Na pláži s nočníkem? Plínkou?

604
13.6.13 21:15

Na pláži s nočníkem? plinkou?

Maminky,

jak byste to řešili?

V létě jedeme s malou k moři.. teď má 13 měsíců a ještě na nočník nechodíme.. chtěla bych ji začit učit v létě třeba i v tom chorvatsku.. jenže ja nevím jak s tím nočníkem? mam brat nočník na pláž? a co když tam bude hovinko.. kde to vylit.. víte jak to je v chorvatsku tam zachody na plažich moc nejsou jenom sprchy..

Nechci byt za pako.. ale dost mi to vrta v hlavě.
jak jste to dělaly vy?

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13950
13.6.13 21:18

U moře bych s tím nezačínala. Lepší doma v klídku, třeba před barákem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26953
13.6.13 21:19

Jedeme do Itálie s 20 měsíčním. Taky má plínu a s nočníkem dost válčíme. Na pláži bude mít plínu, ale tam je to normální. Nahatého kojence/batole tam člověk vidí jen málokdy.
Jinak jsem viděla nočník, kam se dá igelit, možná by to bylo plážové řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
13.6.13 21:21

Cestovní nočník, dáš tam pytlík. Na vyčurání tam hodíš pár obyčejných vložek třeba porodnických, aby to nasáklo. Sice se do toho prodávají spešl pytle, ale prý pasujou i kdejaký jiný, levnější. Dá se to použít i jako redukce na záchod. Nějak si nedokážu představit jet s dítětem k moři a pařit ho tam v plíně :nevim: Stejně když si tam cvrkne, tak se to nezblázní a bobek kdyžtak sebereš, budeš muset hlídat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
13.6.13 21:22

Hele napisu co vidam u domorodcu, nevim, jestli to tak delaji vsude. Vykope se dira, zahrabe se a je to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1903

Asi bych se učením na dovolené nezabývala, vždyť je to jen pár dní a zkoušet můžete potom doma. I když z vlastní zkušenosti vím, že stejně dokud není ten správný čas, tak nočník nechápou. U nás to bylo rozhodně později než v roce a půl a bylo to skoro ze dne na den, kdy se kluci naučili chodit na nočník. Naučili se to sami, nijak jsem je nenutila a ani neučila. Pokud zatím malá na nočník nechodí, tak bych to neřešila a zařídila se podle momentální situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305

My se 17-ti měsíční, nočník s sebou netáhnu ani omylem, nechám ji běhat nahatou, případné hovínko naberu s pískem do igeliťáku a vyhodím do odpadkáče.
Takhle malinkou by určitě nepérovala na nočník ještě na dovolené, která jí i tak dost rozhodí režim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12667
13.6.13 21:23

My mame cestovny nocnik, kam sa davaju igelitove sacky. ked sa rozlozi, je z toho sedatko na velky hajzlik, zlozeny je nocnik. Tak mozno to by bolo riesenie? Inak 13m by som na plazi nechala plenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2551
13.6.13 21:23

Já bych dítě nechala na pláži nahatý ať se nezapaří v plíně, když se vyčůrá tak se nic neděje a hovinko případně bys vzala do sáčku a vyhodila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4497
13.6.13 21:24

Na pláži plínka, do vody nepropustné plavky (i normální, ve vodě děti málokdy kadí). Nočník bych nechala na doma, jednak by se mi stím nechtělo na dovolené otravovat a jednak změna prostředí, spousta novách zážitků a ještě nočník mi přijde moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
13.6.13 21:25

Na pláž beru látkové slipky a miminí plavky. Snad nebude mít bobky moc tekuté, aby to zachytily :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305

Bych chtěla být kojenec na pláži v plíně, igelitové :zed: když už proti nahotě, tak plavečky, normální, nikoliv bazénové igelitové, to aby jim sežralo kůži, když se počůrá, tak se vymáchnou, hovínko se vyklopí do igeliťáku, plavky zase vymáchnou a je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26953

Holky, kam jedete?
@pikola kde bydlíš?

Já to právě v Itálii sledovala v minulých letech a tam jsou děcka pořád v plíně. Na pláži mu teda budu dávat látkovou koupací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4837
13.6.13 21:28

Malý lítal nahatý jak na pláži tak ve vodě…nic lepšího pro zadek není tak aspoň krásně větral.-) Nepokadilse za 14 dní ani jednou… Max. počůral ručník apod.,ale to uschlo rychle :-) Měl tehdy rok. Nočník bych na pláž netahala a plínku dávala jen na spaní pokud bude spát na pláži…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
13.6.13 21:28

@Billi Ve spanelsku, fakt jsem to tu videla :mrgreen: deti v plenach jsem moc nevidela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat