Reklama

Na roční prohlídce - vůbec nevyrostl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 05:15
Na roční prohlídce vůbec nevyrostl

Ahoj všichni, jdi si k vám pro radu. Včera jsme byli s malým na roční prohlídce a podle měření vůbec nevyrostl a přibral " jen" 400g. Je teda od mala docela velikej, momentálně má 77 cm a 10,5 kg. Ale co mě znejistělo je, že mu vůbec nevyrostla hlavička :(. Jinak pohybově je celkem šikovnej a vypadá, že už by chtěl chodit. Ale neřekne ani jedno slovo, nehraje si, jenom bouchá kostkama a běhá po čtyřech :(. Co myslíte? Já se dneska vzbudila ve čtyři a od té doby mi to šrotuje v hlavě :roll:
Anonymně: zdravotní info o rodině

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3560 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 05:44

Ctu o naprosto normalnim rocnim diteti. Vysku i vahu ma v prumeru, hlavicka uz tak rychle neroste, chlapi zacinaji mluvit pozdeji a nejake soustredene hry bych u rocniho necekala.
Bud v klidu.

Mala.ještěrka
Kecalka 270 příspěvků 23.01.18 05:53

@Halamka Díky, přesně tohle potřebuju slyšet! On člověk kouká na ty děti okolo (povětšinou holčičky) a srovnává. I když vím, že je to nesmysl.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 23.01.18 05:56

Přijde mi že je to normální :) nebo on tě zachvilku překvapí a bude lítat a hezky žvatlat :) a doktorka něco říkala?

Mala.ještěrka
Kecalka 270 příspěvků 23.01.18 06:05

U toho mluvení se trochu pozastavila, ale jinak ne. Já vím, že asi plaším zbytečně. Holt první dítě lehce úzkostlivé matky :D

Šarlota4
Echt Kelišová 9716 příspěvků 23.01.18 06:54

Klid. Mam holku a mluvit zacala ve 2 a ted ve 3 mluvi uplne normalne. Vypravi basnicky, zpiva apod. V roce sice uz chodila, ale fakt krom pazvuku z ni nevypadlo nic.

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 23.01.18 07:50

Mám roční holčičku a dělá naprosto to samý co tvoje :) Říká teda máma, ale tak nějak na všechno ne jen na me :lol: Jinak s tím měřením výšky - naše doktorka ji u kojenců vůbec neměří, protože to je hodně orientační a pak to vyjde jednou tak, podruhý tak a už je z toho haló, že neroste. Je to kus chlapa, na rok úplně ideál. :palec:

Mala.ještěrka
Kecalka 270 příspěvků 23.01.18 07:57

Taky mi přišlo, že se dost mrskal… Tak já se tedy uklidním a začnu zase myslet hlavou :lol: děkuji všem za odpovědi :mavam:

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 23.01.18 07:57

Vůbec bych neřešila :) s věkem už ten růst a váha neskáčou jako na začátku, váha i výška je v pohodě hlavička taky už tak nekvaltuje do velikosti, a to hraní normální, každé je úplně jiné, holky mi mluvily před rokem a kluk ještě ve dvou ne, i motoricky je proti holkám dost pozadu, jak říká dr prostě lenoch :D

Alyss1
Závislačka 2775 příspěvků 7 inzerátů 23.01.18 08:47

Nevyrostl? Jako od kdy? Od pul roku? Nebo od deseti mesicu?

To ze deti svuj rust zpomaluji je normalni. A ne nepribiraji take.

A ze nemluvi v roce?!?! Tak to teda nas uz v roce a pul “mluvi”. Rika BAC.

Doktorka to nejak komentovala?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >