Na první rande malou kytku? ANO/NE

Anonymní
16.3.21 09:46

Na první rande malou kytku? ANO/NE

Zdravím, jsem muž. Mám přinést na první randíčko přes seznamku malou kytku? Např. 1 růži. Špaček říka, že ne, ale jak to vidí ženy? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
188
16.3.21 09:47

Urcite tim nic nepokazis, me by to potesilo. :kytka: Lepsi nez naprazdno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3981
16.3.21 09:48

Ne, mně by to bylo nepříjemné ji nosit. Přišel bys mi moc urputný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8930
16.3.21 09:49
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem muž. Mám přinést na první randíčko přes seznamku malou kytku? Např. 1 růži. Špaček říka, že ne, ale jak to vidí ženy? Děkuji

Ano, hezká pozornost.Me jeden kluk prinesl na rande kinder vajíčko 8o a koukal jak budu reagovat asi mě testoval nebo co

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62844
16.3.21 09:50

Za mě fajn :think: jen možná ne růži :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1247
16.3.21 09:52

Za mě na první rande ne. Taky mi to přijde urputný. Nejdřív tak na třetí, čtvrtý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
16.3.21 09:53

Na první asi ne, ale na druhé už bych byla i mile překvapena :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68449
16.3.21 09:55

Od člověka, který by mi sednul, by mi to asi radost udělalo. Ale s růží by se mi nechtělo vláčet. U člověka, který byy mi nešel, by mi to přišlo urputny. :mrgreen:
Clekove - pokud už se znáte z civilního života, velká šance, že to klapne, tak bych klidně vzala nějaké fialky. Pokud je to rande přes seznamku, nechala bych to až po prvním rande.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
16.3.21 09:55

Mě by to určitě potěšilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
16.3.21 09:57

Mě by to určitě potěšilo.. Ale ne červenou růži! Blíží se jaro, třeba tulipán :kytka: Stačí opravdu jen jako hezké gesto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 09:58

Super, je to tak teda půl na půl, pomohly jste mi  :mrgreen:.

Co v dnešní době, kdy se nedám kam jít a nemůžu nikam pozvat, třeba drink? Nějaký Frisco? Zase nechci přijít, jak vocas bez ničeho.

Příspěvek upraven 16.03.21 v 10:04

• Citovat
  • Nahlásit
13802
16.3.21 10:03

Tak ono záleží, kam půjdete. Dárek nebo kytka potěší, to jo, ale pokud se jdete třeba projít, tak vláčet se pak s tím bude dost blbý. Pokud by to byla večeře a pak domů, tak je to v pohodě. Ale restaurace jsou zavřené, takže večeře to asi nebude.
To jsem nesnášela na kterýmkoliv rande, muset pak kytku pořád nosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 10:06

No, řekli jsme si max 30 minut někde venku, pokud by to bylo trápení pro některou ze stran. Pokud se to protáhne a trápení to nebude, jedině dobře.

Než si psát x dnů, tak jsem pro to, se co nejdřív sejít třeba jen na tu půl hodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
5306
16.3.21 10:08

Kytku ano, ale ne červenou růži, to je fakt moc urputné. Třeba tulipan, nebo narcis, nějaký symbol jara. Další už nenos nic. To je strašne jak se i rande komplikuje díky covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
16.3.21 10:08

Mně by to radost udělalo :kytka: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu