Na poslední chvíli nám řekli změnu pohlaví dvojčat, co teď?

4.6.17 10:01

Na posledni chvili nam rekli zmenu pohlavi dvojcat, co ted?

Po té, co jsme se s manželem shodli posledního května na jménech pro naše holčičky (Stela a Julie), tak nám doktor na posledním ultrazvuku řekl, že Julinka je chlapeček, už máme nakoupené všechno dvakrát růžově, růžový kočárek…
Ale teď nastává to nejhorší dilema, vybrat nová jména…
Z dívčích jmen se nám líbí Berenika, Rozálie, Kristýna, Stela, Julie, Sofie, Linda, Laura, Izabela a z chlapeckých Filip, Dominik, Jakub, Šimon, Lukáš… nenapadají vás prosím nějaké hezké kombinace? Klidně navrhujte i jiná jména nebo napište, jaké jméno jste dali párečku vy :D :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26162
4.6.17 10:05
@KarlaMonikova píše:
Po té, co jsme se s manželem shodli posledního května na jménech pro naše holčičky (Stela a Julie), tak nám doktor na posledním ultrazvuku řekl, že Julinka je chlapeček, už máme nakoupené všechno dvakrát růžově, růžový kočárek…
Ale teď nastává to nejhorší dilema, vybrat nová jména…
Z dívčích jmen se nám líbí Berenika, Rozálie, Kristýna, Stela, Julie, Sofie, Linda, Laura, Izabela a z chlapeckých Filip, Dominik, Jakub, Šimon, Lukáš… nenapadají vás prosím nějaké hezké kombinace? Klidně navrhujte i jiná jména nebo napište, jaké jméno jste dali párečku vy :D :roll:

Hezká jsou všechna ;)…dala bych Stelu a Šimona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
4.6.17 10:05

A to si představ, že na porodním sále může být všechno jinak!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1848
4.6.17 10:06

Julie a Jakub, Linda a Lukáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
4.6.17 10:06

Mne doktor rekl ve 20.tydnu, ze budeme mit dva chlapecky. Na dalsich ultrazvucich uz vychazel vzdy jen chlapecek a holcicka 8o. Nakonec se opravdu narodili dva kluci. Poznat pohlavi u dvojcat, kdyz uz jsou hodne velka, je pry velmi obtizne, takze utz ve 20.tydnu pry byva nejspravnejsi (rikala doktorka v porodnici).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
4.6.17 10:08

A jinak teda se mi libi Linda / Stela a Lukas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
4.6.17 10:09

Z vypsanych Laura a Filip me ty se i libila Valentynka a Matej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Šárka 1990
4.6.17 10:15

Moje dcerka je Sofie, ale kdyz ted přemýšlím nad klucicim jménem který by se hodilo k Sofince tak mi napadá Eliáš ;)

• Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
4.6.17 10:17

Už zase ty? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
14464
4.6.17 10:17

Z toho co mas vybrane se mi libi Sofie a Simon. A na barvu kaslete, tak kluk bude chvili v ruzove, ono jemu to bude jedno, date nejake modre doplnky do kocaru, nas malej taky chodil obcas v ruzove, protoze okoli kupovalo oblecky, jeste pred tim, nez sem vedela co za pohlavi cekam :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
4.6.17 10:19

Z těchto kombinací asi Lukáš/Linda, Šimon/Stela nebo Sofie, Dominik/Dominika nebo (Bere)Nika - to se mi líbí asi nejvíc…jinak třeba (Iza)Bela/Sebastian, to je i hezká knížka ))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
4.6.17 10:20

Když jsem byla těhotná, četla jsem časopis maminka s jednou herečkou, doktoři jí prý třikrát potvrdili, že bude mít kluka a narodila se jí holka. Do začátku jsem pořizovala raději neutrálnější barvy, růžovou pak všichni nosili „do kouta“. Jména stejně musíte mít vybraná pro obě varianty :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14464
4.6.17 10:25

@xstrasilka nemusi, me dr rekla, ze budem mit kluka a na matrice jsme meli vyplnene jmeno pouze klucici a holcici verzi prazdnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
4.6.17 10:25

Stela a Stepan :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 10:28

Za mě je top Kristýna a Lukáš. Ale už tu od vás bylo několik diskuzí ne? :-) Známé řekli taky kolem toho 20tt, že pravděpodobně dva kluci, pak už vždy říkal, že jedno je kluk a druhé netuší, že možná holka… A byli to dva kluci… Rozhodně růžové věci nevyhazujte. Kdy máte TP?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama