na stolici neco cerveneho - poradte mi !!!!!!!!!!!

Anonymni
8.8.08 06:53

na stolici neco cerveneho - poradte mi !!!!!!!!!!!

Holky poradte mi prosim vas, predevcirem jsem snedla dost cervene repy, je mozne, ze az dneska bych mela na stolici neco cerveneho uplne me to vydesilo............... jsem tak vyplasena ze nevim jestli to je krev nebo barvivo z cervene repy poradte mi prosim, dyt mam doma male dite.................

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.8.08 06:56

Mila anonymni, ceho se bojis? ze mas rakovinu konecniku? muze to byt skutecne ta cervena repa co jsi snedla, nebo to muze byt krev, ale nejspis z hemeroidu, pokud nejake mas…takze se nestresuj, pokud se to bude opakovat zajdi k dr., ale ja osobne bych to videla na tu repu nebo hemeroid :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.8.08 07:05

Ano po konzumaci cervene repy je VZDY pak ve stolici cervene bervivo ktere telo nedokaze zpracovat a tak ho vylucuje. Jako pravidelny a casty zrout teto potraviny o tom neco vim :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.8.08 07:05

no presne z toho mam strach to jsi odhadla ale tak strasnej, a cervena repa jako ze se to fakt muze objevit az druhy den?ale bylo to na stolici neco cerveneho ale na papire to pak nezustavala jako se to rozmazlo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.8.08 07:14

Klid je to z řepy :wink: Fakt klíďo až druhej den. A taky můžeš mít ve sem tam barevné kousky třeba z rajčat nebo papriky - je teď sezona. Takže klíííd...... Řepu taky ráda

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.8.08 07:18

no kousky rajcat poznam dokonce i nektere zelatinove bonbony :D ale tohle me vydesilo a holky mate to taky teda na stolici ne ve stolici, kousek byl i takovy lehce do ruzova asi delam chybu ze to tak sleduju, ale furt s tim nekde strasej

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
8.8.08 08:49

Holky, pročpak anonymně???

Určitě to máš z té červené řepy - než se ti vše zpracuje ve střevech a jde to dál tak to chvíli trvá, vůbec bych si nedělala hlavu, že je to až druhý den!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.8.08 09:54

holky diky moc snad je to opravdu ta repa ale vydesila me teda dost

• Nahlásit
  • Citovat
7584
8.8.08 10:01

Já jsem z červené řepy měla i červenou moč - a to jsem se tenkrát lekla. Taky mě to nejdřív nenapadlo:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.8.08 10:08

no a vypadalo to jako krev ze jo?

• Nahlásit
  • Citovat
5264
8.8.08 12:22

A co teprve curacao - to je barvička :lol: Jednou jsme ho s kámoškou pily celý večer s džusíkem a ráno mi volala, že si myslela, že už je to tady, že chcípne. Ona modro zelená stolice a moč…to je teprve záhul :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1999
8.8.08 12:29

To je z repy :wink: :lol:

Jinak krev ve stolici pri rakovine je vetsinou spis cerna nebo ani neni videt, kdyz je cervena, byvaji to spis hemeroidy a podobne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
8.8.08 19:31

Měla jsem to taky, zrovna včera, úplně jsem se vyděsila, pak mě napadlo, že jsem měla meloun. Myslíte, že to meloun dělá taky? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
9.8.08 08:39

No trošku pro zlehčení: jednou jsme mysleli, že nám smrtelně onemocněl pes, protože kadil zeleně a modře a pak ze sousedky vylezlo, že mu dala sežrat zbytek cukroví od vánoc, ve kterém bylo potravinářské barvivo… :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.8.08 22:08

jj,urcite to bylo z ty repy,nemas se ceho bat :) vim to jsem zdravotni sestricka :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama