Na seznamkách se těžko hledá normální chlap

Anonymní
9.8.20 17:40

na seznamkách se těžko hledá normální chlap

Jaké máte zkušennosti na seznamkách? Měla jsem 2 vztahy, dáli se to tak nazvat. Jeden trval skoro 2 roky, další skončil v začátku, šlo mu hlavně o sex, obden se vidět na sex, potom do práce…unavovalo mě to už, tak jsem to skončila a ten předchozí nikam nechtěl chodit obdobně, sex ano, ležet i celé odpoledne v posteli, ale aby mě vzal někam na výlet, ostatně na tom ztroskotalo i jeho manželství. Nebo jsou naopak moc akční muži a takoví, ktěří chtějí ženu jako služku a to já mám co dělat abych zvládla po těžké práci to svoje. Vyhovovalo by mi zatím se občas scházet, občas si spolu i někam zajít, ale aby mě nikdo do ničeho nenutil, rozhodně se nechci k někomu stěhovat, s exmanželem jsem si užila svoje a doted bojujem o vyrovnání…
Ozval se mi nedávno muž a na schůzce jsem s ním ani na kafe nešla, zdvořile jsem ho odmítla sotva jsem ho spatřila a šla domů, nebyl vůbec hezký, naopak škaredý, neměla jsem z něho dobrý pocit, přesto se mi ale čas od času ozve s tím, že by mě rád viděl a že k sobě najdeme cestu, prý na mě musí pořád myslet, něco jsme si předtím už napsali a on zná moji situaci, ví že potřebuji peníze a jakou mám práci. Nabízí mi práci asistentky u něj ve firmě, ale budu jeho mít s ním vztah.Ta práce by mě lákala, nikdo mi pomocnou ruku nenabídl, jenže já nevím jestli nelže, zdá se mi to divné, jistě o sobě ví jak vypadá a žádná ho nechce, proto to zkouší.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11569
9.8.20 18:21

To byla seznamka v novinách? Protože jinde jsou snad fotky, a tak se dají odfiltrovat nesympatičtí jedinci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 18:28

Všude nemají fotky, nicméně mi foto poslal, tam to ještě šlo, ale osobní setkání děs a hrůza, nebo nevím možná bych si zvykla.:-) Vzhled není všechno, ale hraje také roli. Byl samá bradavice v obličeji, oblečený nic moc..Jak potom věřit, že má svoje postavení ve fimě a nevymýšlí si jen proto, aby mě dostal kam chce.

• Citovat
  • Nahlásit
11569
9.8.20 18:47
@Anonymní píše:
Všude nemají fotky, nicméně mi foto poslal, tam to ještě šlo, ale osobní setkání děs a hrůza, nebo nevím možná bych si zvykla.:-) Vzhled není všechno, ale hraje také roli. Byl samá bradavice v obličeji, oblečený nic moc..Jak potom věřit, že má svoje postavení ve fimě a nevymýšlí si jen proto, aby mě dostal kam chce.

A co je tvůj cíl? Najít partnera nebo práci? Pokud hledáš partnera, tak ho pošli někam. Pokud práci, a máš kachní žaludek, tak to můžeš zkusit. Ale je tady možnost, že kecá, a není žádný majitel firmy, a i kdyby byl, tak se mu můžeš za čas omrzet a jednak to s tebou ukončí a za druhé tě vyhodí z práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2075
9.8.20 18:48

Do toho bych teda fakt nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11569
9.8.20 18:49

Průměrná žena má na seznamce desítky až stovky nabídek. Stačí si mezi nimi vybrat (a odfiltrovat dobytky, co nabízejí sex, peníze za sex, nebo posílají fotky svojí „chlouby“).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 18:56

Co znamená normální chlap? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 19:22

Nehledám usilovně, jen občas nakouknu, odpovím na zprávy, sama jsem nikdy neoslovovala..Dost jich je daleko, nebo nevyhovují jinak. Stalo se mi jednou, že to asi opravdu dotyčný myslel vážně a nešlo mu jen o sex, ale hned po první schůzce mě bombardoval smskama, i když byl u mě syn a právě jsme obědvali, tak se to nehodilo a když jsem mu to napdsala, tak se urazil a byl konec.
Jinak ted potřebuji dořešit minulost majetkové, takže spíš by se mi hodily peníze, tudíž i lepší práce, do budoucna stejne asi nezustanu v místě bydliště, byty jsou drahé a tak budu muset někam na dědinu, nemůžu zůstat navěky v pronájmu a chlapi většinou hledají také poblíž svého bydliště. Takže moc se vázat nechci zatím, až to bude někdy za mnou, tak chci určitě někoho kdo by mě měl rád a myslel to se mnou vážně, jsem žena a potřebuji city, oporu, lásku.
Co se týká toho chlapa nehezkého, máte pravdu, ale navěky bych ho nechtěla, je ovšem otázkou zda bych na to měla žaludek, když jsem utekla ze schůzky.

• Citovat
  • Nahlásit
27967
9.8.20 19:30
@Anonymní píše:
Nehledám usilovně, jen občas nakouknu, odpovím na zprávy, sama jsem nikdy neoslovovala..Dost jich je daleko, nebo nevyhovují jinak. Stalo se mi jednou, že to asi opravdu dotyčný myslel vážně a nešlo mu jen o sex, ale hned po první schůzce mě bombardoval smskama, i když byl u mě syn a právě jsme obědvali, tak se to nehodilo a když jsem mu to napdsala, tak se urazil a byl konec.
Jinak ted potřebuji dořešit minulost majetkové, takže spíš by se mi hodily peníze, tudíž i lepší práce, do budoucna stejne asi nezustanu v místě bydliště, byty jsou drahé a tak budu muset někam na dědinu, nemůžu zůstat navěky v pronájmu a chlapi většinou hledají také poblíž svého bydliště. Takže moc se vázat nechci zatím, až to bude někdy za mnou, tak chci určitě někoho kdo by mě měl rád a myslel to se mnou vážně, jsem žena a potřebuji city, oporu, lásku.
Co se týká toho chlapa nehezkého, máte pravdu, ale navěky bych ho nechtěla, je ovšem otázkou zda bych na to měla žaludek, když jsem utekla ze schůzky.

Tak záleží, jestli bys na to měla žaludek, jak píšeš, ale některé ženy pro peníze zvládnou leccos…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 20:18

Já nejsem taková zatím jsem měla vztah a muže co mě přitahovali aspon trošku, nebyli vyloženě oškliví, opravdu nevím, viděli jsme se jednou na okamžik. Chtělo by to se vidět déle, ale nedokážu říct zda bych bůbec byla schopná s ním trávit delší dobu, když se mi jevil jako odpudivý a upřímně na mě první moment zapůsobil spíš jako že má hluboko do kapsy, než jako spoluvlastník firmy, schůzka byla ve městě, tak ani nevím zda má auto atd..Měla jsem někoho kdo nebyl podle slov druhých hezký a ke mně se nehodil, ale mě přitahoval, kdežto tvrdit to samé o tomto muži nemohu, třeba to chce se víc poznat.

• Citovat
  • Nahlásit
27967
9.8.20 20:20
@Anonymní píše:
Já nejsem taková zatím jsem měla vztah a muže co mě přitahovali aspon trošku, nebyli vyloženě oškliví, opravdu nevím, viděli jsme se jednou na okamžik. Chtělo by to se vidět déle, ale nedokážu říct zda bych bůbec byla schopná s ním trávit delší dobu, když se mi jevil jako odpudivý a upřímně na mě první moment zapůsobil spíš jako že má hluboko do kapsy, než jako spoluvlastník firmy, schůzka byla ve městě, tak ani nevím zda má auto atd..Měla jsem někoho kdo nebyl podle slov druhých hezký a ke mně se nehodil, ale mě přitahoval, kdežto tvrdit to samé o tomto muži nemohu, třeba to chce se víc poznat.

On opravdu může i lhát, aby někoho dostal do postele, je dobré ho prověřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
9.8.20 20:23

Na seznamce se hledaji partneri, sex, kamaradi…prace na portalech k tomu urcenych..kombinovat to je nesmysl…takze se ti nelibi, budes s nim soulozit kvuli praci..no nepujde to a co pak? Budes bez chlapa i bez prace..na asistentky je hromady inzeratu, takze pokud k tomu mas kvalifikaci, odpovidej na inzeraty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 20:33

Nemám kvalifikaci a o to jde taky, nabízel i práci prodavačky předtím, údajně má známou, ale zdálo se mi divné, že mi nechtěl dát kontakt, at si to domluvím sama a plat byl nesmyslně velký, prodavačky mají málo. No nevím, možná v luxusním zboží snad, ale tam musí mít i znalosti…Jinak se hledá práce přes známe, co si budeme povídat, tam kvalifikaci moc nepotřebujete vidím to kolem sebe. Chtěl mi pomoct za každou cenu, nějak se ukázat, aby dosáhl svého a za mě chlap by se měl snažit, když po ženské něco chce a ne jen ženu využít, tak hloupá už nechci být.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 16:53

No já nevím připadá mi už čímdál tímvíc, že si vymýšlí…On se teď 2 dny neozval, sliboval tu práci u nich a pak mi jen napsal, že ta práce už je pryč, prý vzali někoho z úřadu práce a to mi předtím tvrdil, že se ptal, jestli bych tam mohla dělat, připadalo mi, že nikoho nehledají, ale vzali by mě. KDYŽ JSEM MU NAPSALA, ŽE NEVÍM JAK MU MÁM VĚŘIT A ŽE KDYŽ MĚ NEBUDE PŘITAHOVAT, TAK S NÁM TĚŽKO MŮŽU NĚCO MÍT To mi pak napsal o té práci, že už je pryč, prý jsem nechtěla, ale já neepsala o tom, že nechci, jen jsem o sobě měla pochybnosti. A on na to že mám psychické problémy a zas se chce sejít, jenže chce opět poslat fotky a psal o tom, jak mám pěkný zadek a prsa…Už je kdysi chtěl poslat, ale ne nahé. toto je mi taky divné, kdyby se choval normálně, ale po tomto s ním jistě nikam nepůjdu, že mi pomůže a nenechá mě dřít kde jsem ted, ale ta práce zřejmě byl kec…Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
67
12.8.20 19:43

Těžko se hledá i normální žena :) A to neplatí jen pro seznamky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama