Na mateřské Milovice, Lysá nad Labem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Renča
Nováček 2 příspěvky 23.09.11 13:29
Na mateřské Milovice, Lysá nad Labem

Ahoj, hledám kamarádku svobodnou maminu z Milovic nebo Lysé na kočárkování, kafe a povídání o všem možném, nejen o dětech apod. Mám tříměsíční dceru. Dřív jsem dojížděla do práce, takže kamarádky jsou v Praze. Budu ráda, když se mi některá ozvete. :-)

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Anežka 2011
Nováček 4 příspěvky 04.10.11 13:52

ahoj :-) taky jsem z Milovic a jako ty mám skoro všechny kamarádky v Praze. Nejsem tedy svobodná a miminko taky ještě nemám :-D , ale termín porodu mám 3.12.2011 takže za chvilí bude :dance:. Tak když tak ještě napiš. Budu se těšit. Hezký den Lenka

kašpárek2011  07.02.12 11:49
Maminka na mateřské - Milovice

Ahoj, já mám úplně stejný problém, v Milovicích moc lidí neznám a je mě líto, že můj roční syn nemá žádného malého kamaráda nebo kamarádku. Taky bych si ráda s někým občas popovídala. Tvůj příspěvek je už starší, takže možná už není aktuální, ale pokud máš zájem, ráda se seznámím. Jsem vdaná, ale doufám, že to není na závadu. :)

8Verča
Nováček 1 příspěvek 22.03.12 15:43

Ahoj,jsem Verča a mám uplně stejný problém.Nemáme žádnou kamarádku :-(.
Jsem z Nymburka ale do Milovic to není daleko hi.Mám 2letého syna.
Tak kdyby někdo chtěl můj email je capulinka@email.cz

papa Verča

vinicie
Povídálka 13 příspěvků 12.04.12 09:30

Ahojky, jsme v 7. měs., zatím chodím ještě v Praze do práce, ale už brzy budu doma a v Milovicích nemám ani jednu kamarádku :( Najde se nějaká těhule nebo maminka na mateřské na občasné kafe nebo popovídání? :)

Miillii  19.07.12 20:32

Ahoj, my jsme z Lysé N/L, moc ráda bych někam občas zašla třeba jen tak na pokec nebo s dětma na písek. ***@email.cz

CokeLady  01.08.13 10:58

Ahoj holky, obnovuji, je prosím Vás v Milovicích nějakýfungující second hand? Moc díky :palec:

tina b
Kecalka 230 příspěvků 01.08.13 11:48

Jediné, co mě napadá, je vedle České spořitelny, tam jsem viděla ceduli oblečení za 50,– Kč.

Reklama

Uživatel je onlinearaw
Neúnavná pisatelka 16515 příspěvků 01.08.13 14:06

No ten moc dětský není. Byl dole u železářství, zrušenej, nahoře u stavebnin, zrušenej. Jediné pro děti je nahoře u tety, ale spíš bazar hraček. Oblečení tam nevedou, ale maj pro děti moře věcí, od dudlíků po autosedačky. to je samozřejmě nové:-)

CokeLady  01.08.13 14:19
@araw píše:
No ten moc dětský není. Byl dole u železářství, zrušenej, nahoře u stavebnin, zrušenej. Jediné pro děti je nahoře u tety, ale spíš bazar hraček. Oblečení tam nevedou, ale maj pro děti moře věcí, od dudlíků po autosedačky. to je samozřejmě nové:-)

Jo, ten u Tety znám, tam maj snad všechno, a ten vedle spořky to je sekáč pro dospělé nebo co je to zač?

Uživatel je onlinearaw
Neúnavná pisatelka 16515 příspěvků 01.08.13 16:50
@CokeLady píše:
Jo, ten u Tety znám, tam maj snad všechno, a ten vedle spořky to je sekáč pro dospělé nebo co je to zač?

No maj tam všeho chuť, ale je to dost hrabárna. Hele teď mi říkala sousedka, že prej je sekáček pro děti u nádraží v Lysé, víš o něm? Já ne, prý tam maj krásné a levné věcičky. Čeká mimčo a nakoupila tam

CokeLady  01.08.13 17:17
@araw píše:
No maj tam všeho chuť, ale je to dost hrabárna. Hele teď mi říkala sousedka, že prej je sekáček pro děti u nádraží v Lysé, víš o něm? Já ne, prý tam maj krásné a levné věcičky. Čeká mimčo a nakoupila tam

Jojo, v Lysý je 6 sekáčů a všechny dobrý :palec:

CokeLady  05.08.13 11:31

Nemáte, prosím, někdo zkušenost s kosmetickým salonem v okolí, který by prováděl depilace cukrovou pastou? :think:

marcelinda18
Stálice 66 příspěvků 08.10.13 23:12

Ahoj Můžu doporučit facebook a tam milovickou šatničku a nebo imilovice.cz tak se dá docela dobře shánět vše :)

CokeLady  09.10.13 08:57
@marcelinda18 píše:
Ahoj Můžu doporučit facebook a tam milovickou šatničku a nebo imilovice.cz tak se dá docela dobře shánět vše :)

Děkuji, xichtbook nemám, na imilovice chodím. :-) Včera jsem byla v Milovicích v sekáči a děs.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Padající stromeček a nekončící úklid. Skoncujte s iluzí dokonalých Vánoc

Jako děti jsme si neuměly nepředstavit, co všechno stojí za vytvořením pravé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti o mně vědí všechno, říká moderátorka Tereza Pergnerová

Po nějaké době je zpět v hlavním vysílacím čase televize Nova v roli... číst dále >

Ivan by mě klidně nechal spát i na skříni, říká manželka šéfa Pirátů

Přezdívá se jí Kněžka chaosu a Lydii France Bartošové to připadá trefné.... číst dále >

Reklama