Na sonu jen plodové vejce / váček, je to ok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
mokan
Kecalka 240 příspěvků 23.03.18 09:53
Na sonu jen plodové vejce-váček, je to o.k?

Ahoj holky, včera jsem byla poprvé u doktorky (14.3. jsem měla doma pozitívní TT). Jelikož jsem měla menstruaci 25.2. tak lékařka neuměla vůbec zjistit, ve kterém týdnu jsem… Dle poslední ms to moc nesedí (to by byl jen 2-3 týden) a dle Ms z února by byl plod již o hodně větší i se srdíčkem… Zatím mi byl vidět jen ten černý obal, bez žloutkového váčku a bez plodu. Je mi zle už dlouho (min. 2 týdny nevolnosti a bolest prsou). co si o tom myslíte??? Jsem z toho docela paf… :(

Reakce:
 
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 09:56

@mokan že termín MS vůbec nemusí souhlasit a termín ovulace je otázkou.. určitě máš kontrolu za třeba 14 dní a odběr Hcg, které se bude kontrolovat.. :think:

 
mokan
Kecalka 240 příspěvků 23.03.18 10:02
@martina.se píše:
@mokan že termín MS vůbec nemusí souhlasit a termín ovulace je otázkou.. určitě máš kontrolu za třeba 14 dní a odběr Hcg, které se bude kontrolovat.. :think:

kontrolu mám už za týden. a krev na těhu hormon mi brali včera, dneska výsledky. I když nevím, proč to brali, když test vyšel ok… Možná dle hladiny poznají ten týden???

 
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 10:07
@mokan píše:
kontrolu mám už za týden. a krev na těhu hormon mi brali včera, dneska výsledky. I když nevím, proč to brali, když test vyšel ok… Možná dle hladiny poznají ten týden???

přesně.. budou Ti brát krev, aby zjistili, zda HCG dobře roste a ten utz za týden - tam se uvidí, jestli se stav změnil.. postup je ok. teď záleží, jestli to hcg odpovídá utz :palec:

 
Tunrida
Hvězda diskuse 47802 příspěvků 23.03.18 11:19

Myslím si o tom, že ses hnala jak divá na gyndu, když ti ještě ani neminul termín ms. Nemá tam co vidět. Teď se budeš týden nervovat no. Kdybys tam šla nejdřív za dva týdny, a testovala nejlíp až příští týden, mohla jsi mít klid.

 
mokan
Kecalka 240 příspěvků 23.03.18 12:01
@Tunrida píše:
Myslím si o tom, že ses hnala jak divá na gyndu, když ti ještě ani neminul termín ms. Nemá tam co vidět. Teď se budeš týden nervovat no. Kdybys tam šla nejdřív za dva týdny, a testovala nejlíp až příští týden, mohla jsi mít klid.

tady zase promluvil někdo chytrý :). Mi test vyšel krásně, takže nechápu proč nejít na gyndu… a krom toho beru takové léky, musela jsem vědět, co dělat dál. Navíc, pokud máš bolesti podbříška atd. musí se to hned konzultovat a zjistit o co jde. Takže díky za moudré rady.

 
Tunrida
Hvězda diskuse 47802 příspěvků 23.03.18 12:08
@mokan píše:
tady zase promluvil někdo chytrý :). Mi test vyšel krásně, takže nechápu proč nejít na gyndu… a krom toho beru takové léky, musela jsem vědět, co dělat dál. Navíc, pokud máš bolesti podbříška atd. musí se to hned konzultovat a zjistit o co jde. Takže díky za moudré rady.

A co teda víš? :lol: Mám dvě děti, tak, s dovolením, vím, co se zjistí na gyndě ve 4. týdnu. A k té bolesti.. to se rovnou na dalších 8 měsíců k tomu doktorovi odstěhuj, bude tě bolet každej den. :mavam:

 
mokan
Kecalka 240 příspěvků 23.03.18 12:25
@Tunrida píše:
A co teda víš? :lol: Mám dvě děti, tak, s dovolením, vím, co se zjistí na gyndě ve 4. týdnu. A k té bolesti.. to se rovnou na dalších 8 měsíců k tomu doktorovi odstěhuj, bude tě bolet každej den. :mavam:

haha, já čekám svoje třetí :). A bolesti jsem fakt nikdy předtím neměla! Jen nevolnosti. Takže asi jsi zvláštní případ :)

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >