Na roční prohlídce - vůbec nevyrostl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 05:15
Na roční prohlídce vůbec nevyrostl

Ahoj všichni, jdi si k vám pro radu. Včera jsme byli s malým na roční prohlídce a podle měření vůbec nevyrostl a přibral " jen" 400g. Je teda od mala docela velikej, momentálně má 77 cm a 10,5 kg. Ale co mě znejistělo je, že mu vůbec nevyrostla hlavička :(. Jinak pohybově je celkem šikovnej a vypadá, že už by chtěl chodit. Ale neřekne ani jedno slovo, nehraje si, jenom bouchá kostkama a běhá po čtyřech :(. Co myslíte? Já se dneska vzbudila ve čtyři a od té doby mi to šrotuje v hlavě :roll:
Anonymně: zdravotní info o rodině

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3333 příspěvků 23.01.18 05:44

Ctu o naprosto normalnim rocnim diteti. Vysku i vahu ma v prumeru, hlavicka uz tak rychle neroste, chlapi zacinaji mluvit pozdeji a nejake soustredene hry bych u rocniho necekala.
Bud v klidu.

Mala.ještěrka
Kecalka 246 příspěvků 23.01.18 05:53

@Halamka Díky, přesně tohle potřebuju slyšet! On člověk kouká na ty děti okolo (povětšinou holčičky) a srovnává. I když vím, že je to nesmysl.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 23.01.18 05:56

Přijde mi že je to normální :) nebo on tě zachvilku překvapí a bude lítat a hezky žvatlat :) a doktorka něco říkala?

Mala.ještěrka
Kecalka 246 příspěvků 23.01.18 06:05

U toho mluvení se trochu pozastavila, ale jinak ne. Já vím, že asi plaším zbytečně. Holt první dítě lehce úzkostlivé matky :D

Šarlota4
Echt Kelišová 9523 příspěvků 23.01.18 06:54

Klid. Mam holku a mluvit zacala ve 2 a ted ve 3 mluvi uplne normalne. Vypravi basnicky, zpiva apod. V roce sice uz chodila, ale fakt krom pazvuku z ni nevypadlo nic.

dickys
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 23.01.18 07:50

Mám roční holčičku a dělá naprosto to samý co tvoje :) Říká teda máma, ale tak nějak na všechno ne jen na me :lol: Jinak s tím měřením výšky - naše doktorka ji u kojenců vůbec neměří, protože to je hodně orientační a pak to vyjde jednou tak, podruhý tak a už je z toho haló, že neroste. Je to kus chlapa, na rok úplně ideál. :palec:

Mala.ještěrka
Kecalka 246 příspěvků 23.01.18 07:57

Taky mi přišlo, že se dost mrskal… Tak já se tedy uklidním a začnu zase myslet hlavou :lol: děkuji všem za odpovědi :mavam:

brumi
Kelišová 6360 příspěvků 23.01.18 07:57

Vůbec bych neřešila :) s věkem už ten růst a váha neskáčou jako na začátku, váha i výška je v pohodě hlavička taky už tak nekvaltuje do velikosti, a to hraní normální, každé je úplně jiné, holky mi mluvily před rokem a kluk ještě ve dvou ne, i motoricky je proti holkám dost pozadu, jak říká dr prostě lenoch :D

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 23.01.18 08:47

Nevyrostl? Jako od kdy? Od pul roku? Nebo od deseti mesicu?

To ze deti svuj rust zpomaluji je normalni. A ne nepribiraji take.

A ze nemluvi v roce?!?! Tak to teda nas uz v roce a pul “mluvi”. Rika BAC.

Doktorka to nejak komentovala?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama