Na lovu vědomostní soutěž

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 17:58

Na lovu vědomostní soutěž

Byl někdo prosím v této soutěži? Maminka se přihlásila a zajímalo by jí za jak dlouho po online castingu bylo natáčení? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.11.21 18:03

Po online castingu ji uvědomí, jestli postoupila a bude natáčet. Nabídnou několik termínů, člověk si vybere, který se mu hodí. Ty termíny natáčení byly hodně brzo, třeba i deset dní od online castingu.

Prosím anonym v tomto případě.

• Citovat
  • Nahlásit
34321
1.11.21 18:13
@Anonymní píše:
Po online castingu ji uvědomí, jestli postoupila a bude natáčet. Nabídnou několik termínů, člověk si vybere, který se mu hodí. Ty termíny natáčení byly hodně brzo, třeba i deset dní od online castingu.Prosím anonym v tomto případě.

no známý čekal několik měsíců :mrgreen: ALe to bylo tím, že se nenatáčelo nic, vybrali ho někdy v červnu nebo květnu, hned po prvních výběrech. Natáčel někdy v září, vysílat se to teprve bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 18:13
@Anonymní píše:
Po online castingu ji uvědomí, jestli postoupila a bude natáčet. Nabídnou několik termínů, člověk si vybere, který se mu hodí. Ty termíny natáčení byly hodně brzo, třeba i deset dní od online castingu.Prosím anonym v tomto případě.

Diky, nevis jak dlouho trva nataceni? Ma to přes celou republiku :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 18:17

Natáčení trvá celý den.
Nabízeli, že pokud to má někdo daleko, pomohou mu zajistit ubytování (jaké a za kolik, jsem nezkoumala, tuto možnost jsem nepotřebovala využít).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 18:20
@Anonymní píše:
Natáčení trvá celý den.
Nabízeli, že pokud to má někdo daleko, pomohou mu zajistit ubytování (jaké a za kolik, jsem nezkoumala, tuto možnost jsem nepotřebovala využít).

Faaakt? To jsem prekvapena teda. Co se da delat. Diky. Mohl byt nekdo s tebou?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 18:27

Ne. Jednak tam na to není úplně prostor, jednak se snaží omezovat počet přítomných osob, protože covid.
Ráno všechny soutěžící na covid testovali, bez ohledu na to, jestli jsou očkovaní nebo v ochranné lhůtě po prodělání.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 18:29
@Anonymní píše:
Ne. Jednak tam na to není úplně prostor, jednak se snaží omezovat počet přítomných osob, protože covid.
Ráno všechny soutěžící na covid testovali, bez ohledu na to, jestli jsou očkovaní nebo v ochranné lhůtě po prodělání.

Aha zajimave, díky za informace. Asi tam byly terminy jen ve vsedni dny, ze?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 18:34

Kdepak, šly i víkendy (alespoň tak tomu bylo, když jsem natáčela já, tedy teď v říjnu). Jaký mají rozvrh pro následující týdny, těžko říct.
Natáčí se kousek od Prahy směrem Jesenice.

• Citovat
  • Nahlásit
34321
1.11.21 18:56
@Anonymní píše:
Natáčení trvá celý den.

Tak ale to proto, ze se nataci tri dily. Jeden dil tak dvě hodiny. A nevim, jestli musi cekat ti prvni na ty poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 20:13
@vokishka píše:
Tak ale to proto, ze se nataci tri dily. Jeden dil tak dvě hodiny. A nevim, jestli musi cekat ti prvni na ty poslední.

Nemusí čekat.
Dopředu ale nevíš, v jaké skupině budeš. Takže se může stát, že dorazíš ráno, otestuješ se na covid, absolvuješ výklad pravidel, natočíš v první skupině a máš hotovo. Nebo dorazíš ráno, otestuješ se na covid, absolvuješ výklad pravidel, koukáš na předchozí dvě skupiny a jdeš na řadu ve 4 odpoledne.

Ono se to může celý zdát jako opruz, ale já myslím, že je to super zážitek a stojí to za tu trochu nekomfortu. Ani nelze říct, že ti první mají výhodu, protože sice to mají rychle za sebou, ale zase nestihnou navnímat ty ostatní soutěžící, nasát atmosféru; ti další to sice stihnou, ale o to dýl se zase stresujou…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 16:17

Je tam zajištěný nějaký catering nebo je dobré si nabalit svačinu? :)

• Citovat
  • Nahlásit
868
17.11.21 10:29
@Anonymní píše:
Je tam zajištěný nějaký catering nebo je dobré si nabalit svačinu? :)

Dá se tam koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat