Na noc Sunar premium a přes den bebu optipro 1 smí se to.

Anonymní
16.9.19 22:05

Na noc Sunar premium a přes den bebu optipro 1 smí se to.

Ahoj chci se zeptat.. Mám 7tydenniho chlapecka bohužel jsem přišla o mléko, tak jsem začla dávat UM.
Můžu dávat na noc Sunar premium a přes den Bebu optipro 1? Přijde mi totiž, že po sunaru krásné spinká a po bebe zase krásné kaká, tak jestli to něčemu vadí když bych to takhle podávala? Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2887
16.9.19 22:10

Takhle malymu miminku bych to teda nekombinovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.19 22:15

A můžu se prosím zeptat na důvod? Hledám celý večer důvod proč ne a nikde jsem nic nenašla :nevim: když jsem koukala na složení tak mají přibližně stejné. Ale nikde nemůžu nic najít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5809
16.9.19 22:40

Každé mléko má jiné složení a kombinovat se nemají. Proč myslíš, že by ti po Bebě v noci nespal? Navíc, jak můžeš vědět, že dobře kaká zrovna po Bebě, když dáváš obě mléka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5809
16.9.19 22:56

Jinak se to nemá proto, protože složení logicky téměř stejné bude, děti potřebují výživu stejnou, ale jednotlivé složky jsou jinak zpracovány(jinak naštěpená bílkovina atp…) je to asi jako bys dělala omáčku a do jedné dala mleté maso, do druhé to samé na kostičky. Složení bude stejné, ale trávení se bude lišit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
16.9.19 23:29

Zase na druhou stranu už i v porodnici jsem po kojení dokrmovala UM nedonošeného novorozence a ničemu to nevadilo. A nějaký čas jsem v tom ještě pokračovala. Rozdíl mezi UM a mateřským mlékem je určitě větší než mezi mléky různých značek přibližně stejné kvality. Pokud to tak miminku vyhovuje, proč ne. Kdyby byl nějaký problém, třeba s trávením, určitě by se miminko ozvalo. Kdyby sis nebyla jistá, zkus se pro svůj klid poradit s dětskou Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.19 22:10

Ahoj, já jsem dávala malé ze začátku Sunar, pak jsem ji zkusila koupit pro změnu Nutrilon, pila vše dobře, teď jí většinou smíchávám Hami s Nutriloem, aby to měla sladší, Nutrilon není moc sladký, a vůbec nemá žádné potíže s bříškem nebo s kakáním, takže si myslím, že nevadí, když budeš dávat jednou to a pak to :kytka: záleží hodně na miminku, některá jsou citlivější a potřebují třeba konkrétní značku, ale všechna mléka jsou kvalitní a podobná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.19 09:50

Já bych to nekombinovala. Zvolila bych um, které bude vyhovovat po všech stránkách. My jsme zvolili um Naše mléko, je to um z kozího mléka. Lépe stravitelné, syn po něm spinkal celou noc, žádné bolení, problémy s lákáním :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama