nejlepší? :P
Díky za rady (vyšla jsem že cviku) :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4411 příspěvků 04.10.18 14:43

@Ruby6 Na třídní. Čtvrtletí už bude, ne? :-)
Ale vážně - je to hodně individuální a nepočítal bych schůzky. Také nemyslím, že hned musíš s ním spát. Co se nejprve mazlit? Začátky vztahu jsou krásné, to poznávaní, vzrušení, objevování… tak proč spěchat. Prostě buď nachystaná (kondom, jiná antikoncepce) a až bude ta správná chvíle, tak to bude pro vás oba přirozené.
Záleží ti na něm hodně, viď?

Hroznej puberťák
Kelišová 5360 příspěvků 04.10.18 14:44

To je takové věčné dilema.

Žena chce, by ji muž nejprve pozval na večeři, aby věděla, zda stojí za to jít s ním do postele, a muž zase chce s ženou nejprv do postele, aby věděl, zda stojí za to zvát ji na večeři :mavam:

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 04.10.18 14:45

Nepočítej schůzkyy počkej až bude příležitost a nějak to samo přirozeně vyplyne ;)

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 04.10.18 14:46

@Ruby6 tak to zalezi na vas dvou, jak se vam chce. Nam to trvalo asi 2tydny. A videli jsme se tak 10×. Znali jsme se predtim od videni a hned na prvni schuzce to teda nebylo uplne slusne :lol: ale sex byl „az“ po 2tydnech. Po mesici jsme se sestehovali a dnes (po4 letech) cekame uz druhe mimco. Jen ta svatba se zatim nestihla :zed:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 37423 příspěvků 04.10.18 14:47
@Ruby6 píše: Čauky holky, mám otázku. Scházím se teď s někým a chtěla bych vědět na které schůzce je nejlepší se s ním vyspat. :lol: Vypadá to mezi náma fakt dobře a nechci to nejak pokazit :oops:
Kdy je to podle vás nejlepší? :P
Díky za rady (vyšla jsem že cviku) :lol:

až to budete oba chtít :D

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 04.10.18 14:47

Na treti, ne? ;)

Emimin7
Echt Kelišová 9357 příspěvků 04.10.18 14:48

Na té u jednoho z vás doma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 14:50

Špatné zkušenosti mám se sexem na prvním rande. Na druhou stranu déle než měsíc nečekám. Sex je ve vztahu důležitý a není nám 15..

Mango_Lassi
Extra třída :D 14097 příspěvků 04.10.18 14:51

Nejlepší je mít sex ještě před schůzkou

Keshi
Závislačka 2675 příspěvků 04.10.18 14:55

@Ruby6 Hlavně né až po svatbě. :-D Vzpomněla jsem si na hlášku ze Sexu ve městě. „To máš jako s autem, taky si ho nekoupíš bez zkušební jízdy.“ :lol: A teď vážně, asi záleží na okolnostech a i na věku, když mi bylo 17 brala jsem to jinak než teď ve 30. Tehdy jsem to natahovala, abych si bala fakt jistá s kým do toho jdu. Dnes bych asi chlapa oťukala a když bych si už byla jistá, že to není totální magor, tak ho ozkoušela i v posteli. Co si budem povídat, souznění v posteli je stavební kámen většiny vztahů.

freeport
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 04.10.18 14:55

Ovineni,po diskotece,v parku na lavicce,tam jsme sexem zacali nas vztah.A trva 23let ;) ..takze bych to nechala na situaci,ktera se vyskytne

Premek_Orac
Závislačka 4411 příspěvků 04.10.18 15:00
@Mango_Lassi píše:
Nejlepší je mít sex ještě před schůzkou

Paní Pohlová, už ty internety zákázali? :mrgreen:

Ruby6
Stálice 61 příspěvků 04.10.18 15:00

@Premek_Orac
Jako jo je to krásné ale i já bych už po něm nejradši skočila :D ( je to už dlouho):D

Hroznej puberťák
Kelišová 5360 příspěvků 04.10.18 15:01
@Ruby6 píše:
@Premek_Orac
Jako jo je to krásné ale i já bych už po něm nejradši skočila :D ( je to už dlouho):D

No tak skoč, co ti brání…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >