Na ovulačním testu ani duch

24
9.10.20 21:32

Na ovulacnim testu ani duch?

Zkousim ovulacni testy. Dneska jsem 12 DC a po druhe carce ani vidu. Ani duch. V utery jsem byla u doktora a rikal, ze tam folikuly rostou a zrejme bude i ovulace. Minule jsem otehotnela 15 DC. Je mozne, ze teda tri dny pred ovulaci neni ani duch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18707
9.10.20 22:04

Ukaz foto. Na ovulacnim byva aspon slaba carka vetsinou po cely cyklus :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.10.20 22:20

@Kriss Tina uz jsem ho vyhodila, ale byl opravdu snehobily:-/ Delala jsem ho kolem odpolko 16.hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18707
9.10.20 23:03

@Isoldano a byl uricte ovulacni? Nedavno tu byla opacna diskuze, ze si pani koupila tehotenky test a v krabicce byl ovulacni a ona se radovala, ze tam ma slabou carku a myslela, ze je tehotna. Jestli to nemas naopak, ze by byla nejaka varka, kde vyrobce zamenil testy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.10.20 23:12
@Kriss Tina píše:
@Isoldano a byl uricte ovulacni? Nedavno tu byla opacna diskuze, ze si pani koupila tehotenky test a v krabicce byl ovulacni a ona se radovala, ze tam ma slabou carku a myslela, ze je tehotna. Jestli to nemas naopak, ze by byla nejaka varka, kde vyrobce zamenil testy :D

To nee, na krabicce je ovulacni a na testu je LH :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.10.20 23:14

Tyyjo a to jsem si koupila 3 krabicky po peti testech… :roll: no uvidim v pristich dnech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 08:37

@Isoldano Měla jsem to tento cyklus také tak, fakt jsem nemohla najít ani ducha..(možná hoooodne na světle a s brylema :lol: ) Pak to najednou začalo stoupat a už tam byl.

• Citovat
  • Nahlásit
762
11.10.20 14:06

Mám podobnou zkušenost. Na gyndě ovulace xkrát potvrzená, přesto testy bílé, nebo jen duch. Nevím, čím to je. Každopádně kvůli tomu už ovu testy nedělám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama