Na narozeniny mne přítel odbyl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 12:06
Na narozeniny mne přítel odbyl

Ahoj, prosím o anonym. Chodí sem i rodina.. velmi mne trápí, že mě přítel na narozeniny odbyl. Vím, že třeba u bývalé přítelkyně - známr se řadu let, tak tu nikdy neodbyl, koupil ji počet růží podle věku, klidně i 30 atd. Když měla kamarádka narozeniny, též koupil květy podle věku..no a mě tradičně tři růže a bonbóny, jako každý rok. Velmi mě to mrzí. On ví že by se mi taková kytka také líbila ale od něj ji asi nikdy nedostanu. Vztah jinak ok, ale proč si nezasloužím taky takovou pozornost, to nevím. Co byste si o tom mysleli? Dárky mimo jinak nedostávam jen pro upřesnění a když má narozky on tak dělám dort, kupuji dárek všechno.. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 7145 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 12:07

že kytka není postatou vztahu

unuděná
Kelišová 5731 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 12:07
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o anonym. Chodí sem i rodina.. velmi mne trápí, že mě přítel na narozeniny odbyl. Vím, že třeba u bývalé přítelkyně - známr se řadu let, tak tu nikdy neodbyl, koupil ji počet růží podle věku, klidně i 30 atd. Když měla kamarádka narozeniny, též koupil květy podle věku..no a mě tradičně tři růže a bonbóny, jako každý rok. Velmi mě to mrzí. On ví že by se mi taková kytka také líbila ale od něj ji asi nikdy nedostanu. Vztah jinak ok, ale proč si nezasloužím taky takovou pozornost, to nevím. Co byste si o tom mysleli? Dárky mimo jinak nedostávam jen pro upřesnění a když má narozky on tak dělám dort, kupuji dárek všechno.. :,(

A řekla jsi mu například, co by ti udělalo radost?

Celeste97
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 17.08.18 12:08

A já nedostávala žádně dárky k narozeninám, buď ráda za 3 růže a bonbony.. :kytka:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 17.08.18 12:09

Kamaradka narozeniny a podle veku počet a tobě ne? No těžko si ro vynutis ale asi bych se přestala snažit tolik na jeho narozeniny a i celkove…jinak mate vztah v pohodě?? Jak jste spolu dlouho???

Pajaja1
Kecalka 106 příspěvků 17.08.18 12:11

Opravdu beres pocet ruzi jako projev lasky? Ale jdi, :hug: pokud na Tve narozeniny nezapomina a vsima si Te v prubehu celeho roku. . . tak Te rad ma. Ach ten materialismus!

neila
Extra třída :D 11253 příspěvků 17.08.18 12:13

Je to zvláštní. Nemyslela bych si nic, proste bych se naférovku zeptala :jazyk: Muži neuvažují jako my, třeba si mysli, ze 3 růže a bonbóny tě dělají šťastnou. A i když už tedy nedokáže sám přijít s nějakou iniciativou, zeptala bych se proč nebo sama řekla, že tě to takhle spis mrzí než těší… Chlapům nemůžeš naznačovat, ale presne formulovat :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 12:14

někteří na to prostě nejsou. můj muž si spousta let ani nepamatoval, kdy ty narozeniny vlastně mám. a co chci si musím vyloženě říct. on se tím zdržovat nechce. však mám taky všechno :lol: a když chci, dá cokoli i během roku. neřeš blbosti, určitě má i jiné přednosti. chápu, že to zamrzí, mě taky, ale jinak nemám co vytknout, tak to vždycky přejdu.

bjetuschka
Závislačka 4716 příspěvků 17.08.18 12:14

No nevím, zdá se, že jdu proti proudu, ale mně teda taky přijde poněkud zvláštní, dát kamarádce počet růží podle věku (předpokládám, že to není školačka, takže ten počet bude vysoký, tudíž velká drahá kytka); na druhou stranu vlastní partnerce dát růže tři. Ale tady asi nebude problém jen v těch narozeninách, že?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.08.18 12:15

Ví on, proč je to pro tebe tak nezbytně důležité?

Jinak u nás běžné, že kytky mi natrhají na mojí zahradě - a bonboniéru sní, protože já tuhle čokoládu, co vyberou (co oni rádi), já nerada :-). No a kromě toho teda to není vše, ale jsou to věci, na které pošlu odkaz, nebo si o ně řeknu, dám tip, nebo si je sama koupím. Překvapením odzvonilo - člověk pak fakt byl někdy hoooodně .. překvapen. A fakt si nemyslím, že lidi okolo mi umí číst myšlenky, aby … to přece věděli, co chci.

Jinak pugét růží, taky bývávalo, taky jich mám pár usušených .. a je to normální lapač prachu a pavouků. Nehledě na to, kolik by těch xx růží stálo. K tomu já dospěla později. Třeba ten tvůj už nyní.

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 17.08.18 12:15

No,na narozeniny si vzpomene tak ok. Jen mi přijde divný proč kamarádce koupí růže podle věku a tobě ne? :think:

fotze
Kecalka 290 příspěvků 17.08.18 12:16

Asi se potřebuje jen předvádět na veřejnosti, tak tebe doma jen odbude. Rejpla bych si do něj aspoň

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 17.08.18 12:16

My si nedáváme dárky vůbec. Jdeme spolu na dlouhou procházku a výjimečně ty dva dny v roce nic neřešíme. Večer si dáme studený dort a kakao. Prostě pohoda.
Ale pokud tě to trápí, tak to řekni příteli.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 17.08.18 12:18

Řekla bych mu, že vím, jak se snažil jinde a došla jsem k názoru, že jsem nedosáhla ceny jeho bývalek. Tak že z mé strany jaksi došlo k ochladnutí a jeho narozeniny ocením podobně, že použiju jeho oči a měřítko. Pokud s ním ještě v té době budu.
Podle mně to něco znamená, úplně bych to rozhodně nepřešla. Něco o chuti překvapit, udělat radost, nedělat to z pocitu povinnosti. Nějaké přehlížení to je.

Neeky
Kecalka 431 příspěvků 17.08.18 12:21

Třeba mu přijdeš skromnější než předchozí partnerka. :nevim: Tak si říká, že tě potěší i menší kytice atp.. Já to tak taky mám s některýma lidma. Mám jednu kamarádku, která si prostě potrpí na značky a okázalá gesta, takže když jdu na její narozeniny, tak počítám s tím, že budu více investovat. Jiná kamarádka je zase taková přírodní žínka, takže když jdu přát jí, tak je dárek určitě levnější, ale zase koresponduje s tím, co má ráda ona. Obě mám ráda stejně, ale obě preferují něco jiného/zakládají si na jiných věcech, takže i když se ty věci hodnotově rozcházejí, dávám jim je s nejlepším svědomím a se stejnou láskou. Možná to partner vnímá podobně.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >