Na svatbu bez manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:38
na svatbu bez manžela

Milé maminky…jsem pozvána na svatbu své sestry, která je 60km daleko, i když se s manželem na ni moc těšíme a připravovali jsme se na ni, stalo se nám, že manžel musí ještě do práce a na svatbu dorazíme nejdříve v 17h…nechci jít bez manžela na obřad, a třetí naše sestra označila mé počínání za sobecké, že bych měla přijet ráno autobusem…vlakem…v dlouhých šatech sama a jít na obřad i bez manžela, abych nezkazila nevěstě-sestře svatbu svou nepřítomností…co si o tom myslíte? je moje chování sobecké, když chci počkat na manžela?…mimochodem samozřejmě manžel je naštvaný a já smutná, jsme takřka ještě novomanželé a těšili jsme se, jak si celou svatbu užijeme jako hosté

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 02.08.19 16:42

Proc tam nechces jet sama? Bych sla na svatbu svoji segry, kamosky klidne i bez chlapa, kdyby proste mel praci a nedostal by volno. Co jako? Prece muzes jet v civilu a saty mit slozeny v obalu na saty. :nevim: moc to komplikujes, pritom je to jednoduchy. Chlap ma ruce, nohy, auto tak at prijede vecer na party. Sezente si tam nocleh at si to muzete pak vsichni uzit. Cucet doma do zdi a cekat na chlapa nez prijede, kdyz se vdava sestra je sobecky :?

marin
Extra třída :D 10100 příspěvků 02.08.19 16:43

Pokud je to svatba sestry, tak bych tam šla bez manžela a manžel by potom přijel. Nemůžeš tam jet třeba den dopředu a přespat tam, aby si nemusela jezdit v šatech vlakem nebo autobusem? Nechtěla bych přijít o svatbu sestry jenom kvůli tomu, že manžel musí být v práci. :nevim:

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 02.08.19 16:44

Tak jako nevěstě by mně bylo líto, kdyby můj brácha na obřad nemohl. A spíš bych hledala cestu, jak ho dopravit. Takže bych mu nabídla třeba přespání, odvoz. Ale rozhodně bych mu nenadavala že je sobec.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 02.08.19 16:45

Šla bych bez manžela, vždyť je to tvoje sestra. Prevleci se můžeš normálně někde u nich, fakt nemusíš jet busem už přímo v šatech. Podle mne má tvá sestra pravdu

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 02.08.19 16:47
@komediantka píše:
Milé maminky…jsem pozvána na svatbu své sestry, která je 60km daleko, i když se s manželem na ni moc těšíme a připravovali jsme se na ni, stalo se nám, že manžel musí ještě do práce a na svatbu dorazíme nejdříve v 17h…nechci jít bez manžela na obřad, a třetí naše sestra označila mé počínání za sobecké, že bych měla přijet ráno autobusem…vlakem…v dlouhých šatech sama a jít na obřad i bez manžela, abych nezkazila nevěstě-sestře svatbu svou nepřítomností…co si o tom myslíte? je moje chování sobecké, když chci počkat na manžela?…mimochodem samozřejmě manžel je naštvaný a já smutná, jsme takřka ještě novomanželé a těšili jsme se, jak si celou svatbu užijeme jako hosté

Jsi sobecká, přijet snad můžeš v pátek večer, nebo pro tebe dojede švagr. Stalo se nám, že musí do práce.. No jasně, svatba není důležitá tím dáváte na jevo.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 02.08.19 16:49
@P4ja píše:
Tak jako nevěstě by mně bylo líto, kdyby můj brácha na obřad nemohl. A spíš bych hledala cestu, jak ho dopravit. Takže bych mu nabídla třeba přespání, odvoz. Ale rozhodně bych mu nenadavala že je sobec.

Když je někdo dylynka a věci mu nedochází, holt třetí musí na ní přísně.

robinka
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 02.08.19 16:49

Mne by to jako nevěstě taky vadilo. A obecne jsem rozpacita z lidi, kteří bez partnera nedají ani ránu. :zed:

pikola
Generální žvanilka 21972 příspěvků 02.08.19 16:49

Tak jako setra by jsi měla přijet tak den předem a být s ní, ne? Klidně i bez manžela :nevim:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:50
@Micaella22 píše:
Proc tam nechces jet sama? Bych sla na svatbu svoji segry, kamosky klidne i bez chlapa, kdyby proste mel praci a nedostal by volno. Co jako? Prece muzes jet v civilu a saty mit slozeny v obalu na saty. :nevim: moc to komplikujes, pritom je to jednoduchy. Chlap ma ruce, nohy, auto tak at prijede vecer na party. Sezente si tam nocleh at si to muzete pak vsichni uzit. Cucet doma do zdi a cekat na chlapa nez prijede, kdyz se vdava sestra je sobecky :?

děkuji za názor…přijde mi to takové nevhodné,,,jako bych byla vdova…a navíc nikdy nechodíme nikam zvlášt, jeden bez druhého, ne proto že by to tomu druhému vadilo.ale proto že si chybíme

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 02.08.19 16:51

@komediantka Sice nepises, proc MUSI do prace, ale jak pisou holky jela bych tam sama a manzel by dojel po praci.
Jsi sobecka, myslis jen na sve pohodli. Je to velky den tve sestry, na jejim miste bych ti to nikdy nezapomnela.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 02.08.19 16:51
@komediantka píše:
děkuji za názor…přijde mi to takové nevhodné,,,jako bych byla vdova…a navíc nikdy nechodíme nikam zvlášt, jeden bez druhého, ne proto že by to tomu druhému vadilo.ale proto že si chybíme

Troll, dnes odchycen už třetí :jazyk:

pikola
Generální žvanilka 21972 příspěvků 02.08.19 16:53
@komediantka píše:

Ty asi sestru moc ráda nemáš, co? Je to tvůj manžel ne siamské dvojče, neřeknu kdyby to bylo kvůli dětem, ale že tam nechceš být sama?

robinka
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 02.08.19 16:53

@Bubla Bůčková Asi ano, protože jinak by to byla traga, takova baba zavislacka. :pocitac:

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 02.08.19 16:54
@komediantka píše:

Tak hele, pochopila bych, že třeba máš problém se tam ráno dostat, neřídíš, a nebo máš zdravotní problémy. Ale tvůj důvod, že si chybíte, je fakt na přes h.bu. 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama