Na plastovém testu duch a na papírkovém nic

Anonymní
6.3.20 08:34

Na plastovem testu duch a na papirkovem nic

Dobre rano chtěla bych se zeptat udělala jsem test včera a dnes plastový 25 a pak jsem zkusila Dr maxe 10a tam není nic. myslite že je ještě nějaká šance? mam 3 dny do ms prsa mě bolí na dotek trochu podbrisek.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.3.20 08:39
:zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3174
6.3.20 08:41

Ja uz se taky biju do hlavy. Proboha zastavte to nekdo už.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
6.3.20 08:42
@Anonymní píše:
Dobre rano chtěla bych se zeptat udělala jsem test včera a dnes plastový 25 a pak jsem zkusila Dr maxe 10a tam není nic. myslite že je ještě nějaká šance? mam 3 dny do ms prsa mě bolí na dotek trochu podbrisek.

Počkej až bude ti meškat MS a zkus znovu test :nevim: šance tam je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24859
6.3.20 09:07
@Anonymní píše:

Počkej do nepřijití MS, testuj z ranní moči. Pak sem napiš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24859
6.3.20 09:07
@Kaileee píše:
Ja uz se taky biju do hlavy. Proboha zastavte to nekdo už.

Je to únavný, ale jsme na emiminu. Takové dotazy tu prostě budou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19183
6.3.20 09:08

Ano, stale tam sance je :lol: zkus si do ms precist ty 3 miliony diskuzi o testovani pred terminem ms a urcite se zorientujes :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2224
6.3.20 14:18

Netestuj pred MS, az pokud neprijde, tak potom testovat :zed: Jinak ja u dcery absolutne PRIZNAKY nemela, pak sem sla na gyndu a byla skoro v 6 tt. Boze davejte v ty skole pozor aspon u techto veci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
6.3.20 16:15
@Anonymní píše:

Testuj až po vynechání MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama