Reklama

Na pláž s dvouletým dítětem - co obléci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 20.01.18 23:19
Na pláž s dvouletým dítětem - co obléci?

Milé maminky, v červnu poletíme s dcerou do Turecka, v tu dobu jí bude 25 měsíců a jelikož má zatim panickou hrůzu ze sezení na nočníku a i na na záchodě, tak nedávám naději tomu, ze by byla v době dovolené bez plínek :D A tak mě napadá, co jí oblékat na pláž/do moře/do hotelového bazénu..? Chtěla bych pořídit plavečky SplashAbout, ale otázka, zda stačí i do bazénu? Nemám ráda ty koupací pleny, dceři pak visí až u kolen, jak nacucnou vodou a chodí s tím jak tučňák :D. Když půjde do moře, tak bych jí je dala taky, ale nevadí, když se pak na pláži počůrá? Myslím hlavně kvůli lidem okolo, jak na to reagují? Nebo když si bude hrát kolem bazénu a bude čůrat :D Nebo jí dávat normální plínu, když si bude hrát u bazénu? Bobek naštěstí dělá většinou, když se probudí ráno nebo po odpoledním spánku, tak kakání se nebojím :D
Předem děkuji a omlouvám se za tak výživné téma :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.01.18 23:27
@aneta_ka píše:
Milé maminky, v červnu poletíme s dcerou do Turecka, v tu dobu jí bude 25 měsíců a jelikož má zatim panickou hrůzu ze sezení na nočníku a i na na záchodě, tak nedávám naději tomu, ze by byla v době dovolené bez plínek :D A tak mě napadá, co jí oblékat na pláž/do moře/do hotelového bazénu..? Chtěla bych pořídit plavečky SplashAbout, ale otázka, zda stačí i do bazénu? Nemám ráda ty koupací pleny, dceři pak visí až u kolen, jak nacucnou vodou a chodí s tím jak tučňák :D. Když půjde do moře, tak bych jí je dala taky, ale nevadí, když se pak na pláži počůrá? Myslím hlavně kvůli lidem okolo, jak na to reagují? Nebo když si bude hrát kolem bazénu a bude čůrat :D Nebo jí dávat normální plínu, když si bude hrát u bazénu? Bobek naštěstí dělá většinou, když se probudí ráno nebo po odpoledním spánku, tak kakání se nebojím :D
Předem děkuji a omlouvám se za tak výživné téma :mrgreen:

Splashabout udrží trošku moči, bobek. Jestli to je možné, u bazénu bych ji po vykoupání převlékla do suché koupací plínky. Třeba mně nevadí, když si učůrne mimino u bazénu, ale ne všichni jsou z toho nadšení. U moře bude od písku, tam bych na to asi kašlala nebo ji na souši dala kalhotky.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.01.18 23:29

Taky se možná do té doby na nočník naučí
Syn jeden den bojkot a druhý v pohodě šel na WC. Na nočník teda nechce vůbec.

Shari81
Kelišová 6003 příspěvků 20.01.18 23:30

Do bazénu jsem dávala koupací plínu, po vykoupání jsem dala suchou koupací…na pláži byla v plavečkách

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 20.01.18 23:32

Já v moři koupala bez a na suchu dala klasickou plínu. Do bazénu bych tedy pořídila nějaké koupací pleny, ale po vykoupání opět dala normální jednorázovku.

Limi123
Závislačka 3283 příspěvků 20.01.18 23:44
@Russet píše:
Splashabout udrží trošku moči, bobek. Jestli to je možné, u bazénu bych ji po vykoupání převlékla do suché koupací plínky. Třeba mně nevadí, když si učůrne mimino u bazénu, ale ne všichni jsou z toho nadšení. U moře bude od písku, tam bych na to asi kašlala nebo ji na souši dala kalhotky.

No, tak koupaci plinka moc neudrzi vubec. Normalne protece. Takze je zbytecne ji tim trapit.
Ja bych synovi koupila uplne normalni plavky. Tomu, aby se pripadne vycural do bazenu, stejne nezabrani nic a kdyz se mu chce kadit, tak to poznam (navic mi do vody v zivote nekakal).

U more klidne naostro.

Navic, podle me kdyz bude v lete den nahata, tak ji za ten den naucis vycurat se na povel nekde stranou na trave. Nemusi si sedat, nic, jde jen o to, aby se vycurala, klidne ve stoje. Kdyz se takhle stranou pravidelne vycura, nebude ucuravat u kraje bazenu.

Jedina situace, ktera mi z tebou popisovanych prijde hloupa, je, kdyz by dite curalo viditelne na kraji bazenu. Kdyz bude curat na plazi, tak mi to blbe neprijde. A uvnitr bazenu to nikdo neuvidi ;-)

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 21.01.18 00:07
@Limi123 píše:
No, tak koupaci plinka moc neudrzi vubec. Normalne protece. Takze je zbytecne ji tim trapit.
Ja bych synovi koupila uplne normalni plavky. Tomu, aby se pripadne vycural do bazenu, stejne nezabrani nic a kdyz se mu chce kadit, tak to poznam (navic mi do vody v zivote nekakal).

U more klidne naostro.

Navic, podle me kdyz bude v lete den nahata, tak ji za ten den naucis vycurat se na povel nekde stranou na trave. Nemusi si sedat, nic, jde jen o to, aby se vycurala, klidne ve stoje. Kdyz se takhle stranou pravidelne vycura, nebude ucuravat u kraje bazenu.

Jedina situace, ktera mi z tebou popisovanych prijde hloupa, je, kdyz by dite curalo viditelne na kraji bazenu. Kdyz bude curat na plazi, tak mi to blbe neprijde. A uvnitr bazenu to nikdo neuvidi ;-)

Koupací plínka na suchu moč zadrží :nevim: Radši než koukat se na znehucené lidi, až ji uvidí čůrat vedle bazénu. Dvouletou holku.

Bábrdl
Generální žvanilka 21139 příspěvků 21.01.18 00:12
@Limi123 píše:
A uvnitr bazenu to nikdo neuvidi ;-)

Pokud tam nemají takovou tu chemikálii :think:

Limi123
Závislačka 3283 příspěvků 21.01.18 00:18
@Bábrdl píše:
Pokud tam nemají takovou tu chemikálii :think:

Podle me je to s tou chemikalii jen povera. Protoze uz vidim, jak nekdo vypousti cely bazen jen kvuli tomu, ze se tam nekdo vycural. To by museli vypoustet kazdy tyden, mozna den :-D Co by z toho ten majitel mel, kdyby tam tu chemikalii daval :-)

Ale jinak souhlasim s nazorem vyse, je dost blbe, aby dvouleta holka curala vedle bazenu. Takze pokud bude nutne, tak na suchu proste plinka. Ale myslim, ze ve 2 letech a bez pliny bude mozne ji naucit jit curat stranou na travu.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 21.01.18 00:20
@Limi123 píše:
Podle me je to s tou chemikalii jen povera. Protoze uz vidim, jak nekdo vypousti cely bazen jen kvuli tomu, ze se tam nekdo vycural. To by museli vypoustet kazdy tyden, mozna den :-D Co by z toho ten majitel mel, kdyby tam tu chemikalii daval :-)Ale jinak souhlasim s nazorem vyse, je dost blbe, aby dvouleta holka curala vedle bazenu. Takze pokud bude nutne, tak na suchu proste plinka. Ale myslim, ze ve 2 letech a bez pliny bude mozne ji naucit jit curat stranou na travu.
:mrgreen: Já si taky myslím, že to je pověra. Radši si ve veřejném bazénu moc nepředstavuju, kolik procent moči tam je. To bych tam nevlezla.

Bábrdl
Generální žvanilka 21139 příspěvků 21.01.18 00:32
@Limi123 píše:
Podle me je to s tou chemikalii jen povera. Protoze uz vidim, jak nekdo vypousti cely bazen jen kvuli tomu, ze se tam nekdo vycural. To by museli vypoustet kazdy tyden, mozna den :-D Co by z toho ten majitel mel, kdyby tam tu chemikalii daval :-)Ale jinak souhlasim s nazorem vyse, je dost blbe, aby dvouleta holka curala vedle bazenu. Takze pokud bude nutne, tak na suchu proste plinka. Ale myslim, ze ve 2 letech a bez pliny bude mozne ji naucit jit curat stranou na travu.

To je fakt, že by byl sám proti sobě :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 21139 příspěvků 21.01.18 00:34
@Russet píše: :mrgreen: Já si taky myslím, že to je pověra. Radši si ve veřejném bazénu moc nepředstavuju, kolik procent moči tam je. To bych tam nevlezla.

Prý čím víc smrdí chlorem, tím je to horší.
Ten smrad dělá reakce chloru s močí, údajně.

beruska9
Extra třída :D 10629 příspěvků 21.01.18 00:36

Byli jsme loni s cerstvym dvouletakem, co byl jeste v plinkach. U more byl bez pleny, na plazi cural, ale snazila jsem se ho teda vzit do vody, nebo aspon na ten kraj, at se to hned splachne. Nevsimla jsem si, ze by kdokoliv reagoval…my teda byli v Bulharsku, jestli to je rozdil, to nevim :mrgreen: Mistni jsou stejne trochu cunata (pardon za generalizaci, tak spatne jak pred 10 lety to tam nevypadalo, to si pamatuji ty plaze i horsi, ale vsichni huli a vsude spaky, fakt 100/m2). Na bazen jsem mu vzdy davala koupaci plinku, nevim, jake mas, ja davala z DM a nenacucaly se a nevisely :nevim: Curat vedle bazena bych fakt nenechavala.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 21.01.18 00:43
@Bábrdl píše:
Prý čím víc smrdí chlorem, tím je to horší.
Ten smrad dělá reakce chloru s močí, údajně.

Jejda. Teď jsme byli na horách ve výřivce a chlor bylo cítit i v patře :oops:

Limi123
Závislačka 3283 příspěvků 21.01.18 06:54
@Russet píše:
Jejda. Teď jsme byli na horách ve výřivce a chlor bylo cítit i v patře :oops:

To s tim chlorem je podle me take povera ;-) To jsou takove ty historky, co jsme si rikali jako deti. Jako s tim skvorem, co vleze do ucha a prokousne bubinek. Kazdy to zna, ale nikomu se to nestalo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >