Na Ktg monitoru cely záznam kontrakce, mate zkušenost?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikitka22
Povídálka 27 příspěvků 09.10.18 13:45
Na Ktg monitoru cely zaznam kontralce, mate zkusenost?

Holky prosim nemate nektera podobnou zkusenost? Dneska jsem byla na monitoru a cela krivka cinnosti delohy byla v hodnotach 50-60. Vim, ze normalni je nekde okolo 20. Bricho jsem teda mela hodne tvrde. Ted jsem 37+6. Trpim na tvrdnuti uz dlouho, ale takto v kuse zatim nikdy. Kdy jste zacaly rodit? Nemuze to prckovi nejak ublizit? Dr. nic nerikala. Porodni cesty jsou uz dlouho pripravene. Hlavicka je uz pres mesic a pul dole. Hodne naleha. Dekuji

Reakce:
rozand
Závislačka 3465 příspěvků 09.10.18 14:02

A proč ses nezeptala doktorky? 8o

Teresa.p
Kecalka 299 příspěvků 09.10.18 14:15

kdyz se prilozi sondy tak se mamvynulovat toko sonda jinak to pise takto. na konci vidim jeden pekny kopecek.

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 09.10.18 15:31

To neni 50, sonda nebyla vynulovana. Predstav si v nejnizsim bode nulu a znovu pocitej. Priloz si tam druhy list jako pravitko a nejdes nejakou cinnost a jednu kontrakci.

Nikitka22
Povídálka 27 příspěvků 09.10.18 16:21

To mne taky napadlo. Monitoru jsem si v prvim tehu uzila az kam. Prvni tehu jsem lezela mesic na monitoru a mela ho kazdy den dvakrat. Ale sestra rikala, ze deloha je dost drazdiva a bricho bylo opravdu porad tvrde. Dr. Jsem se nestihla zeptat, vbehla tam jina pacientka. A sestra sondu nulovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >